Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

    Originally posted by hardstyle91 View Post
    Nema potrebe izbjegavati kakao, 3-4 zlicice kroz dan su itekako preporucljive jer kakao spada u jedne od najjacih antioksidansa u tijelu, naravno, treba biti umjeren
    Je'l umjereno 50 g? Toliko sam sada maznuo, sa 100 g mljevenog lana i mjericom wheya. Na to popiješ vodu. Sutra u jutro kava i do 12 sati kad se pošteno popišaš, suh si onak' pošteno. Kalij je zakon. Inače, 100 g malomasnog kakaa je brijem oko dvjestotinjak kalorija i redovito ga klopam kao dodatak P + M obrocima.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #62
      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

      Originally posted by hardstyle91 View Post
      Nema potrebe izbjegavati kakao, 3-4 zlicice kroz dan su itekako preporucljive jer kakao spada u jedne od najjacih antioksidansa u tijelu, naravno, treba biti umjeren
      Nisam ni rekao da izbjegava kakao vec da "radije" stavi mjericu wheya umjesto kakaa :P

      Comment


      • #63
        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

        Originally posted by Đoko View Post
        Kamo trpam?

        Pa u želudac,kak većina nas.

        500g zobenih(samljete u prah) s Wheyom i vodom popijem oko 4-5 puta na dan + još 2 puta po 150-200g riže i jednom 150-200g tjestenine,naravno još i piletina ide uz to.

        500g zobenih ima 310g UH i još oko 300g+ UH iz riže i tjestenine,da oko 600g UH konzumiram dnevno.

        Hey Ektomorf sam i trpam kolko god ide!

        100g riže ti nije baš puno,to bi trebao bez problema pojesti,ak neide onda pij puno vode uz rižu,ja dok već nemrem onda si poteram s vodom i to je to.

        Znaći tebe 100g riže drži 3-4 sata,pa koliko obroka imaš dnevno i koliko UH unosiš?
        Pa imam 6 obroka dnevno i unesem oko 330g UH, 60g M i 220g P (od tih 220g, 180g je iz pravih izvora) i to ispada oko 2800 kalorija dnevno. Problem je što bi trebao unjeti još oko 200-300 kalorija, a već sam i više nego situ svakom obroku. :P

        Comment


        • #64
          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

          220g P dnevno,pa koliko kila imaš?

          2g P po kg je sasvim dosta.

          Pa i ja sam sit,al bez problema suknem zobene + Whey između obroka.
          Originally posted by Mir7a
          koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

          Comment


          • #65
            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

            Imam 80kg, nikaj pretjerano. Cilj mi je doći barem do 86.
            Kažem ti od 220g P, samo je oko 180g proteina animalnog porijekla (sa ful amino sastavom) ostalo su proteini iz zobenih, riže..., a njih ne ubrajam.
            Evo sad sam baš pojeo 100g tjestenine i 150g piletine i imam osjećaj kao da ću se razletiti. :P
            Svaka ti čast ako možeš toliko jesti.

            Comment


            • #66
              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

              Originally posted by Skums View Post
              Imam 80kg, nikaj pretjerano. Cilj mi je doći barem do 86.
              Kažem ti od 220g P, samo je oko 180g proteina animalnog porijekla (sa ful amino sastavom) ostalo su proteini iz zobenih, riže..., a njih ne ubrajam.
              Evo sad sam baš pojeo 100g tjestenine i 150g piletine i imam osjećaj kao da ću se razletiti. :P
              Svaka ti čast ako možeš toliko jesti.
              I ja sam upravo pojeo 100-150g riže i 150g piletine,i za kojih sat vremena su opet na redu zobene + Whey.

              Nije da možem toliko pojesti,nego moram.

              Ja imam 72kg i cilj mi je popeti se barem na nekih 85kg,a da bi došao do toga moram da trpam koliko god ide.
              Originally posted by Mir7a
              koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

              Comment


              • #67
                Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                Pozdrav,

                zasto ne mogu postati u ovoj temi (stoji mi da nemam permission):
                http://www.building-body.com/forum/t...ina-itd/page41

                Htio sam dopisati da ima posni sir (Standard, 500g) u konzumu za 9kn.

                Comment


                • #68
                  Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                  Htio sam čestitat Marku ali niti to nemogu...tko je osmišljavao ovaj forum da se, izgleda, sakupljanjem bodova (points) otključavaju pojedina polja i threadovi u njima -.-

                  Moje slijedeće pitanje:
                  Imam jedno rame šire tj. IZVIŠENIJE u odnosu na drugo...da li se to nekako ispraviti, ili će jačanje inih mišića (prednja, srednja, stražnja glava ramena) zamaskirati "nedostatke"?

                  Comment


                  • #69
                    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                    Zadnjih 20 dana nisam baš napredovao pa sam zabilježio tek +0.9kg.

                    Nije da se izvlačim ali imao sam obaveza prema školi (to mi je ipak prioritet), a kao posljedica toga
                    -> manjak sna, više živciranja, manji interes za hranom, zna se dogodit da tjedan dana ne odem u tretanu

                    02.05.2012. 66,0 kg

                    Nastojim 'ubrati' 4 kile do 7. mjeseca B-)

                    Comment


                    • #70
                      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                      U zadnje vrijeme ne stižem baš u teretanu...i dalje sam na 66,kusur kila







                      Link na album: photobucket.com/mali_marek

                      Edit: Nisam čitao pravila za upload slika al pretpostavljam da je ovaj način postavljanja slika dozvoljen
                      Last edited by mali_marek; 11-05-12, 22:16.

                      Comment


                      • #71
                        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                        Ima li slika od prije?

                        Comment


                        • #72
                          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                          Par slika koje sam imao prije nego ću krenuti u teretanu -> izbrisane. Reinstalacija win je učinila svoje, ne pitaj kako. Htio sam imat sačuvano pa da mogu usporedit Before-After ali jbg...

                          Ovako je to otprilike izgledalo:
                          2008 - tu sam imao nekih 57 kg pretpostavljam (a prije 2 mjeseca i 12 dana sam krenio sa 59,5kg)

                          Moram napomenuti da mi se težina ca. 2-3 godine nije značajnije mijenjala..uvijek malo ispod 60kg
                          Last edited by mali_marek; 12-05-12, 01:05.

                          Comment


                          • #73
                            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                            Vozdra,

                            gdje mogu kupiti blender (da mogu samljeti zobene), koji prozvodjac, cijena? Gledao sam u jednom Konzumu..od tih blendera nema ništa ispod 150kn i ogromni su (za ubacit voće i povrće)

                            Comment


                            • #74
                              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                              Originally posted by mali_marek View Post
                              Htio sam čestitat Marku ali niti to nemogu...tko je osmišljavao ovaj forum da se, izgleda, sakupljanjem bodova (points) otključavaju pojedina polja i threadovi u njima -.-

                              Moje slijedeće pitanje:
                              Imam jedno rame šire tj. IZVIŠENIJE u odnosu na drugo...da li se to nekako ispraviti, ili će jačanje inih mišića (prednja, srednja, stražnja glava ramena) zamaskirati "nedostatke"?
                              mozda zato sto si u pocetnicima?

                              Comment


                              • #75
                                Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su endomorfi poput mene da se može udebljat

                                @ marek
                                Ako ti je jedno rame vise u odnosu na drugo, kicma ti je kriva, bez kod doktora.
                                DR. Lonnie Lowery

                                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                                Comment

                                Working...
                                X