Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

    Originally posted by mali_marek View Post
    Mogu napisat, nije problem...Ostali molim mir Šala

    Ujutro pojedem zobene pahuljice sa mlijekom (začinim keksolinom)...Meni omiljene -> Aro iz Metro-a (Schoco Muesli/Choco Muesli) 20kuna/750g
    Prije podne pojedem nekakav sendvič. Možeš si recimo stavit dimceka, sira, krastavica,..s čim već voliš. Bananu, ili neko voće uz to..
    Za ručak (ca 2/3 popodne) pravo ručam (pr. danas pileće ražnjiće sa tjesteninom ili rižom)...uglavnom..šta ti već majka pripremi za jest. Tuna sa tjesteninom isto dobro dođe...ili tuna sa nekim povrćem...
    Onda obavim teretanu oko 5/6..prije toga si ponekad pojedem bananu ili pojedem opet zobene sa mlijekom. Nakon teretane popijem Whey (iliti proteinski prašak) sa glukozom (koju kupiš u dm-u). To ti pretpostavljam nemaš sad u sebe?
    Navečer obavezno pojedes posni sir prije spavanja (ja nekad strusim cijelu od 500g a nekad pola).

    Jedem ja i štošta drugoga ali to nije za ovaj forum
    Wtf kakva je ovo prehrana?? malo banana malo zobenih...Daj jedi ko čovjek...

    Comment


    • #32
      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

      Originally posted by bilder18 View Post
      .....................
      [ATTACH=CONFIG]12219[/ATTACH]
      Lool

      Otkud ih samo izvlačiš da mi je znat

      Comment


      • #33
        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

        Originally posted by T.A.T.A. View Post
        Wtf kakva je ovo prehrana?? malo banana malo zobenih...Daj jedi ko čovjek...
        Opet je krenilo bombardiranje...

        Ništa..odoh ja sad u zaklon...imam nešto pisat..pa se vratim kasnije...valjda ne bude nereda dok se vratim

        Comment


        • #34
          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

          Originally posted by didza View Post
          Hvala puno bilder,da pocetnik sam do sada nikad nisam ovoliko jeo , jeo bih obicno po 100 grama ali recimo batak i jos malo mesa u tih sto grama piletine recimo ima vise kostiju nego mesa a ovo za rizu i ovsene cu se potrudit sad nzm ,a za posni dal trebam dnevno unosit 1 kg? a kruha zaista mogu dosta pojest meni majka kuci pece domaci kruh i mislim da je mnogo bolji i zdraviji od kupovnog i mogu dosta pojest jos ako je vruc ^^
          Ma nemoraš 1kg posnog,250g bi bilo dosta.

          Ko bi pojeo 1kg hrane odjednom.

          500g piletine
          500g zobenih
          200g-400g riže
          200g tjestenine
          Whey

          To je više nego dosta za masu,ja tako konzumiram dnevno,naravno još i par jaja,voće i povrće.
          Originally posted by Mir7a
          koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

          Comment


          • #35
            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

            marek frendu, jesi probo racunat BMR i TDEE? jednom kad to rjesis poslje je malo lakse ic na brojanje kalorija itd...to ti je pola posla vec u startu...

            probaj ovdje http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #36
              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

              Pozz ljudi da ne otvaram novu temu htio sam pitat vezano za ovsene posto ovamo ima kod nas u Cg u prodavnicama zdrave hran da se kupuju na kilogram zanima me da li se one mogu pokvarit ako malo duze odstoje majka kaze da ne uzimam 1kg bez veze jer ce se pokvarit ja sam mislio da jedem po 100g pa nzm kakava su vasa misljenja mogu li se pokvarit posle izvjesnog vremena. hvala unaprijed

              Comment


              • #37
                Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                pitaj mamu jel joj se pokvari brasno u kuhinji?
                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #38
                  Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                  Originally posted by Đoko View Post
                  Ma nemoraš 1kg posnog,250g bi bilo dosta.

                  Ko bi pojeo 1kg hrane odjednom.

                  500g piletine
                  500g zobenih
                  200g-400g riže
                  200g tjestenine
                  Whey

                  To je više nego dosta za masu,ja tako konzumiram dnevno,naravno još i par jaja,voće i povrće.
                  ali prije toga trazit studentski kredit s povoljnim kamatama
                  Vidim da mi je to jedino rijesenje, ako uz to ubrojim clanarinu i suplemente...
                  "No Pain, No Gain"
                  P90X I hate it! But I LOVE IT!!
                  Ever since I was a child I have had this instinctive urge for expansion and growth. To me, the function and duty of a quality human being is the sincere and honest development of one's potential. Bruce Lee

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                    Originally posted by remode View Post
                    marek frendu, jesi probo racunat BMR i TDEE? jednom kad to rjesis poslje je malo lakse ic na brojanje kalorija itd...to ti je pola posla vec u startu...

                    probaj ovdje http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm
                    thx remode

                    Po tome mi TDEE ispada 2674,..još ako tome dodam onih 500 kalorija za povećanje tjelesne težine to ispada ca 3100 kCal/dnevno

                    Zvuči podosta. Da li se nekome napisat kako bi to izgledalo u praksi sa obrocima? hvala

                    @Đoko 500g zobenih dnevno? Pa meni kutija od ovih 750g traje bar 4 dana :s Koliko težiš?

                    @jerdna Da, hrana je danas najskuplja.
                    Last edited by mali_marek; 17-04-12, 20:13.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                      meni je tdee 2650kcal.treniram 5dana u tjednu. u dane treninga prebacim uvjek preko 3200kcal u dane netreninga smanjim to.

                      na svakom proizvodu imas tablicu nutri vrijednosti. znaci na 100g koliko kcal, P, UH i M. ja hranu vazem sirovu i po tome racunam koliko cega. tako radi i ti. ispocetka si pisi malo na papir dok neudes u stos,poslje to dode na svoje sve
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #41
                        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                        Originally posted by mali_marek View Post
                        Đoko 500g zobenih dnevno? Pa meni kutija od ovih 750g traje bar 4 dana :s Koliko težiš?
                        Oko 72kg a visok oko 186cm.

                        Cilj mi je doći do 85kg.

                        500g zobenih me dođe 7kn.
                        Originally posted by Mir7a
                        koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

                        Comment


                        • #42
                          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                          Originally posted by Đoko View Post
                          Oko 72kg a visok oko 186cm.

                          Cilj mi je doći do 85kg.

                          500g zobenih me dođe 7kn.
                          I JA BI. Imaš nekog dilera ili...?

                          Inače...s čim jedeš zobene? Jogurt, mlijeko,..nešto treće?

                          Comment


                          • #43
                            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                            Originally posted by mali_marek View Post
                            I JA BI. Imaš nekog dilera ili...?

                            Inače...s čim jedeš zobene? Jogurt, mlijeko,..nešto treće?
                            Ako DM, Interšpar, Plodine, Lidl, Billu, Konzum i ostale smatraš dilerima onda znam i ja :P
                            Imas zobenih gdje hoces, malo prozuji po policama da se naci povoljno

                            Comment


                            • #44
                              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                              Originally posted by WTF View Post
                              Ako DM, Interšpar, Plodine, Lidl, Billu, Konzum i ostale smatraš dilerima onda znam i ja :P
                              Imas zobenih gdje hoces, malo prozuji po policama da se naci povoljno
                              A vi pričate biće o onim ultra suhim zobenima bez dodataka (čokoladnih komadića koje ja obožavam )?
                              Ja nemam s čim samljet te zobene...u suprotnom se udavi'

                              Comment


                              • #45
                                Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                                meni zobene s mljekom jest nemoguca misija, sad ga jedem sa tvrdim jogurtom ujutru i navecer nekih 200g
                                Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

                                Comment

                                Working...
                                X