Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by hardstyle91
    Rial-ov posni, svježi meggle-ov, posni mia mill-in, vidim nitko ih ne spominje
    kaki je rialov njega nisam probo ?
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Meni osobno odlican, vec duze vrijeme mi je u friđu tak da... dosta je slican meggle-ovom svjezem, a razlika u cijeni je oko 3 kn za Rial
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Pilos mi je otkriće, ali jel se meni čini ili nekad zna biti dosta slaniji nego obično?
        Željezo mi je u krvi!

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by mužjak
          Pilos mi je otkriće, ali jel se meni čini ili nekad zna biti dosta slaniji nego obično?
          Pilos je ok, ali smeta me onaj kiselkasti okus sto ostaje na jeziku sto se tice slanoce, zna se dogodit
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            zna li ko šta posni + jaja nešto mikrovalna.. nešto slično.. neda mi ih se kuvat sad u tvrdo xDDD..
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by hardstyle91
              Originally posted by mužjak
              Pilos mi je otkriće, ali jel se meni čini ili nekad zna biti dosta slaniji nego obično?
              Pilos je ok, ali smeta me onaj kiselkasti okus sto ostaje na jeziku sto se tice slanoce, zna se dogodit
              Je, mal je slaniji nego ostali
              "Neuspjeh nije opcija."

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                pilos je slan, pilos nije posni, jbg

                al evo čitam ovdje kako se mibona uzdiže do nebesa i još uvijek ne znam jel to zajebancija il vam stvarno odgovara taj kiseli namaz?
                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                Overload Strength team

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Šta me briga kaki je...jeftin je...

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by CroVk
                    Šta me briga kaki je...jeftin je...
                    a ono tolko baš nije jeftin da ga jedem svaki dan i trpim

                    ne pamtim kad sam zadnji put uzeo posni skuplji od 10kn/500g, uvijek naletim na neke akcije il 1+1 gratis i tak stalno. eventualno kad nema niš uzmem standard za 11kn i ćao
                    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                    Overload Strength team

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Dehydronator
                      pilos je slan, pilos nije posni, jbg

                      al evo čitam ovdje kako se mibona uzdiže do nebesa i još uvijek ne znam jel to zajebancija il vam stvarno odgovara taj kiseli namaz?
                      Pobrka si ti lončiće nešto kakva kiselost? pa ovo je ko da jedeš onaj sirni namaz šta se maže na kruh. Nakon misec dana u frižderu okus je isti, nimalo kisel
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Dehy, mrvico! Veliš šipka? A taman sam te htio pitati kakvu to opasnu maličku imaš kad takve tragove ostavlja!
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by PatrickStar
                          Dehy, mrvico! Veliš šipka? A taman sam te htio pitati kakvu to opasnu maličku imaš kad takve tragove ostavlja!
                          da hebena oly šipka... rane po leđima, koljenima, dlanovima


                          Originally posted by sthooligan
                          Pobrka si ti lončiće nešto kakva kiselost? pa ovo je ko da jedeš onaj sirni namaz šta se maže na kruh. Nakon misec dana u frižderu okus je isti, nimalo kisel
                          zamisli kolko kemije mora bit u tome da je toliko postojan :P
                          https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                          Overload Strength team

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            pozz prijateljii... htjeo bi vas pitati kako se najbolje i najbrze moze smrsati? Imam 18 god. visok sam 190cm i imam 90 kilograma...prije 4,5 mjeseci sam bio u dobroj formi i imao 82 kilograma ali naglo sam se razboli i nisam mogao trenirati i nista raditi puni 5 mjeseci..sad me zanima prehrana i treninzi koje da radim da se vratim u olicnu formu...ako mi mozete pomocc..hvala unaprijed

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Dehydronator
                              Originally posted by sthooligan
                              Pobrka si ti lončiće nešto kakva kiselost? pa ovo je ko da jedeš onaj sirni namaz šta se maže na kruh. Nakon misec dana u frižderu okus je isti, nimalo kisel
                              zamisli kolko kemije mora bit u tome da je toliko postojan :P
                              kemije ko da si na kuri Zato sam nešto oslabio od kad ne jedem milbonu.
                              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by luka18
                                pozz prijateljii... htjeo bi vas pitati kako se najbolje i najbrze moze smrsati? Imam 18 god. visok sam 190cm i imam 90 kilograma...prije 4,5 mjeseci sam bio u dobroj formi i imao 82 kilograma ali naglo sam se razboli i nisam mogao trenirati i nista raditi puni 5 mjeseci..sad me zanima prehrana i treninzi koje da radim da se vratim u olicnu formu...ako mi mozete pomocc..hvala unaprijed
                                Čitaj forum
                                "Neuspjeh nije opcija."

                                Comment

                                Working...
                                X