Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa, Definicija ili Odrzavanje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

    bravo momci, svidja mi se kako se slazemo



    a ja upravo przim filete
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

      a ja latinski spremam uz pjesmu NEMA NAMA SNA DUSO UMORNA

      Comment


      • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

        neka neka, ja ama jucer u 8 ujutro imao ispit i onda u 10 jos jedan



        pozdrav za dvicu iz latinskog uz pjesmu; ''blago onom ko te ima ''
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

          Momci, rasprava je bila ekstra!

          samojedna mala napomena u vezi ovoga:
          Originally posted by TripleZ View Post
          najezim se kad neko kaze JUNK, izbacite to iz rjecnika odmah...
          pojam JUNK se više koristi za na način pripreme hrane nego za njezinu nutritivnu vrijednost.
          obično je takva hrana puna aditiva, konzervansa... tako da je prije nezdrava nego ne hranjiva.

          znaći nije do namirnica od kojih je nešto spravljeno. npr. "smoki" se radi od kukuruza i kikirikija što bi trebalalo biti super ali ono šta oni u međuvremenu rade sa time pokvari sve...

          Drugo, dosta ljudi odrađuje definiciju ketozom. u tom slučaju na defki nikakav junk ne bi smio dolaziti u obzir IMHO
          Znoj štedi krv

          Comment


          • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

            Sviđa mi se kako razmislja TripleZ, mogo bi isprobat ovo sa IIFYM pogotovo sad kad sam na masi

            također ako netko ima vremena pogledat moju prehranu i rec ako je sve u redu bio bi zahvalan

            http://www.building-body.com/forum/t...ehrana-za-masu
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

              Originally posted by kingpin View Post
              Momci, rasprava je bila ekstra!

              samojedna mala napomena u vezi ovoga:


              pojam JUNK se više koristi za na način pripreme hrane nego za njezinu nutritivnu vrijednost.
              obično je takva hrana puna aditiva, konzervansa... tako da je prije nezdrava nego ne hranjiva.

              znaći nije do namirnica od kojih je nešto spravljeno. npr. "smoki" se radi od kukuruza i kikirikija što bi trebalalo biti super ali ono šta oni u međuvremenu rade sa time pokvari sve...

              Drugo, dosta ljudi odrađuje definiciju ketozom. u tom slučaju na defki nikakav junk ne bi smio dolaziti u obzir IMHO
              slazem se, ali kad ja cujem ''nevalja to baci u smece'' lose mi odmah, hrana je bolan nije otrov


              ketoza = u dnevne makrose uneses blizu 0 UH...isti princip ko inace samo bez UH, to znaci ides sve na masti/protein
              nekom je junk(zbog kalorijske vrijednosti) ulje, ali je to sasvim ok na keto

              iifym se moze kombinovati sa IF, keto, carb cycling itd. nikakav problem - nije to dijeta sama po sebi nego nacin ishrane


              ali sve ide umjereno, moderation is key...
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment

              Working...
              X