Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ako natovarim velike tezine na sebe da ce mi se smanjiti rast i smijem li koristiti proteine?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Prevelike težine

    I dalje je sramota ne čitati ukoliko te nesto zanima...

    Comment


    • #77
      Re: Prevelike težine

      e pa vidis, ja sam se jucer registrovao na ovaj forum i ne mogu ja sve sto me zanima naci i procitati, ako mi neces pomoci, nemoj mi odmoci, a svaka cast za Adatara koji ocigledno ima strpljenja za razliku od nekih... :///

      Comment


      • #78
        Re: Prevelike težine

        jucer si se registrirao i ides nama pitanja postavljati,sramota nista drugo,to znaci da si ljen i da ti se neda traziti u tome je stvar a budes li sa takvim stavom isao i u teretanu nece biti nista od tebe,uzmi si najmanje 1 tjedan i samo citaj nepitaj samo citaj i onda kad skoro sve prositas onda postavljaj pitanja koja su ti nejasna,jer na tvoja pitanja su ljudi odgovorili mali milijun puta i na svakom kantunu ovog foruma mozes naci sve svoje odgovore

        Comment


        • #79
          Re: Prevelike težine

          Originally posted by Hopzz. View Post
          ne ocekujem ja to, ja to ni ne planiram proteine kao nesto, samo hocu da vidim "sta je to" i kako ce to na mom tijelu funkcionisati, morat uc jos oko proteina razmisliti... a za to ne brini, ne mislim ja da cu samo od njih dobiti misice, mogu ja i bez proteina dobiti misice, samo sto je ovo reklo bi se "vjetar u ledja"
          mozes *****
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • #80
            Re: Prevelike težine

            Evo odgovora na 70% pitanja koja si nam postavio i tu je odgovor na pitanja koje ćeš postaviti u prva 2 mj. (dok ne saznaš za druge suplemente)

            http://www.building-body.com/forum/s...earchid=787430

            Comment


            • #81
              Re: Prevelike težine

              oke, sacekaj, jesam li ja dosao na ovaj forum da meni neko pametuje ili da nadjem pomoc... AKO NISTE VOLJNI POMOCI NE MORATE, KAKO TI TO NIJE JASNO, NA TEBE SE TO ODNOSI MATE31...

              Comment


              • #82
                Re: Prevelike težine

                Originally posted by Hopzz. View Post
                oke, sacekaj, jesam li ja dosao na ovaj forum da meni neko pametuje ili da nadjem pomoc... AKO NISTE VOLJNI POMOCI NE MORATE, KAKO TI TO NIJE JASNO, NA TEBE SE TO ODNOSI MATE31...
                Pa reagirao je tako kad prvi put dođeš na forum, ništa ne pročitaš i postavljaš glupa pitanja.

                Čitaj najmanje tjedan, dva i onda postaviš pitanja što ti nije jasno...

                Comment


                • #83
                  Re: Prevelike težine

                  Originally posted by Adatar View Post
                  ja bi ti preporucio da si redovno aktivan i da se bavis sportom,da dobro jedes i da ne koristis proteine jos ,pocekaj bar godinu dvije ako bas zelis koristit proteine
                  Žalosno je da vlada mišljenje da se whey ne smije davati djeci, dok se istovremeno djeca krkaju sa colom, paštetama, čipsom i sličnim otrovima.

                  Originally posted by Hopzz. View Post
                  Mati i otac su mi doktori i znaju sta su ta govna, al necu da ih pitam jer znam kakav bi im odgovor bio za proteine, rekli bi da sam još ja za tog mal za toga i ostala govna... .
                  Žalosno.

                  Originally posted by Adatar View Post
                  slusao bi sve a ne mamu i tatu,pa oni su te rodili,valda znaju sta tebi treba i kakav si,sta triplez zna kako izgledas,kako si gradjen i da li ti trebaju
                  Kakve veze ima tko te rodio, pa nisu svi roditelji nutricionisti pa da znaju što je najbolje za njihovo dijete.

                  Neki dan sam rekao da je važnije pravilno jesti dok rasteš i razvijaš se nego kasnije kad si već odrastao čovjek.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #84
                    Re: Prevelike težine

                    ja nemogu vjerovati kako neko ovako moze doci na forum nista neprocitati postavljati glupa pitanja i pametovati i jos kad mu nesto kazes onda je bezobrazan,i sto nevidis da ti niko malo pametnij nece pomoci jer svi vide kakav si di ti je postovanje TO SE ODNOSI NA TEBE HOPZZ

                    Comment


                    • #85
                      Re: Prevelike težine

                      ajde neprovociraj da ti nebi ja poceo

                      Comment


                      • #86
                        Re: Prevelike težine

                        ajde pocmi

                        Comment


                        • #87
                          Re: Prevelike težine

                          tebi kelly da!!

                          Comment


                          • #88
                            Re: Prevelike težine

                            ja nezz koji je tebi racku,znaci mi smo svi budale sto smo kad smo pocinjali dane i noci provodili ispred kompa trazeci po internetu potrebne informacije,i onda ti kazes zasto bi on citao kad moze pitati i dobiti odg za 3 sec,pa zasto on nebi sam to nasao JER JE NA NJEGOVO PITANJE ODGOVORENO 1000000000000 PUTA

                            Comment


                            • #89
                              Re: Prevelike težine

                              je je,bolje da kelly izbrise ovaj topic i stavi upozorenje,ban svima koji postave pitanje na koje je odgovoreno,kelly drzi prodike meni o proteinima a tu gleda kako mu par ljudi tjera korisnike s foruma,e dizajneru neces nikad ni imat velik forum sve dok drzis elitu na dlanu,vidis ljude strah pitat sta je to protein da nebi ispali budale,i da ih nebi ismijavali,pa covjece,ovdje dodjes trazis pomoc,stavis sliku sebe i pocnu ti se smijat za fizicki izgled,ljudi se boje stavit slike,pisat i pricat sve radi par krelosa,a radite sta ocete,ja znam da me samo zelite isprovocirat,al nije ovo u redu nikako sto radite
                              Last edited by kelly; 13-02-13, 01:23.

                              Comment


                              • #90
                                Re: Prevelike težine

                                neko neko izbrise ovaj sad post jer je offtopic ali moram reci, kao prvo da je on pitao npr jeli dobra moja prehrana jeli dobro ovo ono,ALI NE on je gospodin i nije se udostojio procitati sto je je.beni whey osnova osnove,i onome sto si rekao za pepeljarke taj je covjek isao pomoci weedeemeru jer to nije ruzan izgled ili genetika on to sebi svjesno radi i ponosan je s time i to nije niti malo normalno i ja cu sam reci to je poremeceno i nije mi ga zao jer ga je bog stvorio normalnog a takav je jer sam to zeli,i cudis se sto ti kelly drzi prodike oko proteina pa ima i pravo drzati ti govoris da pricekaj godinu dvi pa kreni piti proteine pa jbt nebi da ide na kuru pa mu to govoris,dici od 2 godine mozes dati da piju whey i nista im nece biti jos ce im pomoci u razvoju.eto toliko od mene

                                Comment

                                Working...
                                X