Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Ovo je kruh...ako je stvarno integralni kako piše..nebi trebao biti loš. A nemaš Lidl u blizini? Tamo imaš dobar kruh!
    I know i can be what i wanna be,
    if i work hard at it,
    i'll be where i wanna be
    i know i can, i know i can <3

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Joj tako je ima Lidl, i to vrlo blizu di zivim...moze preporuka koji tocno kruh da uzmem?Naziv?..

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        ma bude u vrećici, pakiranje od 500g, narezan već...ne mogu se sjetiti kako se zove...ali ne možeš pogriješiti ima sjemenke gore
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Citao san o tom kruhu iz Lidla vec po forumu , bas je netko napisao naziv i cijenu...6.99 , kaze kako je odlican,samo nemogu naci taj post

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Vilkornen tost, ujutro 100 gr kruha, 200 gr zobenih, 2-3 mjerice proteina, prefino

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              ja ne volim taj vollkorn toast jer je to u biti toast..i kisel mi je dok je onaj baš kruh u plavo-prozirnoj vrećici fin
              I know i can be what i wanna be,
              if i work hard at it,
              i'll be where i wanna be
              i know i can, i know i can <3

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                pas majku kako meni nis nije ruzno )) al pokusaj taj kruh jest tako da ga izdrobis na komadice skupa sa zobenima i proteinima, mozes i otopit par kom. natrena i odlicno je, iako ja jedem sve kako je, nikakva sladila i slicno, al zeni tako malo zamaskiram obroke

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  smijem opet reći da mi nije fino jesti kruh u mlijeku (ili vodi)?
                  I know i can be what i wanna be,
                  if i work hard at it,
                  i'll be where i wanna be
                  i know i can, i know i can <3

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    jel se sjeca ovdje itko Divke ? Divke i kruha za dobro jutro

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      to moj djed još uvijek jede franck još uvijek proizvodi Divku
                      I know i can be what i wanna be,
                      if i work hard at it,
                      i'll be where i wanna be
                      i know i can, i know i can <3

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Živojin Mirić View Post
                        i još unutra šumeći multivitamin od naranče...nemaš bolje, naravno da se zezam al možeš probati pa javi
                        A ne pase mi narandza
                        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Slavonka23 View Post
                          smijem opet reći da mi nije fino jesti kruh u mlijeku (ili vodi)?
                          sve smijes, samo sam htio pomoc
                          iako ovo me ulovilo zadnjih par tjedana jest zobene, inace ujutro odmah ide meso i riza i tako iz dana u dan i bas mi je super, bar ne mislim sto cu ujutro jest, al kako sam trenutno na bolovanju, zena na posao, klinci u vrtic onda ne znam sto bi od sebe pa pojedem sto mi je pri ruci...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Jedno pitanje decki
                            Ovi multivitamini i slicni za cca.20-30 kuna,jel se to isplati kupovat/pit itd..
                            Imam toga doma jako puno i imam neki dojam da nije to bas zdravo za BB

                            centravit_sumeci.jpg

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              dobri su, poslje dorucka otopi 2 tablete, kasnije poslje obroka po 500 mg C vit i navecer cink i magnezij, ne treba ti nis vise

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Bacanje love, po meni. Ili si kupi pravi multivitamin, ili deri po povrću. Npr., uzimam C vitamin iz DMa u sezoni prehlade malo veće doze i o.k.. Onda popijem domaću limunadu i vidiš da je taj vitamin C nula bodova. Koliko para, toliko muzike.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X