Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ako natovarim velike tezine na sebe da ce mi se smanjiti rast i smijem li koristiti proteine?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Prevelike težine

    Originally posted by Adatar View Post
    ajde neprovociraj da ti nebi ja poceo
    U mom postu nema ništa provocirajuće. Problem je što ti daješ pogrešne savjete, pa ako svi budemo šutili onda će netko u to i povjerovati.
    I ne kužim zašto misliš da se sve vrti samo oko tebe, sve što je netočno treba se ispraviti, pa i mene su drugi ispravljali pa se nisam ljutio nego sam sretan da me netko nešto nauči.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #92
      Re: Prevelike težine

      rece barba koji kaze da mlijeko nevalja,daj kelly suti malo bolje bi ti bilo
      kuzim da zelis prodat posto poto
      ja sam svoj savjet obrazlozio,ja znam da si ti dosao mene ovdje isprovocirat samo al nece ti uspjet
      i daj promjeni nik,zbunjujes me

      Comment


      • #93
        Re: Prevelike težine

        pogledaj odgovor

        http://answers.yahoo.com/question/in...4145159AA2Hlim

        Comment


        • #94
          Re: Prevelike težine

          Originally posted by Adatar View Post
          rece barba koji kaze da mlijeko nevalja,daj kelly suti malo bolje bi ti bilo
          kuzim da zelis prodat posto poto
          ja sam svoj savjet obrazlozio,ja znam da si ti dosao mene ovdje isprovocirat samo al nece ti uspjet
          i daj promjeni nik,zbunjujes me
          I dalje tvrdim da mlijeko ne valja.
          A šta ja to imam prodat?
          I cijeli svijet se vrti samo oko tebe, tko god šta kaže želi tebe isprovocirat. Ti si stvarno poseban...
          Nick da mjenjam zbog tebe? Nevjerojatno...
          Last edited by kelly; 11-02-13, 01:10.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #95
            Re: Prevelike težine

            http://hr.wikipedia.org/wiki/Bjelan%C4%8Devine evo pogledaj ti ovo malo,pa ti si stvarno zatucan isto kao i oni doktori,pa djeca koja nemogu jesti i gube na kilazi znaci djeci mladoj od 10 godina daju proteine da piju,i shvati da protein iz whey je samo protein kao i protein iz mesa,jaja,sira itd itd. to nije nikakva kemija to je obican protein odvojen iz sirutke. i da i ja sam govorio da mljeko nevalja i dalje cu to tvrditi,mljeko je valjalo prije 20-30 i vise godina a sad nevalja ja ga nekonzumiran i niti cu

            Comment


            • #96
              Re: Prevelike težine

              stvar je u tome da vi mladom decku u razvoju gurate ideju da bi trebao koristit proteinski prah a do prije 60 godina to nije uopce postojalo,izvini,ne dajem mu krive informacije,vi mu dajete krive informacije,on treba jesti zdravu domacu hranu,bogatu kalcijem (da i mlijeko) vitaminima i mineralima,njemu ne treba proteinski prasak jer on sa svojih 13 godina nije u proteinskom suficitu,pogotovo sa vjezbama koje nam je objasnio da radi

              ajde mi objasnite,cemu bi ga pio,ja mu nisam rekao da ga ne smije pit,nego mu savjetovao da jos malo poceka

              Comment


              • #97
                Re: Prevelike težine

                pa sto ima veze da je prasak,a sto je sa proteinom od jaja u prasku ista stvar samo sto je protein izvaden iz odredene namirnice, ukratko protein ti nemoze stetiti u nikojoj dobi jer ga covjek prima od kad je zacet

                Comment


                • #98
                  Re: Prevelike težine

                  Nije bilo ni telefona prije pa ne znaci da ne valja.

                  Oko cega se vi prepirete oko obicnog wheya,ja tvrdim ako moze pit kakao moze pit i whey
                  Nista mu nece bit makar zivio samo na wheyu i salici rize dnevno.

                  Comment


                  • #99
                    Re: Prevelike težine

                    Originally posted by mate31 View Post
                    http://hr.wikipedia.org/wiki/Bjelan%C4%8Devine evo pogledaj ti ovo malo,pa ti si stvarno zatucan isto kao i oni doktori,pa djeca koja nemogu jesti i gube na kilazi znaci djeci mladoj od 10 godina daju proteine da piju,i shvati da protein iz whey je samo protein kao i protein iz mesa,jaja,sira itd itd. to nije nikakva kemija to je obican protein odvojen iz sirutke. i da i ja sam govorio da mljeko nevalja i dalje cu to tvrditi,mljeko je valjalo prije 20-30 i vise godina a sad nevalja ja ga nekonzumiran i niti cu
                    nisam ja zatucan nego ti zelis na silu sprovest ovdje svoje misljenje,i to agresivno a sad i uvredama,meni ga neces turit,znam ja sta su proteini i nigdje nisam rekao da je whey nesto drugo,whey nije kao protein iz mesa jaja itd,postoje proteini od jaja,govedine itd,nauci razliku,kemije ima unutra ,od umjetnih zasladjivaca,aspartama gmo itd,al ni to nije razlog zasto sam mu ja drugacije preporucio,ti onda nemoj konzumirat mlijeko,otvori onda bocu iz 1960 i popij,ili kupi kravu i hrani je na golf terenu,i dont give a shit

                    Comment


                    • Re: Prevelike težine

                      Svinje u klaonicama i pilici se hrane isto sranjem pa opet svi jedemo njihovo meso

                      Comment


                      • Re: Prevelike težine

                        Adatare, smiri malo tenzije. Dečki mu ne guraju whey pod nos, niti ga nagovaraju da ga pije, niti mu "pojašnjavaju" kako je neophodan za život.

                        Govorili su u hipotetičkom smislu npr. "ako ga piješ, neće ti odmoći". Pre burno si reagirao u početku, a sada je sve otišlo u krajnji superlativ.

                        Zaključak:
                        Možeš ga piti ako hočeš, nećeš umrijeti, može ti samo pomoći.

                        Ali s druge strane, ako imaš hranu dovoljno bogatu proteinima, whey ti nije potreban (pogotovo u toj dobi i pri toj kilaži gdje ne uspjevaš sve to "potrošiti").

                        Just my 2 cents...
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • Re: Prevelike težine

                          Originally posted by Adatar View Post
                          nisam ja zatucan nego ti zelis na silu sprovest ovdje svoje misljenje,i to agresivno a sad i uvredama,meni ga neces turit,znam ja sta su proteini i nigdje nisam rekao da je whey nesto drugo,whey nije kao protein iz mesa jaja itd,postoje proteini od jaja,govedine itd,nauci razliku,kemije ima unutra ,od umjetnih zasladjivaca,aspartama gmo itd,al ni to nije razlog zasto sam mu ja drugacije preporucio,ti onda nemoj konzumirat mlijeko,otvori onda bocu iz 1960 i popij,ili kupi kravu i hrani je na golf terenu,i dont give a shit
                          nekad davno nisu postojale ni kasice i razne hape u prahu za bebe koje su ujednu ruku isti ***** kao i suplementi,..polusvareni i koncentrirani najosnovniji nutrijenti koji i maloj bebi od samog rodjenja trebaju za razvoj i nromalno funkcionisanje. stavr je samo u tome kako ti dozivljavas prah. tu su cisto da u toku dana olaksaju unos nutrijenata jer vecina ljudi danas i ne stize da s ehrani pravilno pa budu primorani da jedu razna sranja, ili s druge strane za ljude koji jendostavno zele svega toga da unesu vise u toku jendog dana pa opet ili ne stignu ili ne mogu toliko puno krute hrane da pojedu da bi na kraju njihovo tjelo ''isfiltriralo'' samo ono sto unesu kroz prah. skontaj na 1kg mesa,..koja kolicina, svega 200g (ja tu volim da zaokruzim) proteina, nesto sitno gramcica masti, a jos manje minerala itd ce tjelo da izdvoji i sintetise i iskoristi za sebe..a onih lupam sad 960g krute tvari ces jednostavno da poseres na kraju, jer sluzi samo kao ''skladiste'' za ono sto nama ustvari treba..

                          prouci malo detaljnije suplemente, a posebno NACIN PROIZVODNJE SUPLEMENATA, pa da vidis sta je to ustvari.
                          nisi ti zatucen ali se jako neinformisan, i pojam PROREIN ili PRAH dozivljavas malo drugacije. ako ti ista znaci nisi jedini naucices

                          uzimali bi mnogi i pili mlijeko u prahi ili siruku...sto u biti dodje nesto slicno kao whey, ali DALEKO LOSIJA opcija, jer je DALEKO MANJI stepen obrade tog praha,.. a i cijena govori sve.

                          @Nixa2210 nije istina..super bi bilo d aih hrane tako cistom hranom, hrane ih raznim sranjima koja su DALEKO stetnija od svega sto mi mozemo da unosimo i kroz najlosiju ishranu.
                          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                          http://www.staying-fit.net/

                          Comment


                          • Re: Prevelike težine

                            Et sada nakon svega ispade svadja, samo iz toga sto sam htio saznati odgovor na pitanje "Kako proteini kao prah uticu na moj razvoj" povezao sam logikom i prije da je to isto kao i iz drugih namirnica ali sam htio cuti vase odgovore, i sta sad, ja to ne smijem postati da bih pitao nesto zato sto cete me osudjivati? ma daj, kakav je ovo forum, ja dodjem za pomoc da nesto naucim i sad me vas 8 krene osudjivat za to sto sam ja pitao a ne sto nisam nasao na forumu...

                            Comment


                            • Re: Prevelike težine

                              Originally posted by Hopzz. View Post
                              Et sada nakon svega ispade svadja, samo iz toga sto sam htio saznati odgovor na pitanje "Kako proteini kao prah uticu na moj razvoj" povezao sam logikom i prije da je to isto kao i iz drugih namirnica ali sam htio cuti vase odgovore, i sta sad, ja to ne smijem postati da bih pitao nesto zato sto cete me osudjivati? ma daj, kakav je ovo forum, ja dodjem za pomoc da nesto naucim i sad me vas 8 krene osudjivat za to sto sam ja pitao a ne sto nisam nasao na forumu...
                              Jucer si objavio thread koji vec ima 3 stranice...
                              Barem 10 clanova ti je dalo nekakav savjet i budi malo zahvalan jer vidis da si na kraju shvatio neke stvari na " ovakvom forumu"..

                              Stvar je u tome da to vec pise i iritantno je da se nisi udostojio barem pokusati pronaci vec napisane odgovore na tvoja pitanja.

                              Kakav god forum bio s njega odlazis pametniji zar ne?

                              Comment


                              • Re: Prevelike težine

                                Originally posted by Hopzz. View Post
                                "Kako proteini kao prah uticu na moj razvoj" povezao sam logikom i prije da je to isto kao i iz drugih namirnica ali sam htio cuti vase odgovore
                                rasti sretno, jedi fino...

                                Black leather, knee-hole pants

                                Comment

                                Working...
                                X