Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Ok,hvala decki!

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Neznam kako djeluje na druge ali BIJELA riža je za mene katastrofa,sve do danasnjeg dana sam je uvijek jeo prije teretane (1 - 1.5h) i u teretani bi bia nikakav,umoran,mlitav premda bi noc prije spavao 8-9h...i danas lipo zamijenim je s razenim kruhom i skroz druga osoba,pun volje,energije i snage.

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Velika kolicina UH prije treninga ce te samo uspavati zbog izlucivanja inzulina, barem je tako cest slucaj kod mene, manja kolicina mi je odlicna za dobru energiju ili P+M obrok neki, a kasnije se onda tovari UH-ima koliko te volja
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Trebam jedan savjet...nakon treninga naravno uzmem PWM - 60g glukoza i 45g whey.... e sad sljedeci obrok mi je pola sata nakon PWM i sastoji se od 100g tune ,100 raž.kruha i salate, da li da zamijenim razeni kruh i salatu sa bijelim kruhom ili bijelom rizom posto to dvoje se valjda brze probavlja ili je dovoljno 60g glukoze u PWM da skoci inzulin...

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Sasvim je dovoljno tih 60g, nakon treninga nogu mozes i vise, ako se osjecas malaksalo, ali je zaista nebitno sta ces pojesti tj. koje vrste namirnica, samo da je kompleksni UH i dobar izvor proteina, da si PRO na takve bi stvari trebao paziti, ovako neces vidjeti neku razliku, vrlo jednostavno i to je to

            EDIT: u tom obroku iza treninga ne skrtari, najedi se ko kralj, tijelo tada vapi za velikim obrokom
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Kad su noge u pitanju onda dignem na 70-80g,ipak je dosta tezi trening nego ostali,bar meni.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by IvanSBK View Post
                i sastoji se od 100g tune ,100 raž.kruha i salate, da li da zamijenim razeni kruh i salatu sa bijelim kruhom ili bijelom rizom
                Tebra natovaris se rize ili krumpira, maznes tunu od 100 grama, za prilog fino salatu i ne mozes faliti da ga je*bes

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  ma jasno

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by WTF View Post
                    Tebra natovaris se rize ili krumpira, maznes tunu od 100 grama, za prilog fino salatu i ne mozes faliti da ga je*bes
                    Samo dijelis "debele" savjete djeci
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      Samo dijelis "debele" savjete djeci
                      hehehe, pa hoce masu? uzme vagon rize i kumpira, baci dinamit među piliće, prasad i telad, pokrade susjedu vrt i tovi se
                      Nisam savjetovao pizze, čizeve i nutelu ( prepoznajem se )...


                      p.s nemoj slusati hardija kad je masa u pitanju taj kad vidi 10 deka vise na vagi ide trcati cardio 45 minuta

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Pa 19. mi je u 12. misecu..nisam dijete

                        Na ovom forumu mozes otkriti svakakve nacine hranjenja, samo sta imam problem, nemam dinamit

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by IvanSBK View Post
                          samo sta imam problem, nemam dinamit
                          http://www.building-body.com/forum/m...5-stipedinamit

                          rijeseno

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Nice , jos mi rođak ima farmu pilica, njih 6.000 u hangaru il sta li je vec

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by IvanSBK View Post
                              Nice , jos mi rođak ima farmu pilica, njih 6.000 u hangaru il sta li je vec
                              Mazni kojih stotinjak, neće ni primjetit
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Mogu si osigurati godisnju zalihu piletine i ne bi primjetia. Jednom sam usao unutra,bubnjic me zabolia od buke...

                                Comment

                                Working...
                                X