Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ako natovarim velike tezine na sebe da ce mi se smanjiti rast i smijem li koristiti proteine?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Prevelike težine

    Originally posted by ScuderiaBull View Post
    Ma daj molim te! Ja pijem samo whey i to je to. A čim me netko s ulice pita "jel piješ ti šta", doooooooooooooobro razmislim hoću li mu reći ili ne!
    Baš kak je WTF rekao za doba Krista, "ne isplati im se pojašnjavat"....trošak života

    Hopzz,

    jedi hranu! Pravu proteinsku hranu (mislim sigurno jedeš, hoću reći da pojačaš doze), tako se stvara zavidna masa i željeni physique (uz trening naravno).

    1 ili 2 mjerice wheya dnevno ti neće pomoći toliko (ili više) koliko bi 100-200g piletine.
    A naravno, piletina (uz neki prilog od povrća) je prepuna makronutrijentima, a i na kraju krajeva, najedeš se!

    Kak bi nekak gospon Šojić rekao... "će treba želudac ko od praseće" da bi nešto postigao!
    jedem ja i do 6 obroka dnevno, izbacio sam sve otrove iz prehrane a od njih sam prije živio ... sad samo kuhano, voće, povrće, al jedino se sjemenki suncokreta i sjemenki bundeve ne mogu odreći

    Comment


    • #47
      Re: Prevelike težine

      Originally posted by mate31 View Post
      adatar da mozda ovi novi doktori to znaju ali ovi 50+ sto ih je vecina su zatucani i gotovo
      ma i mladji..otidji na medicinski faks, reci curi sa 4-5. godine da pijes whey, creatin, omega3(nemoj spominjati multivitamin ) svakodnevno pa vidi sta ce ti reci
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #48
        Re: Prevelike težine

        Originally posted by mate31 View Post
        adatar da mozda ovi novi doktori to znaju ali ovi 50+ sto ih je vecina su zatucani i gotovo
        pustio bi meni otac sa jedno 16 godina, a mati ne bi :/

        Comment


        • #49
          Re: Prevelike težine

          Originally posted by TripleZ View Post
          ma i mladji..otidji na medicinski faks, reci curi sa 4-5. godine da pijes whey, creatin, omega3(nemoj spominjati multivitamin ) svakodnevno pa vidi sta ce ti reci
          omega i kreatin se inace zna i preporucit od doktora,kalcij,vidamin d itd,to su sve suplementi,oni jednostavno moraju baratat ovim informacijama,mozda ima i opreznih doktora pa se cini da neznaju,ali oni zele zastitit upravo ljude koji ne razumiju da su to suplementi koji ne zamjenjuju hranu ili koje nije dobro u prevelikim kolicinama uzimat

          Comment


          • #50
            Re: Prevelike težine

            Originally posted by Hopzz. View Post
            jedem ja i do 6 obroka dnevno, izbacio sam sve otrove iz prehrane a od njih sam prije živio ... sad samo kuhano, voće, povrće, al jedino se sjemenki suncokreta i sjemenki bundeve ne mogu odreći
            ni nemoj se odreci sjem sun. i sjem bunedeve! kvalitetne masti..to ti starci neznaju? :O
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #51
              Re: Prevelike težine

              Ako hoces pij ako neces nemoras,to ti je sva prica.

              Ako netko moze svaku subotu se napit ko krava i jest smeće onda ti mozes pit whey,ne brini prezivjet ces ako popijes kantu wheya.

              Comment


              • #52
                Re: Prevelike težine

                mate ako citas ovo,tip prica o gubitku masti i dobivanju misica,na 2 minuti pocinje,srry na offtopicu
                slucajno sam naletio sad na ovo,pogledaj pa mi reci sto mislis o tome

                Comment


                • #53
                  Re: Prevelike težine

                  Originally posted by staragarda View Post
                  ni nemoj se odreci sjem sun. i sjem bunedeve! kvalitetne masti..to ti starci neznaju? :O
                  ma znam i ja da su to zdrave masti, al ih ja baš previše jedem ...

                  Comment


                  • #54
                    Re: Prevelike težine

                    skroz sam zbunjen kad ovo čitam,shvaćam da mi je trening u banani totalnoj...

                    to me već dugo muči-broj ponavljanja i težine..

                    da ne otvaram novu temu,objasnit ću svoj problem.

                    vježbam kod kuće,i imam bench press i bučice,ali su mi dosta lagane pa imam jako velik broj ponavljanja,recimo za većinu mišićnih skupina odradim 2 vježbe-3 serije po 15-16 ponavljanja,shvatio sam da tako neću dobiti rezultate.

                    sad me zanima: koliki je najbolji broj ponavljanja?
                    kako izvodite serije,jedan lik koji se bavi ovime dosta mi je rekao da je za bench press najbolje raditi ovako ponavljanja 12-10-8-8,znači u 4 serije,što vi mislite o tome?

                    planiram sad idući tjedan kupiti nove utege i raditi svaku vježbu po 3 serije ali s 5-6 ponavljanja,hoće li tako biti bolje?

                    Comment


                    • #55
                      Re: Prevelike težine

                      pa valjda je logicno da otvoris novu temu jer se moj i tvoj problem nisu slicni

                      Comment


                      • #56
                        Re: Prevelike težine

                        Sto se doktora tice, pita mene doktor u ambulanti ZG sportskog saveza dal uzimam kakvu kemiju. Ja njemu normalno: "ne". A on meni: "Dobro, pametno, pametno, jako puno ljudi ima da su im otkazali bubrezi od tih proteina....". I nastavi 5 min pricati o proteinima i stetnosti proteina. Lijecnik. Covjek koji je zavrsio medicinski fakultet.
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment


                        • #57
                          Re: Prevelike težine

                          Originally posted by Hopzz. View Post
                          hehe xd ... btw, ja kad sam došao u prodavnicu proteina i tih suplemenata, pitao ja onu radnicu kao "smijem li ja to koristiti" ona krenula blebetati "nema teorije, nema sanse itd." :S
                          Prodavači uglavnom ni ne znaju što je whey oni ga samo prodaju. Njima je važno da imaju završenu trgovaćku školu a blagajnici nemaju ni to. Koristi whey, neće biti problema on se dobiva prerađivanjem surutke. Samo pazi kako izvodiš vježbe, tehnika je na prvome mjestu u teretani, a težine dolaze malo kasnije. Poslje teretane ide prehrana i kvalitetan odmor.

                          Comment


                          • #58
                            Re: Prevelike težine

                            Originally posted by Dida View Post
                            Sto se doktora tice, pita mene doktor u ambulanti ZG sportskog saveza dal uzimam kakvu kemiju. Ja njemu normalno: "ne". A on meni: "Dobro, pametno, pametno, jako puno ljudi ima da su im otkazali bubrezi od tih proteina....". I nastavi 5 min pricati o proteinima i stetnosti proteina. Lijecnik. Covjek koji je zavrsio medicinski fakultet.
                            Ah, sta da kazem :/...

                            Originally posted by arianko View Post
                            Prodavači uglavnom ni ne znaju što je whey oni ga samo prodaju. Njima je važno da imaju završenu trgovaćku školu a blagajnici nemaju ni to. Koristi whey, neće biti problema on se dobiva prerađivanjem surutke. Samo pazi kako izvodiš vježbe, tehnika je na prvome mjestu u teretani, a težine dolaze malo kasnije. Poslje teretane ide prehrana i kvalitetan odmor.
                            Znam za whey, ajd probacu nagovorit mater i oca, al sumnjam, recice mi opet da mi ne treba to

                            BTW: eh da, cuo sam i ovo, da oni koji koriste proteine i kasnije kada ostare, da u 50% slucajeva se ubiju jer se kao osjecaju lose tj. tijelo im se lose osjeca :S ... eh sad, ne vjerujem da sam bas toliko glup da povjerujem u to al eto, de vi recite jel to istina ili ne :S
                            Last edited by Hopzz.; 10-02-13, 18:23.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Prevelike težine

                              Nije istina, to govorie iste budale koje govore da su suplementi isto kao i steroidi. Ja nisam ćuo da se iti jedan sportaš ubio kada je ostario.

                              Comment


                              • #60
                                Re: Prevelike težine

                                ljudi koji su na hemij po 20 godina bili nisu se ubili jbt

                                Comment

                                Working...
                                X