Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    582407_362212603853739_977662290_n.jpg.........
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Koji whey bi mi preporucili trening 4 puta tjedno, prehrana je sređena ali ne skroz i namjeravam ga piti samo poslije treninga

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Aquila_hr View Post
        Brojenje kalorija na masi? ili samo trpat u sebe i uzdat se u "svoj osjecaj" za prestat kad je dosta?
        Uzdaj se
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by han solo View Post
          Koji whey bi mi preporucili trening 4 puta tjedno, prehrana je sređena ali ne skroz i namjeravam ga piti samo poslije treninga

          Falija si temu, imaš otvorenu CHAT Suplementi, whey ide tu

          Al da se ne zaj. sa tin, whey kao whey ti je svaki isti (ako nije od švercera). Svaki kupljeni od provjerenog izvora (ovlašteni dućani...) je dobar, sad o okusu i to koji ti kako paše.... probaji pa vidi, tvoj izbor.

          Aquila_hr
          Re: CHAT Prehrana

          Brojenje kalorija na masi? ili samo trpat u sebe i uzdat se u "svoj osjecaj" za prestat kad je dosta?


          ^^ bump
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Pa izračunaj si za početak neki okvirni unos koliko bi kalorija trebao unositi i budi tako neko vrijeme, pa ako ćeš trebati povečati ili smanjiti neka to bude tipa 50 g riže manje ili više, nije komplicirano kada pristupaš kroz gramažu namirnica.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Aquila_hr View Post
              Brojenje kalorija na masi? ili samo trpat u sebe i uzdat se u "svoj osjecaj" za prestat kad je dosta?
              Treba svakako naučiti koliko šta ima kalorija, u početku i brojati, kasnije već odprilike znaš i ne moraš brojati, najbolje je prema osjećaju ali za to treba malo iskustva i jesti polako i dobro prožvakati hranu, gledaš u ogledalo i ako se mastiš previše malo smanjiš itd...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                evo doruckovao,malo zakasnio jer sam se probudio prije sat,popio karnitin,omega3 kapsulu,popio whey protein ,3 fete (snite) crnog tosta (100g-11g proteina,8g ugljiko i 2g masti) sa 250g posnog sira (42g proteina,4g masti i 6g ugljiko) rucak je u 15 i 30

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Znamo svi da je šećer štetan i da ne valja pretjerivat pa me zanima koliko grama je dnevno dovoljno unositi?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Ako mislis na najobicniji rafinirani secer, par zlicica i to ti je najbolje unositi ujutro ili iza treninga, ako vec moras, sam za sta bi ga uopce koristio? Ako mislis na secer tipa glukoza, gram po kg iza treninga, fruktoza 50-tak g tokom dana, e sad, to su neke okvirne doze iako cesto puta praksa pokaze drugacije
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      Ako mislis na najobicniji rafinirani secer, par zlicica i to ti je najbolje unositi ujutro ili iza treninga, ako vec moras, sam za sta bi ga uopce koristio? Ako mislis na secer tipa glukoza, gram po kg iza treninga, fruktoza 50-tak g tokom dana, e sad, to su neke okvirne doze iako cesto puta praksa pokaze drugacije
                      Hvala na odgovoru, a mislio sam općenito na šećere jer trenutno ga unosim samo iz mlijeka i voća.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by TomyBravo View Post
                        Hvala na odgovoru, a mislio sam općenito na šećere jer trenutno ga unosim samo iz mlijeka i voća.
                        Kad vec spominjes mlijeko, popij si cokoladno ( 0.5L ) poslije treninga, a mozes i ujutro uz dorucak, puno finije nego whey+glukoza i ako imas problema s laktozom inace, od ove navedene kolicine pogotovo iza treninga neces imati problema jer tijelo to tada "upije" kao spuzva, a vece kolicine, konkretno 1L se vec pokaze "teskom" za organizam koji ne podnosi laktozu, ako smatras da ti je to mizeran PWM dodaj si jedan Corny i milina
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by hardstyle91 View Post
                          Kad vec spominjes mlijeko, popij si cokoladno ( 0.5L ) poslije treninga, a mozes i ujutro uz dorucak, puno finije nego whey+glukoza i ako imas problema s laktozom inace, od ove navedene kolicine pogotovo iza treninga neces imati problema jer tijelo to tada "upije" kao spuzva, a vece kolicine, konkretno 1L se vec pokaze "teskom" za organizam koji ne podnosi laktozu, ako smatras da ti je to mizeran PWM dodaj si jedan Corny i milina
                          Srećom nisam osjetljiv na laktozu.A pošto ne koristim whey znači poslije treninga da maknem čokoladno pa nakon 30-45 minuta normalan obrok(piletina+riža)?

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by TomyBravo View Post
                            Srećom nisam osjetljiv na laktozu.A pošto ne koristim whey znači poslije treninga da maknem čokoladno pa nakon 30-45 minuta normalan obrok(piletina+riža)?
                            Tako je.......
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Sad sam malo pratila svoje jelovnike u my fitness pal.. uglavnom se kreće ovako:

                              UH - oko 120g
                              M - oko 25-30g
                              P - oko 170-180g

                              jel to ok?
                              I know i can be what i wanna be,
                              if i work hard at it,
                              i'll be where i wanna be
                              i know i can, i know i can <3

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Ovisno sta ti je cilj, ovako okvirno je sasvim ok, iz koje hrane ti je udio masti, a iz koje ugljiko.?
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X