Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

    Originally posted by simbaaa View Post
    mozda zato sto si u pocetnicima?
    Sredio sam to.

    Originally posted by skullHeaD View Post
    @ marek
    Ako ti je jedno rame vise u odnosu na drugo, kicma ti je kriva, bez kod doktora.
    Pronašao sam koristan post, citiram:
    "Bio sam neki dan kod doktora i rekao mi je da mi je jedno rame stvarno manje od drugog za oko 1.5 cm, ali da je to normalno jer nitko nije savršeno simetričan. Ima li još nekog tko je to primjetio na sebi?" (iz 2009.)

    Ja ne bi rekao da mi je jedno rame duže od drugoga već da je jedno jednostavno niže postavljeno od drugoga..i to najvjerojatno od (neispravnog?)ležanja u krevetu. Uostalom, par postova više sam postavio sliku pa sami prosudite xD

    Comment


    • #77
      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

      Evo da se javim i ja sam jedan od ektomorfa na ovom forumu,uglavnom prije samog početka treniranja imao sam točno 50kg,na 175cm stvarno sam izgledao strašno. Sredio prehrahranu,počeo trenirat u ubrzo sam počeo napredovat,u 2 god. treniranja navukao sam 20kg,čiste mišićne mase,sad trenutno sporije napredujem,nego u prošle 2 god.al neka ima vremena . Od suplemenata sam uzimao whey i još ga pijem ali samo poslije treninga,dnevno imam 7 obroka i to su uglavnom proteinski obroci,tuna,riba,jaja,piletina posni također ali samo prije spavanja 250gr izmixam zajedno s jednom bananom,unutra dodam malo vode i mogu reć da je ok za popit. Prije i poslije treninga obvezno poslije obroka pojedem oko 150gr kikirikija,sam po sebi sadržava dosta proteina,al i podiže testosteron. trenutno imam 70kg a visina 179cm
      Last edited by TESTO91; 22-05-12, 00:39.
      Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

      Comment


      • #78
        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

        Paa ne racunamo P iz orasastih inace bravo
        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

        Instagram: @shredded_dario

        Comment


        • #79
          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

          @Testo91

          Imao sam i ja toliko kila na tu visinu...ali ne prije 2 već prije valjda 5-6 godina. Dobar napredak!

          Comment


          • #80
            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

            Eh zaboravio napisat da uzimam i 1000mg vitamina c dnevno.
            Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

            Comment


            • #81
              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

              Mali update:

              Sad sam na ca 67,5 kg

              Malo SPAM-anja Ovo sam izmjerio sinoć.. 68,5 kg

              Nažalost, razbolio sam se. Krevet me zove...

              Pozz

              Comment


              • #82
                Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                Daj promjeni čarape. Ili su to samo za slikanje čarape?

                Comment


                • #83
                  Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                  Originally posted by bilder18 View Post
                  Daj promjeni čarape. Ili su to samo za slikanje čarape?
                  Čista slučajnost...

                  Vidim obraćate pozornost na sve osim na ono bitno

                  Comment


                  • #84
                    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                    Na preporuke par ljudi odlucio sam posjetiti ovaj forum, nadam se da cete mi pomoci...Zelio bih se udebljati preko ljetnog raspusta, znaci imam vremena 2-3 mjeseca, veoma sam mrsav(173 cm visine, 46kg)...Volio bih nabaciti barem 15 kg, kakvu ishranu mi preporucujete, koliko obroka dnevno i sl...I jos da napomenem da veoma cesto vozim biciklo, vikendom predjem oko 100km, da li bih trebao ostaviti tu aktivnost, odnosno da li to usporava debljanje...Hvala unaprijed...

                    Comment


                    • #85
                      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                      citaj forum nadji neki plan prehrane evo uratko znaci jedi 5-6 obroka dnevno jedi oko 100g proteina dnevno iz posnog, jaja,piletine,mesa,ribe itd i 300g ugljenih hidrata znaci razmjer ugljenih hidrata i proteina 3:1. treniraj upisi se u teretanu i rezultati moraju doci tebi treba barem 20 kg

                      Comment


                      • #86
                        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                        i jos nesto sam zaboravio ako zelis masu nema voznje bicikla odmaraj se sto vise

                        Comment


                        • #87
                          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                          Pao sam skoro 2 kile. Gotov s antibioticima...

                          Sad treba pojačat tempo

                          Comment


                          • #88
                            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                            Preksinoć i sinoć sam se dodatno izgladnjivao zbog učenja pa sam pao na trenutnih 66,3 kg. Ipak, primjećuje se razlika u odnosu na sliku nekoliko postova iznad; malo sređeniji torzo, popunjenija ramena uz manje izraženu ključnu kost.



                            Suma sumarum: Koliko (NE)vježbam u zadnje vrijeme ovo je još i dobro; kraj godine, puno obaveza, puno živciranja...
                            I još bi želio naglasiti (pošto ovo vjerojatno dosta ljudi zanemaruje) -> cijeli prsni koš+tricepse (koji se ne vide na slici) "održavam" sklekovima (započeo sam sa ca. 20, a sad sam na 50 sklekova u komadu).

                            [A ovo su slike neuhranjenog Mene ]

                            Comment


                            • #89
                              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                              Originally posted by mali_marek View Post
                              Preksinoć i sinoć sam se dodatno izgladnjivao zbog učenja pa sam pao na trenutnih 66,3 kg. Ipak, primjećuje se razlika u odnosu na sliku nekoliko postova iznad; malo sređeniji torzo, popunjenija ramena uz manje izraženu ključnu kost.



                              Suma sumarum: Koliko (NE)vježbam u zadnje vrijeme ovo je još i dobro; kraj godine, puno obaveza, puno živciranja...
                              I još bi želio naglasiti (pošto ovo vjerojatno dosta ljudi zanemaruje) -> cijeli prsni koš+tricepse (koji se ne vide na slici) "održavam" sklekovima (započeo sam sa ca. 20, a sad sam na 50 sklekova u komadu).

                              [A ovo su slike neuhranjenog Mene ]
                              Nemoj se zamariti s promjenom kilaze u nekoliko dana, ukoliko gubis ili dobijes na tezini u nekoliko dana, to je vecinom tekucina ili zavisi u koje sate mjeris tezinu.
                              Ti nemas puno misicne mase i kada bi se ozbiljno prihvatio, na pocetku bi se vidjeli veliki rezultati u odnosu na trenutne, naravno nista bez prehrane koja bi za tebe trebala biti kljuc, ali moras paziti da se ne trosis previse, odnosno da se ne bi pretrenirao.
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • #90
                                Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Nemoj se zamariti s promjenom kilaze u nekoliko dana, ukoliko gubis ili dobijes na tezini u nekoliko dana, to je vecinom tekucina ili zavisi u koje sate mjeris tezinu.
                                Ti nemas puno misicne mase i kada bi se ozbiljno prihvatio, na pocetku bi se vidjeli veliki rezultati u odnosu na trenutne, naravno nista bez prehrane koja bi za tebe trebala biti kljuc, ali moras paziti da se ne trosis previse, odnosno da se ne bi pretrenirao.
                                Može objašnjenje na podcrtano prije nego počnem "laja't" (Šalim se)

                                Comment

                                Working...
                                X