Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

    Bok
    i ja isto tesko dobivam na masi, a pijem whey te me zanima sta je s tom glukozom iz dm-a , stalo u spominjete

    Comment


    • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

      Traubenzucker u dm-a, 12-13 kn pola kile.
      Stavis mjericu wheya i skupa 55-60g dekstroze i popijes u pwm-u.

      Comment


      • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

        preporuka za ektice koji nemogu dobiti na masi !
        JESTI ,JESTI I OPET JESTI
        kad vise ne ide hrane u tebe onda opet jedi ,tek kad se pocne hrana prelijevati u salo tek onda pocni razmisljati o tome koliko kolicinski jedes ,do tad standard svaki obrok proteini i ugljikohidrati plus ono sto udje tijekom dana isto dobro dodje ,ne se zamarati kalorijama i kolicinom masti ili jednostavnim secerima
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

          Točno tim redoslijedom kojim je mali priest napisao: Jeste, jesti i opet jesti

          Mali update:
          dobio sam 10 kg u relativno malo vremena

          Podsjetnik:
          - početak 3. mjeseca ove godine: 59.5 kg,
          - kraj 6. mjeseca ove godine: <68.0 kg,
          - pauza od tri ipo mjeseca tokom ljeta,
          - kraj 9. mjeseca ove godine: 63.3 kg,
          - kraj 11. mjeseca ove godine: 70.0 kg -> Trenutno stanje

          Napomena: sve vrijednosti su mjerene ujutro na prazan želudac

          Žao mi je što nisam sačuvao slike na laptopu koje sam uploadao na prvotnoj temi pa ti sad znaj direktne linkove (do tih slika).
          Interesantno kako neki sad pišu da treba jest, jesti i jesti, a jedini razlog zbog kojeg mi je ugašena i izbrisana tema je taj što sam unosio više masn(ij)e hrane. I onda kad si na meti onih koji osuđuju tvoj dnevni/mjesečni jelovnik, i kad te ne žele shvatit jer si ograničen mjesečnim budžetom, i kad jedan za drugim ponavljaju riječ 'troll'...onda je vrijeme da i moderator pokaže svoju razornu moć, uvede prividan red i mir. Ako je unos masti nešto od čega se treba sudržavati, i ne dijeliti s drugima (čitaj: jedno od nepisanih pravilo kako se (ne) treba ponašati na forumu) onda bi bilo fer to negdje naglasiti, barem za one koji namjeravaju otvorit temu da se ne zajebu k'o ja. :kava:
          Last edited by mali_marek; 28-11-12, 22:35.

          Comment


          • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

            71,1 kg/180cm

            Comment


            • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

              U 2 mjeseca i 2 tjedna to je +7.8kg

              ja u srednjoj školi....57-59kg vjerojatno

              Last edited by mali_marek; 10-12-12, 18:33.

              Comment


              • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                Originally posted by mali_marek View Post
                U 2 mjeseca i 2 tjedna to je +7.8kg

                ja u srednjoj školi....57-59kg vjerojatno

                U 2 mjeseca 7kg,ja bi dobio 2kg, možda malo više.

                Ja dobijem 1kg mjesečno,manje više.

                Trenutno sam došao na 81-82kg,ima tu još puno posla.

                Treba samo trpati te ugljiće u sebe,lol.
                Originally posted by Mir7a
                koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

                Comment


                • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                  Bas je i meni to cudno... ako si ektomorf, kao sto sam ja, kako mozes u mjesec dana dobiti 7kg, ... i ja isto dobijem 1kg ili 2kg mjesecno najvise...lol
                  Take care of your body, that is the only place you have to live in.

                  Comment


                  • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                    pardon... u 2 mjeseca...
                    Take care of your body, that is the only place you have to live in.

                    Comment


                    • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                      Originally posted by Davy View Post
                      Bas je i meni to cudno... ako si ektomorf, kao sto sam ja, kako mozes u mjesec dana dobiti 7kg, ... i ja isto dobijem 1kg ili 2kg mjesecno najvise...lol
                      Originally posted by Davy View Post
                      pardon... u 2 mjeseca...
                      nema veze bodytyp s tim koliko mozes dobiti mjesecno



                      primjer kao iz knjige sto ja mislim da ne treba spominjati uopste ove bodytypove - a ne da sad svako s tim pojmovima barata
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                        Eto, Hamza vam je odgovorio

                        Nikako se ujednačeno uslikat -.-

                        Izvol'te skeptici (šala ):


                        (*)

                        Samo kratak osvrt:: Da, slike su katastrofa; ubuduće ću vodit računa o tome (+poziranje). Razlika izmedju prve i druge slike je 11 tjedana iliti 77 dana (+7,2 kg). Još je to raslo gore do Božića da bi od Božića na ovamo pao ispod 71kg. Sad sam ušao u treći tjedan kako sam nastavio hodati u teretanu pa je to nekih 72kg...

                        Radim linearnu progresiju, tj. dodajem 2kg na šipku na tjednoj bazi, naravno vodim računa o prehrani (s tim da unesem jako puno mliječnih proizvoda). Trening; 1. dan prsa, 2. dan noge, 3. dan latove i rame, 4. dan noge + bic/triceps

                        *sve vrijednosti izražene u jutarnjim satima na prazan želudac

                        usput...našao sam i jednu staru sliku dok sam se slikao dok se važem (u bijelim čarapama naravno )
                        Last edited by mali_marek; 23-01-13, 17:13.

                        Comment


                        • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                          O_O

                          http://imageshack.us/f/803/81461681.jpg/

                          Comment


                          • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                            Pozdrav...

                            Trebal li se zabrinuti zbog ovoga? (čitaj: kralježnica, (ne)razvijenija lijeva/desna strana)

                            Comment


                            • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                              a ovo su mi inače leđa iz drugog mjeseca (ove godine) čini mi se...usporedbe radi s onim gore...

                              Comment


                              • Re: Pokrenio temu da ohrabrim one koji su ektomorfi poput mene da se može udebljat

                                ako misliš na latove, ovo nije poza iz koje se da nešto zaključiti.
                                Znoj štedi krv

                                Comment

                                Working...
                                X