Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa, Definicija ili Odrzavanje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

    Originally posted by mate31 View Post
    pa dobro to je vase misljenje,moje misljenje i ja se drzim toga da je bezpotrebno piti kreatin u dane kad netreniras,neko pije neko ne,ja nepijem niti cu,jedini kreatin koji sam pio u dane odmora je kreatin monohidrat jer je s njim potrebna faza punjenja
    a koji si koristio kad nisi pio na dane bez treninga?
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #92
      Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

      http://www.building-body.com/shop/Op...-_600_g?page=2
      nisam ja rekao da ovaj sto pijem se nepije u dane odmora nego kako uopce nema razlike pio ga ili ne u dane odmora,i to sam osjetio na svojoj kozi,

      Comment


      • #93
        Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

        pa to ti je monohidrat,mate koliko dugo ti pijes uopce kreatin? ti ga ne moras pit u dane kad ne vjezbas ali radi potpunog djelovanja kreatina trebalo bi ga i u dane kad se ne vjezba,jer misici rastu i kad ne vjezbamo,od posljedice vjezbanja

        Comment


        • #94
          Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

          znam ali sa ovim nije potrebna faza punjenja alito nije bitno0 sad,ma pijem ga cca misec dana mozda malo manje i to samo u pwm sa glukozom i whey.

          Comment


          • #95
            Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

            mate, jel bi te ubilo ili bacilo na prosjački štap da piješ i na dane kad ne vježbaš?
            ako svi kažu da se pije svaki dan onda nemoj pilat...
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #96
              Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

              pa ljudi vi samo dajte ja cu rade izbjaci kad mogu jer ovako i onako imam problema sa bubrezima i znaju me cesto boliti tako da sto manje smanjim kako bi to rekao stetnost

              Comment


              • #97
                Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                Kupljeno 10kg jabuka D Sad imam zaliha za neko vrijeme xd
                Dali netko od vas koristi steviu? dosta sam citao o tome i vidio da ima za kupit u skoro svim trgovinama pa bi kupio toliko da mogu zasladit caj i tako moze se koristit u bilo koje doba?
                nema nikakve utjecaje na dijetu? tj prehranu, iako sam na masi nebi htio unositi nepotrebne kalorije xd
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • #98
                  Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                  Originally posted by Rijeka87 View Post
                  Dali netko od vas koristi steviu?
                  http://www.building-body.com/forum/threads/28874-Stevia-zaslađivač
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #99
                    Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                    Stevi nije losa samo skupa, ja sam malu bocicu stevi(bjeli prah platio) 47 KM negdje 200 kn.

                    Comment


                    • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                      Prije 7 dana sam se vagao ujutro i imao sam 57,6 kg istog dana sam poceo uzimati creatin, danas ujutro sam se vagao i imao 59,2 kg a obujam stomaka je identican (cak bi rekao par mm manji). Za sad sam 200-tinjak kcal u sificitu. Dal radim dobro?

                      Ako kilaza ide gore, a obujam stomaka ostaje isti to znaci da ne dobivam masne naslage?
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                        Pojma nemam za Creatin, ali znam jedno.
                        A to je da se masne naslage ne moraju nužno taložiti na trbuhu (stomaku),
                        nego ravnomjerno po cijelom tijelu (mada ovo zavisi i od genetike, nekome se prima za guzicu, nekome na trbuh...a nekome ravnomjerno po svukud)

                        Vjerujem da u 7 dana ne možeš vidjeti neki značajan pomak, može biti da samo imaš više vode u sistemu.
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                          Originally posted by Rijeka87 View Post
                          Prije 7 dana sam se vagao ujutro i imao sam 57,6 kg istog dana sam poceo uzimati creatin, danas ujutro sam se vagao i imao 59,2 kg a obujam stomaka je identican (cak bi rekao par mm manji). Za sad sam 200-tinjak kcal u sificitu. Dal radim dobro?

                          Ako kilaza ide gore, a obujam stomaka ostaje isti to znaci da ne dobivam masne naslage?
                          to znači da si se napunio kreatinom tj. vodom i da ćeš bit je*beno jak i moćan... sve dok ne prestaneš koristiti kreatin.
                          kad prestaneš, izgupit ćeš te 2 kile vode i bit ćeš slabiji, onda ćeš opet koristiti kreatin da budeš jak, i onda ćeš se jednog dana zapitati :
                          zašto dajem novce na nešto od ćega sam samo prividno jak? onda ćeš ga prestati koristiti i kad vidiš ili ćuješ da netko pametuje o kreatinu samo ćeš odmahivati rukom...
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                            Meni se uvijek salo nakupljalo vecinom na stomaku tako da mjerim samo obujam stomaka i ako se ono ne mijenja nastavljam dalje
                            A sad za kreatin nebi se bas slozio da kad ga prestanes uzimat da ti sva snaga nestane, nestane mali dio al sigurno ne sve!
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                              ostane ti i onoliko koliko bi napredovao za tih mjesec dva i bez kreatina. no nema veze, i ja sam ga koristio pa vjerujem da je najbolje da se svako sam uvjeri i procijeni.

                              šta se tiće sala oko trbuha, tjedan dana je pre mali perio da bi mogao vidjeti razliku u struku.
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                                Znam da je mali period ali ako iz tjedna u tjedan mjerim i svaki put je identican onda je to dobro jer da radim lose sigurno bi do sad dobio nesto cm u struku
                                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                                Comment

                                Working...
                                X