Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ako natovarim velike tezine na sebe da ce mi se smanjiti rast i smijem li koristiti proteine?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Prevelike težine

    Originally posted by Hopzz. View Post
    BTW: eh da, cuo sam i ovo, da oni koji koriste proteine i kasnije kada ostare, da u 50% slucajeva se ubiju jer se kao osjecaju lose tj. tijelo im se lose osjeca :S ... eh sad, ne vjerujem da sam bas toliko glup da povjerujem u to al eto, de vi recite jel to istina ili ne :S
    Gdje si ti to čuo???

    Comment


    • #62
      Re: Prevelike težine

      jaran mi reko' da je ucio u skoli to hahah

      Comment


      • #63
        Re: Prevelike težine

        Originally posted by Hopzz. View Post

        BTW: eh da, cuo sam i ovo, da oni koji koriste proteine i kasnije kada ostare, da u 50% slucajeva se ubiju jer se kao osjecaju lose tj. tijelo im se lose osjeca :S ... eh sad, ne vjerujem da sam bas toliko glup da povjerujem u to al eto, de vi recite jel to istina ili ne :S
        ja sam jednom usao u radnju sa suplementima i cim sam pogledao onaj kreatin dobio sam sidu -.-
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #64
          Re: Prevelike težine

          hahaha, koliko vec se zanimam o ovim proteinima sta sve nisam cuo :S ... nego, jeli smijem ja ici u teretanu, ne neke posebne vjezbe nego onako tegovi, trcanje na traci (to mi nije ni potrebno, imam je kuci) i ona sprava za ledja sto se sipka vuce nezz kako se zove ... Jeli smijem ici ili da ipak pricekam jos koju godinu?

          Comment


          • #65
            Re: Prevelike težine

            Originally posted by Hopzz. View Post
            hahaha, koliko vec se zanimam o ovim proteinima sta sve nisam cuo :S ... nego, jeli smijem ja ici u teretanu, ne neke posebne vjezbe nego onako tegovi, trcanje na traci (to mi nije ni potrebno, imam je kuci) i ona sprava za ledja sto se sipka vuce nezz kako se zove ... Jeli smijem ici ili da ipak pricekam jos koju godinu?
            Cek, zasto? imas neki poremecaj, problem sa leđima, prijelom?

            Ako si zdravko dren, nikad nije rano za teretanu, nzn u cemu je prob

            kolko god imas
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • #66
              Re: Prevelike težine

              imam 14 godina i visok sam 158,5 centimetara (danas mjerio xD) ... nemam nikakav poremecaj

              Comment


              • #67
                Re: Prevelike težine

                Originally posted by Hopzz. View Post
                imam 14 godina i visok sam 158,5 centimetara (danas mjerio xD) ... nemam nikakav poremecaj
                8mi raz, tad san i ja počeo, tako da, marš u teretanu. Čitaj po forumu, uči i primjenjuj, nemoš falit
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • #68
                  Re: Prevelike težine

                  Originally posted by Aquila_hr View Post
                  8mi raz, tad san i ja počeo, tako da, marš u teretanu. Čitaj po forumu, uči i primjenjuj, nemoš falit
                  hahaha, tj. sad ce mi za 2-3 mjeseca 14 al to je to, razmisljao sam dosta vremena o teretani pa valjda cu krenuti uskoro

                  Comment


                  • #69
                    Re: Prevelike težine

                    znaci imas 13 u vezi proteina,imas gore na vrhu,pored foruma,webtrgovina pa vidi cijene proteina

                    Comment


                    • #70
                      Re: Prevelike težine

                      Nek se fokusira na formu izvođenj, na trening i na pravilan izbor težina, bude li očekiva da će mu samo ti proteini pomoć, niš od toga.
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #71
                        Re: Prevelike težine

                        ne ocekujem ja to, ja to ni ne planiram proteine kao nesto, samo hocu da vidim "sta je to" i kako ce to na mom tijelu funkcionisati, morat uc jos oko proteina razmisliti... a za to ne brini, ne mislim ja da cu samo od njih dobiti misice, mogu ja i bez proteina dobiti misice, samo sto je ovo reklo bi se "vjetar u ledja"

                        Comment


                        • #72
                          Re: Prevelike težine

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          ja sam jednom usao u radnju sa suplementima i cim sam pogledao onaj kreatin dobio sam sidu -.-
                          zašto lažeš ljude, od kreatina se dobija parkinsonova bolest, a od wheya sida, odma hoces da preuvelicas

                          Comment


                          • #73
                            Re: Prevelike težine

                            jao ljudi ovdje,ja to nikako ne razumijem

                            nije sramota pitat,sramota je neznat a ne pitat

                            Comment


                            • #74
                              Re: Prevelike težine

                              Sramota je pitati neke stvari koje su napisane bezbroj i jedan put na forumu. Sramota je ne čitati!

                              Comment


                              • #75
                                Re: Prevelike težine

                                onda nek ukinu forum i stave blog pa nek ljudi citaju,pa jeee,bit ce pitanja i jos 1000 puta,i to ovakvih,ako nemas strpljenja onda nemoj ni odgovarat nego idi na naprednu sekciju sa steroidima,samo zato jer ti nesto znas neznaci da neko drugi tu istu stvar zna,ako pita informaciju ce dobit u roku 3 minute,ako cita naci ce je samo onoliko koliko brzo trazi i cita,a i tad mozda cita nesto sto je nevezano uz ono sto njega zanima,ovako je siguran kad mu netko odgovori da je njemu odgovorio i da se odnosi na njegovo pitanje

                                Comment

                                Working...
                                X