Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ako natovarim velike tezine na sebe da ce mi se smanjiti rast i smijem li koristiti proteine?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Prevelike težine

    Originally posted by Aquila_hr View Post
    Nek onda ima wc blizu sebe

    Kad sam ga ja konzumira, proizvodio sam toliko plina da mi je i Putin zamjeria.....
    Jesi li siguran da nije istekao rok trajanja?

    Comment


    • Re: Prevelike težine

      Može bit kolega, ne obraćam baš pažnju na te rokove jer ne dopuštan da mi pakovanja dugo traju

      EDIT: Nisan moga da ga ne podijelin sa vama:

      (Visoko% Whey prema mojim iskustvima)
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • Re: Prevelike težine

        Originally posted by Adatar View Post
        stvar je u tome da vi mladom decku u razvoju gurate ideju da bi trebao koristit proteinski prah a do prije 60 godina to nije uopce postojalo,izvini,ne dajem mu krive informacije,vi mu dajete krive informacije,on treba jesti zdravu domacu hranu,bogatu kalcijem (da i mlijeko) vitaminima i mineralima,njemu ne treba proteinski prasak jer on sa svojih 13 godina nije u proteinskom suficitu,pogotovo sa vjezbama koje nam je objasnio da radi

        ajde mi objasnite,cemu bi ga pio,ja mu nisam rekao da ga ne smije pit,nego mu savjetovao da jos malo poceka
        Samo jedna opaska sa kalcijem.

        Ako unosiš previše kalcija onda ti ode brdo magenzija, a o balansu magnezija si pročitaj. I sjećam se da sam stalno morao pit mlijeko zbog kalcija. Da je barem mlijeko koje sma pio imalo kalcija, ali to jedruga priča. Ima veze o kvaliteti mlijeka, naravno.

        Adataru, pretpostavljam da ako ne pijše proteine (sa umjetnim zaslađivačima) da onda jedeš isključivo organsku hranu ili organski whey. Jer hrana je ono što se najviše unosi, dok dodaci prehrani su naravno dodaci na prehranu i nisu zamjena.

        Ja i sam tvrdim da zaslađivači u proteinu nisu zdravi. Ali koliko istih ima u hrani, nikoga i ne zanima. Priča za sebe.


        @Hopzz.

        Uzmi jedan whey protein, najbolje 100%-tni, ne kompliciraj. Pod 100% misli mda ima samo whey protein, da nije mješavina wheya, kazeina il da je gainer. Takvi proteini su ti najbolje kvalitete i cijene, ajmo reći best buy. Naravno ovisi i o brendu, što poznatiji to skuplji.

        Pogledaj ovdje - http://www.building-body.com/shop/su...i/whey-protein

        I što se težine tiče, možeš radit sve vježbe, samo ako ih radiš pravilno i u početku bez velikih težina. Zagrijavanje prije treninga, zagrijavanje jednom serijom prije vježbe pogotvo kad su pitanju veće grupe mišića (noge i leđa).

        Ljud sjebavaju leđa ne radeći ništa npr. od sjedenja, a jel ćemo onda zabranit sjedneje za maloljetnike. Dobro znamo koliko se sjedi u školi, pa doma pred tv-om. kompjuterom, ili do kse pišae domaća zadaća. Ovo je samo primjer, da ako nešto posotji može se zloupotrijebiti po vlastio zdravlje i može se pravilnim koršitenjem dobiti dobre rezultate.

        A to da ćeš prestat rast. Pitaj mamu i tatu Znači brini ise da radiš, bilo koju vježbu pravilno i bez velikih težina. Dok ne usvojiš izvođenje.

        Da li BODYBUILDING sprečava rast?!
        http://www.building-body.com/forum/t...C4%8Dava-rast-!
        BB u pubertetu - utječe li na rast
        http://www.building-body.com/forum/t...8De-li-na-rast

        Ili se ostavi ostavi svega toga i radi sklekove, trbušnjake čučnejve (bez utega) i bit će ti jednostavnije. A proteinske praškove također ostavi, ješ jedno olakšanje.

        Ili ideš u BB ili nejdeš.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • Re: Prevelike težine

          I da, ovdje čitaj, čitaj, čitaj pa onda još čitaj.

          http://www.building-body.com/forum/t...odaci-prehrani
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment

          Working...
          X