Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by PatrickStar
    Ne znam za vas, ali ja bih prije preživio bez ogledala, nego bez digitalne vagice!
    +1
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      pozdrav decki, zanima me koje kompleksne UH i P jesi prije teretane, tj. dorucak mi je PreWM ... ne mogu ujutro jesti piletinu.ribu. rizu, tijesto...moze pomoc?

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Strujakis
        pozdrav decki, zanima me koje kompleksne UH i P jesi prije teretane, tj. dorucak mi je PreWM ... ne mogu ujutro jesti piletinu.ribu. rizu, tijesto...moze pomoc?
        Popiješ whey i zobene...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          pa na usi mi izlaze..nemogu viseeee haha

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            onda peci meso
            "Neuspjeh nije opcija."

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Strujakis
              pa na usi mi izlaze..nemogu viseeee haha
              Integralni kruh i 5 jaja.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                ja san dosad uvik vaga sve sirovo kako i ide.. jedino brazilsku piletinu nakon pečenja u turbo pećnici bez ulja začina i ičeg.. jer ona popiša ogromnu količinu vode unutra.. i razlika u gramaži prie i kasnie je po komadu oko 60-70 g ako ne i više..

                i sad danas sam vagao pred pečenje i morao sam puno manju količinu pojest mesa nego inače.. dakle ja već 3 mjeseca jedem umjesto 250 g piletine 350-60.. a i osjećam da sam dobio malo ispod pupka.. svejedno eight pack je tu.. al osjećam .. znam da sam na masi i da me nebi to trebalo brinut i nebrine me već više ta iskoristivost.. bezveze bacam hranu previše je 300-350g.. al šta ću kad ja vagam nakon pečenja ima 230-50..
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  dal iko od vas koristi kokosovo brasno,..znaci suseni ribani kokos,,...
                  ako se ne varam prilicno je mastan

                  dal je OK stavljati u dorucak sa zobenim i jajima,,..
                  ili na koji bi se nacim moglo konzumirati,..
                  sa whey-om ?
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Vendetha
                    dal iko od vas koristi kokosovo brasno,..znaci suseni ribani kokos,,...
                    ako se ne varam prilicno je mastan

                    dal je OK stavljati u dorucak sa zobenim i jajima,,..
                    ili na koji bi se nacim moglo konzumirati,..
                    sa whey-om ?
                    Ako ti se nije bed zamastiti, slobodno ga koristi!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Nisam siguran koliko vas uopce kupuje psenicu(i kupuje li je uopce netko),ali da pstavim pitanje onima koji su kupovali ili znaju gdje kupiti:

                      zelim si nabaviti psenicu i ukombinirati je u dnevni menu,pa je pitanje stoga: gdje kupiti psenicu u vecim kolicinama?Ona pakovanja od par sto grama i >20kn ne dolaze u obzir,jer je to cista pljacka. To mi ne pada na pamet.
                      Dakle,nista tipa "bio,bio" i sl.
                      Na "veliko" trazim - po par kg ili par desetaka kg....
                      Jos ako ima netko iz okoline Osijeka da je kupovao - super.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Kod mene se može kupiti u podravki na veće količine...
                        probaj pogledati gdje u osijeku ima takva tvrtka,sigurno seljaci nekamo voze pšenicu i ostale žitarice....
                        -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by KCmatija
                          Kod mene se može kupiti u podravki na veće količine...
                          probaj pogledati gdje u osijeku ima takva tvrtka,sigurno seljaci nekamo voze pšenicu i ostale žitarice....
                          Ako se ne javi netko tko bi znao konkretno gdje pogledati,ovo ce mi i i biti jedina opcija.
                          Padaju mi na pamet Belje,Zito i par privatnih otkupljivaca,ali mislim da oni ne prodaju tako,jer je to njima jako mala kolicina...ako dodjes s kanionom i prikolicom,onda mozda.
                          Ali,moguce da se varam...pricekat cu jos malo dan,dva a onda u potragu.
                          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            poje prije sat ipo 300g tjestenine i 500g piletine, jos se osjecan napuhano..

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by gigi01
                              poje prije sat ipo 300g tjestenine i 500g piletine, jos se osjecan napuhano..
                              I osječat ćeš se narednih 2 sata!
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                evo za one koji muku muče s PWM, pogotovo za one koji su na masi

                                There is a price to pay for everything you gain.

                                Comment

                                Working...
                                X