Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

    Originally posted by mali_marek View Post
    Može objašnjenje na podcrtano prije nego počnem "laja't" (Šalim se)
    Hocu reci da ces se jos razvijati jer si vjerovatno mlad.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #92
      Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

      Originally posted by didza View Post
      citaj forum nadji neki plan prehrane evo uratko znaci jedi 5-6 obroka dnevno jedi oko 100g proteina dnevno iz posnog, jaja,piletine,mesa,ribe itd i 300g ugljenih hidrata znaci razmjer ugljenih hidrata i proteina 3:1. treniraj upisi se u teretanu i rezultati moraju doci tebi treba barem 20 kg
      au sine,udri,jedi,trpaj,zderi,moras nekako dobit te kile

      Comment


      • #93
        Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

        Kupio sam si B-komplex od Twinlab-a...nadam se da će mi se popravit apetit u narednim danima.

        citiram: '...Ovi hidroslubilni vitamini djeluju među ostalim i kao kofaktori u pretvorbi ugljikohidrata u glukozu, koju tijelo dalje koristi kao izvor energije. Vitamini B skupine su također bitni za metabolizam masti i proteina te su jedan od najvažnijih faktora za normalnu funkciju živčanog sustava.'

        Comment


        • #94
          Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

          evo da se i ja pridružim skupini ektomorfa
          samo, moja pristupanja su malo drugačije išla:
          premda sam dosta uske, sitne građe na svojih 185, plus minus centimetar, baš ono pravi primjer ektomorfa, više sam se bazirao na izdržljivost nego na snagu. u 7-8 osnovne kad sam imao nekih 57-58 kila i skoro 180 mi to nije baš odgovaralo. prvo me malo kopkalo kak to puno jedem, a uopće niš neide na mene. drugima je to bilo fora, ali meni ne. onda negdje u drugom-trećem srednje sam reko fuck this shit, idemo na izdržljivost. moram priznati da sam se poboljšao u svim aspektima izdržljivosti, od mogućnosti trčanja, tj šprintanja, ne manje od jednog kilometra tempom kojim drugi umiru nakon 60 m, do recimo običnih trbušnjaka kojih sam mogao napraviti preko 40 u pol minute. pa onda kasnije u 4 srednje na borilačke vještine.
          bilo mi je to toliko fora šta mogu kaj god oću, a pošto sam imao malo kila, e sad neznam točno jer se to može s tim povezat, nikad se nisam uznojio ma šta god radio, osim normalno ak je vani prek 25 onda se znojim samom pomislli na to da moram ić negdje po takvom vremenu. te tzv. borilačke vještine, tj. judo, kojeg sam trenirao kod svog profe iz tjelesnog po njegovom inzistiranju jer kao trebao bih. ma reko nek ti bude. dobro mi je došlo malo znanja o judu. njemu je bilo fascinirajuće kak u dva sata treninga ne dehidriram, premda si nikad nisam uzimao nikakve vode ni niš za pit jer smo vježbali u niskom prizemlju pa je temperatura bila oko 23 stupnja. ali imao je jebačke vježbe, to mu moram priznat.
          kad sam završio srednju i upisao faks krenuo sam u teretanu da malo pokrijem te same žile, tj. da malo dobijem mišića. ali u prvoj teretani koju sam pohađao sam malo fulao trenera. onda sam krenuo u neku drugu po preporuci prijatelja i sad onda je lijepo krenulo.
          moram napomenuti da sam u prvih tjedan dana dobio dvi kile da nisam ni znao, a prehrana mi se sastojala od svih hranjivih tvari samo nikad nisampazio da unesem točno određen broj kcal, nego udri koliko mi stane pa za dva sata ponovno i navikneš se pa ti već fali kad nakon dva sata niš ne ubaciš i da ne koristim nikakve suplemente, to mi nikad nije bila fora.
          eto tak sam iskoristio to što sam ektomorf u ranim danima. ili možda nisam ekto?

          Comment


          • #95
            Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

            Ja sam ektomorf u novembru prosle godine 1,60 44 kg a sada 1,64-5 i koji kg vise od 60

            Comment


            • #96
              Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

              Sa sam na 64 kg svojom nemarnošću, neaktivnošću, bolestima,...

              Tko je pauzirao, a tko je nastavio gym-at sad preko ljeta?
              Last edited by mali_marek; 28-08-12, 12:29.

              Comment


              • #97
                Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                Ja ne pauziram dok ne dođem do cilja,koji je još daleko.

                Trenutno sam na 78-79kg,a počeo sa 72kg.

                Ektomorfi smo i ne možemo si baš dozvoliti pauze,od toga mišići ne rastu,već se samo gubi ono postignuto.
                Originally posted by Mir7a
                koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

                Comment


                • #98
                  Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                  ja sam također ekto visok sam 186 cm poceo sam sa 73 kg trenutno imam 81 kg a cilj mi je nekih 90 kg nama je najteži put ali vjerujte to ce biti slađe kada ostvarite zacrtano =)
                  prepurucavam izbjegavanje sta više trcanja , cardia , nogometa , košarke i tako raznih sportova ili uvrh glave 1 tjedno
                  Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                  Comment


                  • #99
                    Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                    Originally posted by mali_marek View Post

                    Tko je pauzirao, a tko je nastavio gym-at sad preko ljeta?
                    A zašto bi pauzirao cijelo ljeto?

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                      Originally posted by kelly View Post
                      A zašto bi pauzirao cijelo ljeto?

                      Vratio se kući, na more,...pa sa se odmarao i kupao

                      Nastavit ću čim krene nova školoakademik godina

                      Comment


                      • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                        Nikad u boljoj formi!!

                        Prije 3 mjeseca:


                        I sad:




                        ukratko: facepalm

                        Comment


                        • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                          da se i ja pridruzim ovoj ekipi skakavaca ( tako sam sebe zovem), prije 2 godine na visinu 186 cm 73-74 kg, bilo je to i nize, u 2. mj ove godine s 98 skinuo na 89 i bf oko 7%, trenutno na masi i presao 100, tako da ektici ne bojte se hrane, samo trpajte, junk na masi dobrodosao kao neki obrok 2-3 puta tjedno za dignut jos kalorija

                          Comment


                          • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                            nekužim kako si u mjesec dana nabio 6kg (prvi post u ovoj temi)...evo ja sam na kraju 1. mjeseca u teretani i sa 70.3kg sam došo do 71.6...ako uzmemo u obzir da dok smo početnici kile puno lakše idu gore to bi ispalo da sam trebo ic najmanje 2-3 kg. ubiti,pazio sam na sve,prehranu ,odmor, treninge..sad sam već malo zabrinut što će biti dalje.. što vi kažete ?

                            Comment


                            • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                              Originally posted by overboost_BB View Post
                              da se i ja pridruzim ovoj ekipi skakavaca ( tako sam sebe zovem), prije 2 godine na visinu 186 cm 73-74 kg, bilo je to i nize, u 2. mj ove godine s 98 skinuo na 89 i bf oko 7%, trenutno na masi i presao 100, tako da ektici ne bojte se hrane, samo trpajte, junk na masi dobrodosao kao neki obrok 2-3 puta tjedno za dignut jos kalorija

                              svaka cast
                              Originally posted by domagoj1808 View Post
                              nekužim kako si u mjesec dana nabio 6kg (prvi post u ovoj temi)...evo ja sam na kraju 1. mjeseca u teretani i sa 70.3kg sam došo do 71.6...ako uzmemo u obzir da dok smo početnici kile puno lakše idu gore to bi ispalo da sam trebo ic najmanje 2-3 kg. ubiti,pazio sam na sve,prehranu ,odmor, treninge..sad sam već malo zabrinut što će biti dalje.. što vi kažete ?
                              nije lakse na pocetku dobiti kile ili poslje 5 godine...dobiti kile je uvijek isto tesko/lahko, samo je na pocetku lakse dobiti MISICNU MASU - koliko ce vaga pokazati zavisi samo od kalorijskog unosa


                              a ako nisi dobio dovoljno kila povecaj kalorijski unos i to je to
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                                Originally posted by domagoj1808 View Post
                                nekužim kako si u mjesec dana nabio 6kg (prvi post u ovoj temi)...evo ja sam na kraju 1. mjeseca u teretani i sa 70.3kg sam došo do 71.6...ako uzmemo u obzir da dok smo početnici kile puno lakše idu gore to bi ispalo da sam trebo ic najmanje 2-3 kg. ubiti,pazio sam na sve,prehranu ,odmor, treninge..sad sam već malo zabrinut što će biti dalje.. što vi kažete ?
                                Misliš 5.6kg u mjesec i 13 dana što je približno +0.9kg/tjedno

                                Imao sam (naglasak na 'imao') otvrenu temu gdje sam postao direktan link na vagu (sa početnih 59.5kg)

                                Kako hamza reče sve ovisi o dnevnom/tjednom/mjesečnom unosu kalorija (veća masa -> više kalorija da bi se napredovalo).
                                Last edited by mali_marek; 15-11-12, 01:47.

                                Comment

                                Working...
                                X