Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Bruno7i View Post
    ok,a ja imam evo problema sa nadutosti,vjerovatno je zbog zobenih i kruha ovog integralnog,al ne znam ako to ne jedem kako cu uh popunit jer ne mogu svaki dan jest krumpir,rizu te tjesteninu...sjecam se da sam tako bio prije isto zobene pa sam izbacio skroz zobene i to je proslo...

    Mozes. Ima toliko razlizitih nacina pripreme rize, krumpira i tjestenine.
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Koliko imas UH u dane treninga, a koliko u danima bez treninga?
      U dane treninga nogu 200 g UH, grudi leđa 150, ostali dani ispod 100g, tačnije oko 50 g... Pa mi to ispadne kao neka mala rotacija... U dane ne treniranja probam 0.

      Salate ne računam u UH, čisto da se zna, zbog nekih koji nisu na sigurno s tim...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Bruno7i View Post
        ok,a ja imam evo problema sa nadutosti,vjerovatno je zbog zobenih i kruha ovog integralnog,al ne znam ako to ne jedem kako cu uh popunit jer ne mogu svaki dan jest krumpir,rizu te tjesteninu...sjecam se da sam tako bio prije isto zobene pa sam izbacio skroz zobene i to je proslo...
        Verovatno pogrešno spremaš zobene...

        Stavi ih uveče u vodu (porciju koju nameravaš pojesti za doručak), ujutru izvadiš, zaliješ jogurtom, ubaciš orašaste plodove i to je to...

        Nema gasova... Isparili tokom noći..
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Dača View Post
          U dane treninga nogu 200 g UH, grudi leđa 150, ostali dani ispod 100g, tačnije oko 50 g... Pa mi to ispadne kao neka mala rotacija... U dane ne treniranja probam 0.

          Salate ne računam u UH, čisto da se zna, zbog nekih koji nisu na sigurno s tim...
          Zanimljivo. Ja sam se lagano poceo pripremat za svoju prvu definiciju koju cu pocet pocetkom 5. mjeseca. Morat cu jos vidjet koliko nisko trebam ici s UH, cak i sada na masi, dobijam sitno masnih naslaga.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Dača, tvoja jaja izgledaju odlično. No homo.

            Imaš recept?

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Meni su se kuhana jaja pocela gaaaaaadit. Mrzim ih, ali opet moram ih nekako pojest. Danas sam poceo radit neke omlete ujutro, puno bolje
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Premium.Better View Post
                Zanimljivo. Ja sam se lagano poceo pripremat za svoju prvu definiciju koju cu pocet pocetkom 5. mjeseca. Morat cu jos vidjet koliko nisko trebam ici s UH, cak i sada na masi, dobijam sitno masnih naslaga.
                Naravno, i mene čeka brutalna definicija od 20. marta na dalje....

                Tada planiram sledeće: 4 dana 0 hidrata, jedan punjenje, ili u početku 5 dana 0, jedan punjenje... Videću šta me bolje radi...

                Mogu čak i 5 dana 0, 2 dana punjenje..... To bi u stvari bila subota popodne, do nedelja popodne....

                Sve to uz konsultacije i savete mog prijatelja Saleta, koji je postigao odlične rezultate upravo takvom dijetom...

                Evo njegovih slika sa fejsa... Ne bi trebao da se buni, jer su i onako javno dostupne, a i reklama su mu...


                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Gogeta View Post
                  Dača, tvoja jaja izgledaju odlično. No homo.

                  Imaš recept?
                  Potraži par postova unazad na ovoj temi... Postovao sam klipove sa YT... Japanska jaja, japanese omlet ili tako nešto... Nađi na YT...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Dača View Post
                    ..............................Tada planiram sledeće: 4 dana 0 hidrata, jedan punjenje, ili u početku 5 dana 0, jedan punjenje... Videću šta me bolje radi...

                    Mogu čak i 5 dana 0, 2 dana punjenje..... To bi u stvari bila subota popodne, do nedelja popodne....

                    Sve to uz konsultacije i savete mog prijatelja Saleta, koji je postigao odlične rezultate upravo takvom dijetom...
                    ...............................
                    Da se samo nadovežem, na moj predhodni post.... Razgovarajući sa Saletom, koji se trenutno takmiči, došao sam do saznanja, da većinu takmičara klasična rotacija UH ne radi kako treba i da upravo oni koriste dijetu kao što sam gore naveo...

                    Molim za komentar nekog iskusnijeg, hvala.
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Dača View Post
                      Da se samo nadovežem, na moj predhodni post.... Razgovarajući sa Saletom, koji se trenutno takmiči, došao sam do saznanja, da većinu takmičara klasična rotacija UH ne radi kako treba i da upravo oni koriste dijetu kao što sam gore naveo...

                      Molim za komentar nekog iskusnijeg, hvala.
                      Jedna od tri varijacije ketogene dijete. Jesi ikada probao ovo sto si opisao ili ce ti ovo biti prvi put?
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by neuk View Post
                        Jedna od tri varijacije ketogene dijete. Jesi ikada probao ovo sto si opisao ili ce ti ovo biti prvi put?
                        Probao sam, ali nisam izgurao ceo ciklus... Nekih tri sedmice svega... Ali nisam bio 0 UH, jer sam sve vreme koristio dextrozu...
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Ja nisam probao, zato i pitam, ali vjerujem da nije nista laksa od Targeted Ketogenic Diet (TKD). To je varijacija gdje si stalno na 0 bez dana punjena, a unosis 25-50g UH prije treninga kako bi dobio energiju za izgurati cijeli trening. Sve u svemu meni je to odlicno odgovaralo.. Kada budem radio opet dijetu na jesen probati cu ovu CKD sto si ti naveo, puno ljudi mi je reklo da je djelotvorna.
                          Evo knjiga u pdf-u ako te zanima vise: http://aaron.emascc.com/diet/ebooks/...genic_Diet.pdf
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • CHAT Prehrana

                            Koliko masti je u igri?
                            Last edited by WTF; 20-02-14, 17:39.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by WTF View Post
                              Cek Dača, 4 dana 0 UH pa punjenje? Ok, koliko su M tada? Ali to ne moze biti ketogena jer taman kad upadnes u ketozu za 2 dana bi ispao pa to nije to...
                              Kako mislis tako bi krenuo? Od prvog dana? Hmmmm... Nebi islo.. Bilo bi prenaglo 4 dana na 0 odmah u startu ( valjda )...
                              Taj pristup mi se cini sasvim logican samo ako su antikatabolici u igri, za naturalca hm hm...
                              Napisi vise detalja sad me zanima.

                              U pravu si, treba imati jaku psihu za krenuti odmah na takvu dijetu.. Zato nije lose odraditi cikliranje mjesec dana s jednim zero carb u pocetku a tik pred samu dijetu ubaciti jos jedan zero carb.. Sa dva zero carba lakse priviknes glavu na 4, a i pretpostavljam da jedva cekas vikedn za punjenje onda
                              Originally posted by madmax22
                              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                              Originally posted by jocker77
                              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                              Originally posted by Hajduk
                              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Pa da... Upravo to...
                                Ja sam sebe sad bacio na 250g Uh i 100m pa mi nije svejedno nakon sto sam navikao jesti a ne mogu zamisliti uopcr zero carb prva 4 dana.
                                Zato me zanima koliko je masti u igri...

                                Comment

                                Working...
                                X