Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krešimir - Moj napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Moj napredak

    Ne slazem se nikako. Znaci on nema snage za odradit dva treninga iste misicne skupine kako spada i nista cudno da je previse umoran. Nema nikakve potrebe da to radi jer trenira tek 3 mjeseca.

    Originally posted by Krešimir View Post
    Pa zar nije preporučljivo odraditi tjedno svaku mišićnu skupinu 2 puta?
    Ne. Evo vidis moj primjer. Nikad nisam leda/prsa/noge radio 2 puta tjedno. Nikad !! Tek za mjesec dana to mislim ubacit kad jos ojacam.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #77
      Re: Moj napredak

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Ne slazem se nikako. Znaci on nema snage za odradit dva treninga iste misicne skupine kako spada i nista cudno da je previse umoran. Nema nikakve potrebe da to radi jer trenira tek 3 mjeseca.



      Ne. Evo vidis moj primjer. Nikad nisam leda/prsa/noge radio 2 puta tjedno. Nikad !! Tek za mjesec dana to mislim ubacit kad jos ojacam.

      moras reci scime se ne slazes da ne bunis ljude Potpisujem takodjer ,nema potrebe tu ni za kakvom kemijom (osobno smatram ako vec mislis to uzeti odradi posao kako treba, dodi do nekog svog plafona pa onda razmisljaj o alternativi, ali tek kada iscrpis sve druge mogucnosti .

      Comment


      • #78
        Re: Moj napredak

        Kemiju ne bih uzeo ni pod razno.
        Last edited by Krešimir; 04-03-14, 12:36.

        Comment


        • #79
          Re: Moj napredak

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Ne slazem se nikako. Znaci on nema snage za odradit dva treninga iste misicne skupine kako spada i nista cudno da je previse umoran. Nema nikakve potrebe da to radi jer trenira tek 3 mjeseca.
          Ma imam snage, bar sa do sad imao, čak je i motivacija veći problem. Probat ću onda samo triceps i biceps dva put tjedno, pon/čet.

          Comment


          • #80
            Re: Moj napredak

            daj ti stvari svoj plan vjezbanja ovdje pa da ti ljudi konkretno prokomentiraju a ne da se nagadja sta ti radis

            Comment


            • #81
              Re: Moj napredak

              Originally posted by Bronko View Post
              daj ti stvari svoj plan vjezbanja ovdje pa da ti ljudi konkretno prokomentiraju a ne da se nagadja sta ti radis
              Misliš koji dan što radim ili i popis vježbi?

              Comment


              • #82
                Re: Moj napredak

                da, i jedno i drugo i trece i cetvrto. Koje vjezbe, koliko ponavljanja, koji dan, koja skupine. Sve fino napisi pa ce se mozda tu pronaci neka greska.

                Comment


                • #83
                  Re: Moj napredak

                  Originally posted by Bronko View Post
                  moras reci scime se ne slazes da ne bunis ljude
                  Mislio sam na trening 2x puta ista misicna skupina

                  Originally posted by Krešimir View Post
                  Ma imam snage, bar sa do sad imao, čak je i motivacija veći problem. Probat ću onda samo triceps i biceps dva put tjedno, pon/čet.
                  Opet isto. Napisao sam ti povise. Zasto bi tijelo radio 1x tjedno, a ruke 2x? Ruke su najmanje bitne. Ruke neces razvit ako se budes zajebavao po izolacijama bicepsima i tricepsima. Ne! Moras radit osnovne vjezbe, ja sam tek onda dobio vece ruke. Meni su ruke na kraju tjedna kad sam sve ostalo odradio kako treba i onda se zaj.ebavam po izolacijama. Duze vremena si s nama na forumu, a nisi skuzio ove osnovne stvari, takodjer nije prvi put da ti objasnjavamo.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #84
                    Re: Moj napredak

                    Originally posted by Bronko View Post
                    Potpisujem takodjer ,nema potrebe tu ni za kakvom kemijom (osobno smatram ako vec mislis to uzeti odradi posao kako treba, dodi do nekog svog plafona pa onda razmisljaj o alternativi, ali tek kada iscrpis sve druge mogucnosti .
                    Ljudi ne svacaju jednu stvar. Jednom kad krenes sa sterosima, to je zivotna obaveza, ili barem dok treniras. Price o jednoj kuri "da dodjes do prirodnog limita" ili da " ne izgubis meso na dijeti" su samozavaravanje za 99% ljudi. Sta dobijes sa AAS u pravilu mozes odrzat samo na AAS i nakon prve kure ide druga, treca, cetvrta. I bas zato me nervira kad ljudi kazu da im je genetika sjebana i da im je to bilo potrebno. Kako znate? Jeste probali 3-4 godine ozbiljno trenirat neki program snage pa da znate da ne mozete cucnit 200kg prirodno? Jeste li dovoljno znali o prehrani ( i postovali sve principe) da bi mogli rec da uz jaki i kvalitetan trening niste mogli nabacit meso? Ufff moga bi se raspisat o ovome..

                    Originally posted by Krešimir View Post
                    Kemiju ne bih uzeo ni pod razno.
                    Da se razumimo, nije to babaroga, moj dobar prijatelj se kljuka sterosima nemilo, (u ostalim sferama zivota je uredan, ne pije, ne pusi, ne drogira se-vise)i bia je par puta vadit nalaze krvi, gledat bubrege, jetru. Sve ko u bebe.

                    Originally posted by Krešimir View Post
                    Želim svaku mišićnu skupinu odraditi 2 puta tjedno, naravno, s 2 dana pauze od svake dok se upala ne smiri.
                    Ma lako za upalu. Ja kad san radia sve 2x tjedno, odradia bi trening nogu i za 3 dana bi ima krvnicku upalu al svejedno san odradia opet noge. Kad se zagrijes i istegnes, ne osjecas vise, a nakon treninga jos pogotovo splasne. Ako prezivis prvih tjedan dva, skoro da vise i neces imat upale. Razlog zasto pustit da prodju 2-3 dana je da misic raste, jer naturalcima misic raaste nekih 48-72h nakon treninga, dok je na aas, taj okvir malo duzi, zato oni i mogu radit 1x tjedno. I bas zato naturalci bi tribali radit sve 2x tjedno.

                    EDIT: Tek ssan vdiia premiumov odgovor. Trening ruku=kurrac (kod pocetnika)

                    Comment


                    • #85
                      Re: Moj napredak

                      On se osjeca sjebano zato jer pretjeruje, a mislim da ne radi bas kako bi treba. Vidis da mu je ovih 5-6 puta tjedno too much. O ovome se vec 100puta razgovaralo.
                      Last edited by Premium.Better; 04-03-14, 12:59.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #86
                        Re: Moj napredak

                        Nije ni greška raditi 6 puta tjedno.

                        Ja sam trenirao 6 puta tjedno prvih mjesec dana, ali svaku mišićnu skupinu posebno i to mi je dalo odlične temelje za daljnje treninge.
                        Ostavio sam dovoljno vremena da mi se mišići odmore do sljedećeg treninga.

                        Mislim da je početnicima to dobra stvar.
                        Ako imaš odlično koncipiran trening, trenirati 6 puta tjedno nije ni malo bauk.

                        Comment


                        • #87
                          Re: Moj napredak

                          Moze se sve misicne grupe ugurat 2x i u 3 treninga tjedno, doduse ja san radia u 4.

                          BTW kreso, guglaj "ICF novice 5x5"
                          Last edited by Maximus1950; 04-03-14, 13:02.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Moj napredak

                            Smanjit ću onda trening na 3-4 put tjedno. Ovako to izgleda sad nakon 3 mjeseca : http://www.pohrani.com/f/3F/BA/2wWYsCpO/dscf2465.jpg

                            Comment


                            • #89
                              Re: Moj napredak

                              http://www.pohrani.com/f/J/pp/3WaiKVry/dscf2484.jpg evo jedna za kraj tjedna, 76.5 kg trenutno

                              Comment


                              • #90
                                Re: Moj napredak

                                http://www.pohrani.com/f/21/1C/123pG...0320145926.jpg
                                4. mjesec treniranja se bliži kraju, nažalost bez trbušnjaka jer često zanemarujem taj dio, ali ima i nešto masti oko trbuha. Može komentar iskusnijih.

                                Comment

                                Working...
                                X