Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Potpis na post iznad.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by hardstyle91 View Post
      imam i ja ovakav, odlicno za usitniti orasare, zobene i sl., ali ipak bi prednost dao blenderu kad je u pitanju miksanje/blendanje zobenih, whey-a, posnog, voca itd. inace preskupa stvarcica za ulozeno/dobiveno
      na što moram pazit prilikom kupnje blendera? htio bih kupit što kvalitetniji za cijenu do 100kn. znači da mogu lijepo miksat voće, sir, whey, orašare itd i da se ne pokvari za tjedan dana

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        pljuni 500 pa neš morat pazit na ništa..
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by dabek777 View Post
          2500-3000 kn a moze i bolje.
          Da, ako imaš 100kg i bf 7%. Može se kvalitetno jest i za 1000-1500 kn mjesečno, samo treba odvojit 10 min vremena i vidit gdje je najisplativije kupovat pojedine namirnice.
          Chill bro

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Soner View Post
            Može se kvalitetno jest i za 1000-1500 kn mjesečno, samo treba odvojit 10 min vremena i vidit gdje je najisplativije kupovat pojedine namirnice.
            To sam i ja rekao.



            http://www.building-body.com/forum/t...a-Šta-jedete?
            Last edited by kelly; 27-02-12, 00:40.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Soner View Post
              Da, ako imaš 100kg i bf 7%. Može se kvalitetno jest i za 1000-1500 kn mjesečno, samo treba odvojit 10 min vremena i vidit gdje je najisplativije kupovat pojedine namirnice.
              Potpis na ovo.

              Bajdvej, zadnjih mjesec dana jedem "samo" 3 - 4 puta na dan. Doručak, pa trening za 4 - 5 sati. Nakon toga kruti obrok, a kak' me brzo uhvati glad, za sat vremena pojedem sljedeći obrok. Nakon toga ništa do navačer, znači sljedećih 5 - 6 sati. Odraza na formu nema apsolutno nikakvih. Na početku sam stalno bio gladan, ali sam se ubrzo priviknuo na novi režim.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                tooo patrice to je to..apsolutno enma nikakvog odraza na formu,dok god se unese tocno ono zacrtano.. ja takodjer.. znam koliko i cega al jedem kak mi pase.. dns putovao itd jeo 3 obroka jos cu rped spavanje ostatak sto mi ej ostalo..a obrok mi ej jedan bio npr pol kile mesa sto se tice proteina

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Ja vec nekoliko mjeseci uopce ne pazim na unos apsolutno nicega.
                  Tj. unos proteina cca 0.8-1.5gr/kg MAX(prosjek oko 1.2gr), 3-4 puta papica dnevno i forma mi se nije niti trunku pokvarila.
                  Tj. nesto malo sam navukao masti,ali trbuh je jos vani,pa ce ove godine i defka valjda biti laksa...(da mi je kuna za svaki put kada sam ovo rekao.... )
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Na kraju će u biti ispasti da ne treba ni vježbati!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Ah,vidis,previdio sam to u tvom postu....pa ti jos vjezbas?!?Ja sam i to izbacio davno...isto tako se nije odrazilo na formu. Ali mislim da je to zato sto igram nogomet i cijepam drva.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        E, u-m-r-o sam od smijeha!
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          evo sredio sam si prehranu za masu al me zanima što da jedem ujutro sa zobenim pahuljicama i mlijekom?
                          a7x foREVer

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            pa protkače

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by bilder18 View Post
                              pa protkače
                              još kad bi znao koji je to *urac xD
                              a7x foREVer

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Neznaš kaj su proteini ili bjelančevine?

                                Comment

                                Working...
                                X