Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa, Definicija ili Odrzavanje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

    Puno hvala na odgovorima D

    Imam jedno pitanje procitao sam na forumu da je odlicna vjezba za trbuh vacuum i da se sa njom dosta brzo dobije rezultate. Pa me zanima vase misljenje o njoj?

    Zelim ostat na masi, al me iritira donji dio stomaka koji je napuhan stalno -.-''

    I mozete mi reci vase misljenje o coca coli zero? ne pijem svakodnevno, popijem 0,5 mozda jednom u 2 tjedna. valjda mi to nece smanjiti rezultate
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • #32
      Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

      Smece, isti otrov pa cak i veci od obicne kole samo bez secera ali budi u tebi zelju za necim slatkim nakon nje, bar je meni to bio slučaj. A 1-2 sedmicno nije problem.

      Comment


      • #33
        Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

        Originally posted by Rijeka87 View Post
        I mozete mi reci vase misljenje o coca coli zero? ne pijem svakodnevno, popijem 0,5 mozda jednom u 2 tjedna. valjda mi to nece smanjiti rezultate
        I ja znam popiti bambus, ali cola je smeće i otrov, zero ili obična:

        http://www.building-body.com/forum/t...highlight=cola
        http://www.building-body.com/forum/c...an-put-do-raka
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

          Originally posted by kelly View Post
          I ja znam popiti bambus, ali cola je smeće i otrov, zero ili obična:

          http://www.building-body.com/forum/t...highlight=cola
          http://www.building-body.com/forum/c...an-put-do-raka
          E hvala na ovome Kelly

          Mogu te samo nesto pitat, popijem oko 1,5L zelenog caja dnevno, dal je to previse? jer sam vidio da ti također obozavas zeleni caj pa me zanima
          I dal mogu piti one vocne cajeve al također u listicima kupujem ih u biljnoj ljekarni di kupim i zeleni caj?
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #35
            Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

            Originally posted by Rijeka87 View Post
            E hvala na ovome Kelly

            Mogu te samo nesto pitat, popijem oko 1,5L zelenog caja dnevno, dal je to previse? jer sam vidio da ti također obozavas zeleni caj pa me zanima
            I dal mogu piti one vocne cajeve al također u listicima kupujem ih u biljnoj ljekarni di kupim i zeleni caj?
            Ima dvije teorije o zelenom čaju: prva da ga možeš piti neograničeno a druga da se pije oko pola litre na dan. Probaj pa ćeš vidjeti, jer zlatno pravilo je da treba slušati svoje tijelo.
            Voćni čajevi nemaju svojstva kao zeleni čaj, to ti je slično kao da piješ sokove ili jedeš voće. Ja ih ne pijem.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

              Originally posted by kelly View Post
              Ima dvije teorije o zelenom čaju: prva da ga možeš piti neograničeno a druga da se pije oko pola litre na dan. Probaj pa ćeš vidjeti, jer zlatno pravilo je da treba slušati svoje tijelo.
              .
              Meni osobno pase kad ga pijem u velikim kolicinama, opusta me i uzivam u njemu... Ponekad popijem i vise od 2L i nista mi ne bude
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • #37
                Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                I dal mi netko moze malo opsirnije objasniti vjezbu vacuum?
                dal pomaze pri mrsavljenju tj. smanjenju bf-a?
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • #38
                  Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                  Originally posted by Rijeka87 View Post
                  I dal mi netko moze malo opsirnije objasniti vjezbu vacuum?
                  dal pomaze pri mrsavljenju tj. smanjenju bf-a?
                  ne pomaze

                  to inace koristis kad imas mal struk, nizak bf% - kao slag na tortu


                  neko je otvorio temu o tome ovdje neki dan...kao sto jedan kaze 'nisam nikog vidio da je od tog dobio vidljive rezultate' tako nisam ni ja.
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #39
                    Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                    Puno hvala

                    Odlucio sam i drzat cu se ove odluke:
                    Idem na masu do 3-4. mjeseca pokusat cu dobiti sto vise misica a manje sala iako je ono neizbjezno, vaga ce mi bit samo pomocno mjerilo tj. vaganje i mjerenje struka ce bit jednom tjedno. vise cu pratiti napredak u ogledalu, a nakon odrađenje mase idem na defku identicno kako je opisao kelly u jednom svoje postu i nadam se da cu do 6.mjeseca uspijeti izrvnati stomak?

                    također me zanima dali je nakon pwm-a (whey i glukoza) obavezno uzeti P+UH obrok il mogu i P+M? jer ja mislim da dovoljno uh unesem u pwm-u da bih opet poslije unosio UH?

                    Dali se racunaju UH iz posnog sira npr? jer milbona na 100g ima 3,9 UH pa me to malo brine :/

                    i dali mogu koristiti zacine kao sto je vegeta, danas sam na teflonki napravio piletinu i posipao 5g vegete po njoj D

                    nadam se da ne dosađujem previse sa pitanjima, zelim raditi sto ispravnije jer mi ovo nije samo "jos jedna faza" u zivotu koja ce proc za mjesec/dva. Ovakav nacin zivota zelim zadrzati zauvijek jer me ispunjuje i uzivam u njemu )
                    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                      Puno hvala

                      Odlucio sam i drzat cu se ove odluke:
                      Idem na masu do 3-4. mjeseca pokusat cu dobiti sto vise misica a manje sala iako je ono neizbjezno, vaga ce mi bit samo pomocno mjerilo tj. vaganje i mjerenje struka ce bit jednom tjedno. vise cu pratiti napredak u ogledalu, a nakon odrađenje mase idem na defku identicno kako je opisao kelly u jednom svoje postu i nadam se da cu do 6.mjeseca uspijeti izrvnati stomak?

                      također me zanima dali je nakon pwm-a (whey i glukoza) obavezno uzeti P+UH obrok il mogu i P+M? jer ja mislim da dovoljno uh unesem u pwm-u da bih opet poslije unosio UH?

                      Dali se racunaju UH iz posnog sira npr? jer milbona na 100g ima 3,9 UH pa me to malo brine :/

                      i dali mogu koristiti zacine kao sto je vegeta, danas sam na teflonki napravio piletinu i posipao 5g vegete po njoj D

                      nadam se da ne dosađujem previse sa pitanjima, zelim raditi sto ispravnije jer mi ovo nije samo "jos jedna faza" u zivotu koja ce proc za mjesec/dva. Ovakav nacin zivota zelim zadrzati zauvijek jer me ispunjuje i uzivam u njemu )

                      I popravio sam malo prehranu pa vidite ako je to ok?

                      UJUTRO SK uto,sri,pet

                      1. Zobene 100g, whey, salama od pilecih prsa 100g, 300g jabuka = 750kcal
                      P=36g, UH=88g, M=10g

                      2. 15g orasastih = 135kcal
                      P=3g, UH=3, M=7

                      3.Piletina 200g + int. riza 50g/tjestenina 50g = 420kcal
                      P=48g, UH= 37,5g, M=6,5g

                      4. PWM whey + glukoza 30:30g = 225kcal
                      P=24g, UH=29,6g, M=1,5g

                      5. piletina 100g + int.riza 50g/tjestenina 50g = 300kcal
                      P=27, UH=37,5, M=3,5

                      6. Tuna + jaja 200g = 465kcal
                      P=36g, UH=2g, M=23g

                      7. posni250g + orasasti 30g = 390kcal
                      P=34g, UH=14g, M=21g



                      =2700kcal

                      UH =211g
                      P =208g
                      M=74g


                      dal je to ok?
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • #41
                        Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                        ako si na masi unesi malo vise hrane, ali dobar ti je odnos P/UH/M za sad
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #42
                          Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                          Hvala za sad sam sam u suficitu cca 150kcal drugi tjedan cu dignut na 250-300kcal
                          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                            Originally posted by Rijeka87 View Post
                            Hvala za sad sam sam u suficitu cca 150kcal drugi tjedan cu dignut na 250-300kcal
                            pa da, tako nesto...i onda prilagodis sebi ako ti ne bude valjalo, ako je sve ok onda ne diraj nista
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #44
                              Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                              I razmisljao sam o kupivini ovog cretina Weider capsule http://www.building-body.com/shop/We...kapsula?page=5
                              Dali valjda, mogu ga uzimat u pwm skupa sa wheyom i glukozom? mogu otvoriti kapusle i istresti prah van iz njih jer mi se neda svaki put tablete gutat xD
                              Last edited by kelly; 09-12-12, 20:39.
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • #45
                                Re: Masa, Definicija ili Odrzavanje?

                                kupi si u prahu,ja sam pio taj weiderov,al u prahu i dobar je,misim kreatin ko kreatin,imas u prahu od olimpa 250g 89 kn,dobit ces vise,sumnjam da ces od tih 100 kapsula dobit vise od 250g kreatina

                                smijes ga pit sa wheyom,ja ga ne pijem sa mlijekom ili narancom/limunom,sokovima iz predostroznosti (sat prije i poslije konzumiranja kreatina) jer sam cuo da unistava kreatin,tj. pretvara ga u kreatinin (odpad kreatina,koji nije stetan ali je beskoristan)
                                u ovu tvrdnju nisam siguran,samo sam tako cuo,al bolje bit siguran nego bacat kreatin
                                sa wheyom smijes

                                Comment

                                Working...
                                X