Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Aquila_hr View Post
    Evo, da se "pohvalim", majka draga mi umisto glukoze uzme frukozu, al eto, posto je to DM a mater mi ne raspolaže baš sa njemačkim, opraštamo

    I sad, ima ko kakvo riješenje da se ta fruktoza upotrijebi u dobre svrhe?
    Ja svojoj iskidam skaricama sa stare kutije traubenzucker i dam joj da ponese
    ...don't give up, no matter what...

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      mene zanima kako uzimate samo bjelanjak, dal ima za kupiti samo bjelanjak(di i koliko para) ili samo odvajate iz cijelog jaja(žumanjak bacite)?

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        http://magazin.net.hr/zdravlje/preve...-nije-zdravije

        Što kažete na ove izjave.

        U zadnje vrijeme uspijevam nabavljati baš domaće povrće...meni je barem po okusu neusporedivo bolje.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Peti View Post
          mene zanima kako uzimate samo bjelanjak, dal ima za kupiti samo bjelanjak(di i koliko para) ili samo odvajate iz cijelog jaja(žumanjak bacite)?
          Imaš na forumu takav topic, ugl. imaš ga uzet u prahu, al stvara probleme s plinovima.
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            pomoc? 2. sam smjena- od 1 do 7... e sad, u skoli mogu jesti jedino pizza i sendvic sa salamom.... jel ima netko nekakav prijedlog sta da napravim,.... od suplemenata imam Dymatize elite whey...

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Issac327 View Post
              pomoc? 2. sam smjena- od 1 do 7... e sad, u skoli mogu jesti jedino pizza i sendvic sa salamom.... jel ima netko nekakav prijedlog sta da napravim,.... od suplemenata imam Dymatize elite whey...
              Napravi si nekad proteinski shake, integralno pecivo namaži sa posnim sirom dodaj šunke ili nečega, pa možeš uzet tunu koju staviš u neku zdjelicu plastičnu i tako.Kombiniraj, probaj se snaći,isto je i meni

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by p0ky12 View Post
                Napravi si nekad proteinski shake, integralno pecivo namaži sa posnim sirom dodaj šunke ili nečega, pa možeš uzet tunu koju staviš u neku zdjelicu plastičnu i tako.Kombiniraj, probaj se snaći,isto je i meni

                ne znam... ili jednostavno da uzmem jos i Super Mass Gainer... http://www.building-body.com/shop/pr...ainer_-_2_7kg/

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Ovako, kupio sam pola kg piletićih prsa da jedem sa posnim u školi ova nekolika dana ne želim da kupujem ona govna što cijela škola jede, pa mi majka kaže da ne može piletina stajati nego da se odma sprema jer je kod njih već bila zamrznuta/hlađena , a vidio sam da WTF kupuje zalihe, pa pitanje je da li se može i kako se piletina čuva, frižiter ili zamrzivač ?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by m0nstrum View Post
                    Ovako, kupio sam pola kg piletićih prsa da jedem sa posnim u školi ova nekolika dana ne želim da kupujem ona govna što cijela škola jede, pa mi majka kaže da ne može piletina stajati nego da se odma sprema jer je kod njih već bila zamrznuta/hlađena , a vidio sam da WTF kupuje zalihe, pa pitanje je da li se može i kako se piletina čuva, frižiter ili zamrzivač ?
                    u frizider je stavi ako ces je spremat isti dan, a ako ces je cuvat, slobodno je zaledi...

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by funkomatic View Post
                      u frizider je stavi ako ces je spremat isti dan, a ako ces je cuvat, slobodno je zaledi...
                      A kada oću da je odledim koliko vremena treba ?

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        staviš ju u vruću vodu i otopit će se dosta brzo ako nije više od pola kg u komadu
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by kingpin View Post
                          staviš ju u vruću vodu i otopit će se dosta brzo ako nije više od pola kg u komadu
                          Ok, hvala.........

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Nareži je na tanke šnicle prije zamrzavanja i možeš je i takvu ubaciti u vrećicu za pečenje mesa...na kraju ispadne kao pečeno pod pekom.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Jel ima nešto što mogu jest umjesto zobenih ujutro? Jeo sam ih s mlijekom i primjetio sam da me napuhuju i da onda samo prdim Da li postoji nesto drugo, a opet kvalitetno?

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by axe View Post
                                Jel ima nešto što mogu jest umjesto zobenih ujutro? Jeo sam ih s mlijekom i primjetio sam da me napuhuju i da onda samo prdim Da li postoji nesto drugo, a opet kvalitetno?
                                da,zobene u vodi
                                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                                Comment

                                Working...
                                X