Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj rad,napredak i cilj...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moj rad,napredak i cilj...

    Šta ste ga napali, možda čovjek radi 40 ponavljanja kroz dan, uradi pola ponavljanja, odmori pa za 15 minuta odradi drugu polovicu pokreta

    Comment


    • #32
      Re: Moj rad,napredak i cilj...

      Daj stavi video s tih 40 ponavljanja.

      Comment


      • #33
        Re: Moj rad,napredak i cilj...

        Originally posted by Hajduk View Post
        Radim zgibove sa uskim hvatom većinom, pravilno ih radim...
        Da dižem uteg ( bučicu ) od 20 kg u jednoj ruci 40-45 ponavljanja,biceps pregib da,ali ne na način da skroz spuštem uteg tamo do oko koljena blizu, nego spuštem tamo negdje do kite, i tako radim preko 40 ponavljanja...prije 1 godinu kad sam prvi put uzeo bučicu 20 kg u ruke, mogao sam napravit oko 15 ponavljanja najviše 20...sad mogu duplo više
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .
        Bajo moj sve je to od dobrog protejina he-he
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #34
          Re: Moj rad,napredak i cilj...

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Bajo moj sve je to od dobrog protejina he-he
          Ja mislim da je koristio myprotein da ne bi moga ni 4 zgiba uradit, 3 maksimalno

          Izvinjavam se na spamu al su mi psotovi na temi žestoka inspiracija

          Comment


          • #35
            Re: Moj rad,napredak i cilj...

            Originally posted by Maximus1950 View Post
            Kralju. Ili te peru neki gadni kompleksi ili si redikul. Vjerojatno oboje.
            Niti jedno niti drugo, zašto si došao do takvog zaključka ? čemu vrjeđanje ?

            Comment


            • #36
              Re: Moj rad,napredak i cilj...

              Originally posted by Argentum View Post
              Ja ti preporucujem da stavis mjericu Wheya u usta i ostavis da se to topi dok spavas. Kada se probudis dobit ces na masi i onda odmah idi uradi tri serije zgibova do otkaza bez zagrijavanja da ti to ne propadne. Ponoviti vise puta na dan. Ukoliko tako nastavis do iduce godine ces biti veci od Markusa Rühla i ostalih oznojenih likova iz teretane.
              Uozbilji se, ako imaš nešto korisno i pametno reći reci, ako ne voljno si brate...

              Comment


              • #37
                Re: Moj rad,napredak i cilj...

                Originally posted by Hajduk View Post
                Uozbilji se, ako imaš nešto korisno i pametno reći reci, ako ne voljno si brate...
                gle svi ti govore dobronamjerno i korisne stvari.....trebao bi poslusati bar dio njih jer takav nacin treninga ne vodi nikuda.....vise ces imati uspjeha da se okrenes "normalnim" oblicima treninga koji ukljucuju cijelo tijelo i puno razlicitih vjezbi.....ali eto...sretno
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #38
                  Re: Moj rad,napredak i cilj...

                  Originally posted by clockwork orange View Post
                  neznam kod kog si se informiro,ali tu si nadrobio jako puno gluposti i vjeruj mi od koga god da si čuo te informacije taj nema pojma o ničemu vezanom za ovaj sport...ali zato imaš ovaj forum koji je pun kvalitetnih informacija i ako želiš stvarno možeš dosta toga naučit pa ćeš moći reć onom koji te sad savjetuje da nije normalan ...a utezi ti trebaju teži pošto 20kg dižeš 45 puta na biceps pregibu,probaj s onima od 35 ti bi ti trebali bit taman za 15-ak ponavljanja...živio!

                  Kojih gluposti ? budi konretan i reci koje su to gluposti koje sam nabrojao...možda i jesam u krivu u nekim stvarima ali nemoj mi reći da zgibovi ne doprinose jačanju ruku,bicepsa pogotovo i tricepsa...ja mislim da doprinose jer ipak ti kad njih radiš dižeš svoju težinu blizu 90 kg u mom slučaju...informacije sam pročitao na google, slažem se da bi uteg od 35 kg bio dovoljan za 15 ak ponavljanja...već sam se navikao na ovih 20 kg i tu nemože više biti napredka, moram povećat težinu, kupit ću teže bučice šta je teže moguće,možda i utege one jače od 50-ak kg ili više...

                  Comment


                  • #39
                    Re: Moj rad,napredak i cilj...

                    Originally posted by alexxx View Post
                    Ti trazis savjet i dobijes ga od svih nas,a sada sto to neces primjeniti nije nici problem vec tvoja odluka,ma da meni ovdje lici da si se samo dosao hvaliti al jbg,kralj si nema dalje,svaka cast
                    Nisam se došao hvalit nego pitat prije svega savjet za neke dobre vježbe za ruke,većinom ste me savjetovali da idem u teretanu ali neću, jednostavno se ne vidim da lutam po teretanama, imat ću pare za kupit te naparave pada doma sam radim...ljeti zaradim oko 20 000 kn i mogu si to priuštit, sad trenutno ne ali za koji mjesec da...nije meni problem dati pare,pogotovo ako mi je bitno .

                    Comment


                    • #40
                      Re: Moj rad,napredak i cilj...

                      Originally posted by TajmM View Post
                      Šta ste ga napali, možda čovjek radi 40 ponavljanja kroz dan, uradi pola ponavljanja, odmori pa za 15 minuta odradi drugu polovicu pokreta
                      Ne frende, 40 ak ponavljanja mogu evo sad napravit bez stanke za oko 1 minutu,ipak vježbam već skoro 1 godinu nekih rezultata mora biti...mada mi kažu da to nije dobro jer nema napredka, mišić se već navikao na 20 kg i tu nema rasta bez veće težine

                      Comment


                      • #41
                        Re: Moj rad,napredak i cilj...

                        Originally posted by Hajduk View Post
                        Ne frende, 40 ak ponavljanja mogu evo sad napravit bez stanke za oko 1 minutu,ipak vježbam već skoro 1 godinu nekih rezultata mora biti...mada mi kažu da to nije dobro jer nema napredka, mišić se već navikao na 20 kg i tu nema rasta bez veće težine
                        za 2 godine ces moci 100+ ponavljanja s 20kg
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • #42
                          Re: Moj rad,napredak i cilj...

                          Originally posted by dominik11 View Post
                          gle svi ti govore dobronamjerno i korisne stvari.....trebao bi poslusati bar dio njih jer takav nacin treninga ne vodi nikuda.....vise ces imati uspjeha da se okrenes "normalnim" oblicima treninga koji ukljucuju cijelo tijelo i puno razlicitih vjezbi.....ali eto...sretno


                          Mislim da niste shvatili...meni nije cilj da sam ja kompletno mišićav, i noge mišić na mišiću i pločice na trbuhu i sve živo...
                          meni je cilj samo dobit biceps,triceps,šta šira ramena ( mada nikad nisam niti imao uska )...to želim a ne sve

                          Mislim da vodi, jer prije godinu dana sam ruke imao ono ništa skoro, malo bolje nego " čačkalice " a sad je to veće dosta, vidi se
                          i biceps veći i triceps,ramena su mislim još šira, imam onaj famozni V oblik tjela i sigurno blizu 90-kg na 183 cm, e sad me zanima
                          kako još malo ojačat ruke, neka vježba koju mogu odradit doma sa bučicama ili bez njih...

                          Comment


                          • #43
                            Re: Moj rad,napredak i cilj...

                            Originally posted by neuk View Post
                            za 2 godine ces moci 100+ ponavljanja s 20kg
                            100 + teško, ali niti ne želim to...

                            Comment


                            • #44
                              Re: Moj rad,napredak i cilj...

                              Originally posted by Hajduk View Post
                              meni je cilj samo dobit biceps,triceps,šta šira ramena ( mada nikad nisam niti imao uska )...to želim a ne sve
                              Tako nesto je i meni. Al te skupine je najteze dobit...

                              Najlakse ovima sta rade cucanj i onda nabace masu u nogama i onda se kurce koliko kila imaju. Nabij ti te kile samo u rukama i ramenima bajo moj pa se kurci. Misevi obicni.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Moj rad,napredak i cilj...

                                Originally posted by Hajduk View Post
                                Mislim da niste shvatili...meni nije cilj da sam ja kompletno mišićav, i noge mišić na mišiću i pločice na trbuhu i sve živo...
                                meni je cilj samo dobit biceps,triceps,šta šira ramena ( mada nikad nisam niti imao uska )...to želim a ne sve

                                Mislim da vodi, jer prije godinu dana sam ruke imao ono ništa skoro, malo bolje nego " čačkalice " a sad je to veće dosta, vidi se
                                i biceps veći i triceps,ramena su mislim još šira, imam onaj famozni V oblik tjela i sigurno blizu 90-kg na 183 cm, e sad me zanima
                                kako još malo ojačat ruke, neka vježba koju mogu odradit doma sa bučicama ili bez njih...
                                Pics or it didn't happen
                                Originally posted by madmax22
                                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                                Originally posted by jocker77
                                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                                Originally posted by Hajduk
                                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                                Comment

                                Working...
                                X