Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plan prehrane za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Plan prehrane za masu

    -stoji to ako si u suficitu da ces dobivati kile,al nemores sad uzet sve kalorije iz ugljikohidrata! koliko ja znam mora bit odredeno P,UH I M na dan! upriliku...

    Comment


    • #62
      Re: Plan prehrane za masu

      Evo ga momci pa citajte

      http://forum.teretana.net/viewtopic....8ac331dcdcbb85

      Comment


      • #63
        Re: Plan prehrane za masu

        Originally posted by Bjelanjak View Post
        Ne počinjite.

        Ako počnete spremite obrok i odvojite dva sata, da ne bi iskatabolirali.

        Comment


        • #64
          Re: Plan prehrane za masu

          Originally posted by Bjelanjak View Post
          niiiceeee
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #65
            Re: Plan prehrane za masu

            Ako je BB tako individualan sport, zašto je forum pretrpan raznim načinima treniranja, režima prehrane itd... ?

            Comment


            • #66
              Re: Plan prehrane za masu

              Originally posted by The Rock View Post
              Ako je BB tako individualan sport, zašto je forum pretrpan raznim načinima treniranja, režima prehrane itd... ?
              Koje glupo pitanje, pa baš zato što je individualan.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #67
                Re: Plan prehrane za masu

                Kelly, nećeš mi vjerovat, ali ukrao si mi riječi iz usta...od prve do zadnje
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #68
                  Re: Plan prehrane za masu

                  cini mi se da svi skupa malo previse kompliciramo,evo ja npr, neunosim ciljanom M i UH ali bome ih ni ciljano nerazdvajam,znaci ponekad uleti tu i tamo i to nije problem i netrebamo se previse zamarati sa ovime bolje da tu energiju usmjerimo na nesto drugo

                  Comment


                  • #69
                    Re: Plan prehrane za masu

                    U ovom sportu je sve individualno. Svatko ima drugacije metode rada, kako u teretani tako i u kuhinji.
                    Ja sam osobno protivnik previse teoretiziranja.
                    Mislim postoje neki okviri koje treba postivati ali praksa je nenadje.biva. Dok jedan raste na junku, drugi se usali. Dok jedan ne radi cucanj i ima nožurine drugi mora 100 ponavljanja raditi da bi ih uopce potaknuo na rast... Pa sad budi pametan.. I tako u svemu...
                    Uvijek ali bas uvijek ce biti da jedan kaze da je 2 grama P dovoljno a drugi da je malo i da je 3 minimalno. Da UH treba razdvajati od M dok ce drugi reci da ne treba.. I onda mozemo vjecno ovdje studije pokazivati i zadavati sami sebi glavobolje.. Besmisleno...
                    Praksa, praksa i praksa... Nesto sto skoro nitko od nas nema jer smo velika vecina prekratko u ovom da bi stigli isprobati sve stoga forsiranje "tuđeg" misljenja je smijesno.. Ukoliko nemamo neko vlastito iskustvo onda svi shut the f up...
                    Ajmo svi do neke brutalne forme i onda mjesati M i UH pa da vidimo hoce li nam utjecati na formu, nekima utjece zar ne? I sad da ja kazem da je to 100% tako je je netko tako napisao, hm? Vjerovati mogu.. Ali samo to... Vatru u ruku ne mogu staviti jer nisam to i dozivio...
                    I dajte se ostavite tih kilometarskih štakorskih tekstova za koje garantirate da su 100% u pravu...
                    Ako je sve tako simple u teoriji zasto je tako je.beno u praksi? Mozda jer nije sve bas kako pise?
                    Svatko se treba pronaci u ovom sportu...

                    Comment


                    • #70
                      Re: Plan prehrane za masu

                      el ou el

                      samo cu ti reci da na forumu koji je gore spomenut, u temi od 13 strana NIKO nije dao dobar razlog zasto razdvajati(jedino su o ''junku'' pokrenuli pricu....sta drugo nego skrenuti pricu, zar ne?)




                      mozemo mi pricati pricu ''dok nisi isprobao ne znas'' ali to je isto kao da ja tebi kazem nikad se neces do 5% zdefkat ako ne ustanes ujutro u 6 i napravis jedan krug oko kuce skakcuci na jednoj nozi - pa mi ti kazes to je glupost i nema veze s defkanjem, pa ti ja kazem ''ne znas dok nisi isprobao'' ili '''eto zbog takvog razmisljanja nisi na 5%'' (ne bih navodio ovako glup primjer da nisam imao razloge, ova rasprave ide maltene istim tokom)



                      meni napredak u ovom sportu dosta znaci i kad bi na taj nacin nesto vise postigao ja bih to i radio.....but sorry, no
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #71
                        Re: Plan prehrane za masu

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        meni napredak u ovom sportu dosta znaci i kad bi na taj nacin nesto vise postigao ja bih to i radio.....but sorry, no

                        Jesi probao i jedno i drugo pa da mi mozes recimo reci M+UH mi je djelovalo tako a kad razdvajam djeluje mi tako?
                        Nope.. jer nikad nisi razdvajao zar ne? Pa ne mozes objektivno reci razliku kao ni ja tebi
                        Kako znas da nebi postigao više? Nagađaš? Jer nisi probao opet... i tako u krug...

                        Comment


                        • #72
                          Re: Plan prehrane za masu

                          Originally posted by WTF View Post
                          Jesi probao i jedno i drugo pa da mi mozes recimo reci M+UH mi je djelovalo tako a kad razdvajam djeluje mi tako?
                          Nope.. jer nikad nisi razdvajao zar ne? Pa ne mozes objektivno reci razliku kao ni ja tebi
                          Kako znas da nebi postigao više? Nagađaš? Jer nisi probao opet... i tako u krug...

                          isto kao sto ti ne znas bili sad bio na 5% bf da si ustajao u 6 ujutro i skakao oko kuce... ? ni ja

                          steta mozda i to treba isprobati ?







                          kod tebe mi je zanimljivo sto kazes ''praksa je glavna'' - a zagovaras stvari koje nikakve temelje nemaju, nego su krivo shvaceni stavovi iz tamo nekad 1930. ili Bog zna koje godine( specificno za ovaj slucaj bi to bilo valjda doznanje ''PREVISE UH i M ce vas udebljati'' tamo nekad prije 100 godina, pa se nadje neko pametan i kaze, eh pa da bi se to izbjeglo treba odvajati ta dva makronutrijenta) a kad imas ''modernu nauku'' koja je u biti, makar ono sto ja postavljam/pratim, 90% TESTIRANJA i pracenje rezultata kod velike grupe ljudi(tj. PRAKSA, sa zapisivanjem rezultata, preciznim pracenjem u uporedjevanjem s grupom ispitanika koji rade X stvari i onih koje ne rade X stvar )

                          i da, vise se pronalazim u takvim grupama nego ''ovaj PRO bilder koji je samo na 3g teste sedmicno i pored toga je na clen/tren/superdrol/winny/GH ili sta vec''
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #73
                            Re: Plan prehrane za masu

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            isto kao sto ti ne znas bili sad bio na 5% bf da si ustajao u 6 ujutro i skakao oko kuce... ? ni ja

                            steta mozda i to treba isprobati ?







                            kod tebe mi je zanimljivo sto kazes ''praksa je glavna'' - a zagovaras stvari koje nikakve temelje nemaju, nego su krivo shvaceni stavovi iz tamo nekad 1930. ili Bog zna koje godine( specificno za ovaj slucaj bi to bilo valjda doznanje ''PREVISE UH i M ce vas udebljati'' tamo nekad prije 100 godina, pa se nadje neko pametan i kaze, eh pa da bi se to izbjeglo treba odvajati ta dva makronutrijenta) a kad imas ''modernu nauku'' koja je u biti, makar ono sto ja postavljam/pratim, 90% TESTIRANJA i pracenje rezultata kod velike grupe ljudi(tj. PRAKSA, sa zapisivanjem rezultata, preciznim pracenjem u uporedjevanjem s grupom ispitanika koji rade X stvari i onih koje ne rade X stvar )

                            i da, vise se pronalazim u takvim grupama nego ''ovaj PRO bilder koji je samo na 3g teste sedmicno i pored toga je na clen/tren/superdrol/winny/GH ili sta vec''

                            Ja nigdje nisam zagovarao razdvajanje UH od M niti konzumiranje istih zajedno
                            Mene zanimate vi koji grčevito pronalazite raznorazne studije i neumorno ih forsirate samo zato jer je ''netko'' rekao...
                            Kako u ovoj raspravi tako i u ostalim raspravama
                            Pa te ja pitam, jesi li probao i jedno i drugo da mozes sa sigurnošću tvrditi da je jedno od to dvoje ispravno a drugo neispravno?
                            Ili se sve temelji na istraživanjima?

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            isto kao sto ti ne znas bili sad bio na 5% bf da si ustajao u 6 ujutro i skakao oko kuce... ? ni ja

                            steta mozda i to treba isprobati ?
                            Vjerovatno postoji neka studija i za to? Mislim da bi ti bolje znao? Kakav kilometarski link od Nortona?
                            Kako da ja i ti to tvrdimo kad neznamo? Zato te ja opet pitam, kako mozemo 'mi' tvrditi sto je ispravno ako 'mi' to nismo probali?
                            Neka tvrde oni koji su probali zar ne? Sve ostalo je vjerovanje na slijepo... pa tako dali treba razdvajati UH od M ili ne...

                            Comment


                            • #74
                              Re: Plan prehrane za masu

                              bez uvrede ikome ali ja tim studijma nevjerujem nista,jedino vjerujem svom tijelu(reakcijama svog tijela) i moji9m prijateljima koji su dugo u bb,te studije mogu biti namjestene evo jedna glupa usporedba to je isto kao kad podes na stranicu od steroxa i tamo imaju analize i pise npr da u proizvodu tren enathat 200mg/1 ml ima tocno 200 mg trenbolona na 1,a nema niti blizu nego ima 130 a mozda cak i manje

                              Comment


                              • #75
                                Re: Plan prehrane za masu

                                Originally posted by WTF View Post
                                Ja nigdje nisam zagovarao razdvajanje UH od M niti konzumiranje istih zajedno
                                Mene zanimate vi koji grčevito pronalazite raznorazne studije i neumorno ih forsirate samo zato jer je ''netko'' rekao...
                                Kako u ovoj raspravi tako i u ostalim raspravama
                                Pa te ja pitam, jesi li probao i jedno i drugo da mozes sa sigurnošću tvrditi da je jedno od to dvoje ispravno a drugo neispravno?
                                Ili se sve temelji na istraživanjima?



                                Vjerovatno postoji neka studija i za to? Mislim da bi ti bolje znao? Kakav kilometarski link od Nortona?
                                Kako da ja i ti to tvrdimo kad neznamo? Zato te ja opet pitam, kako mozemo 'mi' tvrditi sto je ispravno ako 'mi' to nismo probali?
                                Neka tvrde oni koji su probali zar ne? Sve ostalo je vjerovanje na slijepo... pa tako dali treba razdvajati UH od M ili ne...
                                nisam ni ja studiju postavio




                                ne temelji se sve na istrazivanja, evo kako to ide: ako tebi nesto daje rezultate, nastavi raditi (ako ti TO daje rezultate, a ne sto ti sebi zamisljas ili placebo) - ako je dokazano bez ikakve sumnje da to sto radis nema nikakvog efekta, zasto bi radio ? osim ako tebi vise odgovara tako, super...ako ti je to muka, pa zasto? nemoj




                                znaci ja i ti ne mozemo raspravljati o ovom, jel tako, jer nismo probali?? eh pa 99% ljudi koji jesu probali isto ne mogu o tome raspravljati jer uz to su recimo povecali unos proteina, poceli brojati kalorije, krenuli na kuru itd. - kako oni znaju da je odvajanje UH i masti dalo rezultate ? eh pa ne znaju



                                eh sad mi reci jeli ovo najpouzdaniji nacin za povjerovati, budi iskren molim te:
                                sad ja tebi nadjem PRAKTICNO ispitivanje(a necu, ne brini ) koja (ne)pokazuje beneficije mijesanje uh+m , ako je sve ostalo isto, unos proteina, kalorije, vrijeme obroka, trening, naturalizam itd. - s jedne strane ljudi koji mjesaju s druge koji ne mjesaju - i nema razlike - sve to precizno nadgledano bez mogucnosti greske, osim toga ni jedna firma ne profitira od rezultata itd.

                                zar to nije ultimativni nacin ovog tvog ''nek pricaju oni koji znaju'' ?






                                za zadnju recenicu, zakljucio sam da ti mogu govoriti da se ne odrzavas na 5% bf zbog toga sto naprimjer: jedes UH u 6 i5 a ne 5 do 6, vezes prvo desnu pertlu pa onda lijevu, hodas u hlacama a ne u trenerci dok si na poslu, ne pozdravljas djevojku koja radi u gymu, zabacujes kosu u desno a ne ulijevo itd.
                                sve zato sto nisi oba nacina probao?
                                doesnt make sense



                                nemoj se za nesto ljutiti
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X