Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by bilder18 View Post
    Neznaš kaj su proteini ili bjelančevine?
    normalno da znam što je to, govorio sam za izraz protokače.to nikad nisam čuo
    a7x foREVer

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Eto sad znaš

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Pozdrav! Malo čitam po forumu i zanima me jedna stvar.

        Što je s medom? Jel on spada pod dobru/smeće hranu i gdje bi ga se moglo ugurati u prehranu? Da li je ok doručak - zobene + med + mlijeko?

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Fuzzy View Post
          Pozdrav! Malo čitam po forumu i zanima me jedna stvar.

          Što je s medom? Jel on spada pod dobru/smeće hranu i gdje bi ga se moglo ugurati u prehranu? Da li je ok doručak - zobene + med + mlijeko?
          Med je super za tu kombinaciju što si naveo.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Brzinsko jedno. Vidio sam u ducanu one panirane Cekinove medaljone, pops, cordone, dinosaure itd. Uglavnom to su vec peceni pileci medaljoni koji se samo podgriju u mikrovalnoj. Sastav koliko se sjecam oko 23g UH, 15g P i 5g M. Nisam 100% siguran je li to tocno, Vindijina stranica je trenutno "u izradi" tako da nemogu pogledat.
            Prihvatljivo ili ne? Cini mi se dobro utoliko sto se zbilja 2-3min samo podgrije u mikrovalnoj.
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Za "quick" snack je dobro koliko i bilo sto iz McDonalds-a,a znamo kako McDonalds stoji sa BB aproved obrocima.
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Neću ulaziti u kvalitetu samih tih *****a-palaca.Dovoljno je reći da su defintivno preskupi.Vidio sam da 250g košta 15kn.Ili koliko već.Definitivno neisplativo pa i za "užinu"

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by bilder18 View Post
                  Neću ulaziti u kvalitetu samih tih *****a-palaca.Dovoljno je reći da su defintivno preskupi.Vidio sam da 250g košta 15kn.Ili koliko već.Definitivno neisplativo pa i za "užinu"
                  pola kg je 20kn...
                  a neznam, osim sto su vec panirani, tj. termicki obradeni, a to neznam kako rade, nutritivno mi se čine ok, no i to sto kažeš, kada čitam npr. nutritivni sastav tortilje iz Mca, izgleda super, a zapravo smeće...
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Ma to je smeće unutra ništa drugo.Krkni pola kile posnog(10kn) i 200g crnog kruha(ajmo reć 5kn) i eto ti super užine.


                    Meni je npr posni glavni izvor P.Niti jedan obrok nemre proći bez pola kg

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by bilder18 View Post
                      Ma to je smeće unutra ništa drugo.Krkni pola kile posnog(10kn) i 200g crnog kruha(ajmo reć 5kn) i eto ti super užine.


                      Meni je npr posni glavni izvor P.Niti jedan obrok nemre proći bez pola kg
                      Ja posni nemogu vise jest, pogotovo ne u velikim kolicinama, tjera me na povracanje. Od sira tamanim zrnati...
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Ma milbona je zakon.Ovdje kod mene je uvijek ima.Jos sam se dogovorio s ženama kaj rade da mi jave uvijek cim dođe

                        Već me znaju tamo.Čim uđem viču jel ima ili nema milbone

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          http://www.building-body.com/shop/pr...tech_-_1_8_kg/

                          jel moze ovo prije spavanja ko zamjena za casein dok mi ne stigne mrzim posni!!!
                          Last edited by kelly; 03-03-12, 14:31.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Ne znam da li je taj whey toliko opak kako pise, ali osobno nisam sklon vjerovati velikim reklamama. Ovo je vrlo skup proizvod. Doduse natrpan je kako pise ultimativnom mjesavinom, ali opet, kazem nisam sklon vjerovati da je to ono sto tvrde. No to sam ja.

                            Osim toga ovo je koliko mi se cini whey koncentrat i izolat, dakle nije kazein. Ako bas zelis taj i imas toliko mogucnosti ubodi, ali osobno smatram ovaj proizvod preskupim, obzirom da su jednako kvalitetni suplementi drugih proizvodjaca jednako dobri, a znatno jeftiiji.

                            Ako vec mrzis posni sir, pretpostavljam bilo kakav svjezi sir isto, onda bar popij whey u koji ubaci neko omega ulje (laneno, maslinovo), dok ti ne dodje taj kazein.

                            Osobno bih radije odabrao neki visefrakcijski protein u kojem ima i kazeina, a koji se opet mogu naci jeftiniji (Dymatize, Weider, MVP...), na tvojem mjestu. Ali kazem opet, to sam ja.
                            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              pa i nije bas skup 900 i nes grama 180 kn meni je odlican pw http://www.biotechusa.com/products/vitamins/one-a-day/
                              jel imo ko iskustva s ovim jel vrijedi uzimat'??

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by bilder18 View Post
                                Ma milbona je zakon.Ovdje kod mene je uvijek ima.Jos sam se dogovorio s ženama kaj rade da mi jave uvijek cim dođe

                                Već me znaju tamo.Čim uđem viču jel ima ili nema milbone
                                Pff, imaš sreće da ja ne bildam već neko vrijeme, al ne zadugo Btw, požuri na ovoj akciji sredinom mjeseca jer si ja računam 3 kartona
                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X