Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Majest4 View Post
    Pošto se tijelo nakon 15 mjeseci zasitilo mase, krenuo bih lagano na definicju da spržim to salo pa mogu nastaviti masu
    Kalorijski unos je 3500 kcal, cca 220 P, 440 UH, masti što ulete kroz jaja i ostalo.. sad sam počeo 3 puta L.I. aerobni ujutro po 40 minuta, prije toga zeleni čaj.. da krenem drugi tjedan spuštat UH i koliko ili još i drugi tjedan da budu visoko pa tek onda ili? U početku mislim raditi pon/uto/sri po 40 minuta, nedjeljom 1 h.. kasnije sve po 1h..
    kako mislis da se tijelo zasitilo mase?!

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      ne znam, kako povećavam kalorijski unos ne dobivam na težini, spavam dovoljno, trening je oke.. samo se salim više, pa sam odlučio malo promjeniti i da se tijelo odmori od toliko hrane :S

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Pa smanji unos ?!

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          probao sam, al tapkam na 82-84 već duže vrijeme.. niš, budem isprobao pa vidio što mi najbolje leži

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Probaj šokirati tijelo nekim novim treningom ...jel radiš compound vježbe? Kolko dugo treniraš?

            Nevjerujem da si već došao do natural maximuma

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              haha, da bar maximum, rekao bih da sam tek sad na nekoj normalnoj kilaži na visinu (82-84-185 cm).. radim sve osim klasičnog čučnja jer mi ne paše na smithu, pa radim sissy + prešu u superserijama.. budem u subotu konačno osvjezio svoju temu pa ćemo tamo raspraviti jel se vidi napredak ili ne hvala

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                možeeee

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by bilder18 View Post
                  možeeee
                  Hahahahaha, gle srece na rijec " raspraviti "

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by WTF View Post
                    Hahahahaha, gle srece na rijec " raspraviti "
                    hahhaha aaa neeee Napokon ekšnnnn

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Postoji i opcija da uzmes odmora kada je u pitanju slab napredak, mozda si kronicno pretreniran, a da ni ne znas, malo pojacaj treninge oko 2 tjedna, vjezbaj i pod upalama, 2x tjedno sve grupe i onda uzmi tjedan dana odmora pa vidi
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Mislim da ti je 15 mjeseci mase sasvim dosta! K'o što veli Hardy - ako još nisi krenuo s defkom, uzmi tjedan dana pauze i onda kreni s ubijanjem na najjače. ako nema pomaka, vrijeme je za defku.
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          meni najbolji svježi sir koji kupujem u lidlu..kremast je i u kombinaciji s voćem i wheyom za prste lizat.ima minimalno masti i košta svega 10 kn.http://imageshack.us/photo/my-images...011092311.jpg/

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            http://www.index.hr/apetit/magazine/...om-do-bolesti/
                            Pocivao u miru Bozjem

                            22.12.1984 - 20.12.2012

                            __________________________________________________ ___________________________

                            mentor: Sasa Draskovic

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Mislim da cu se usr.ati koliko sam ovog Milboninog posnog pojeo... nemogu stati...

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by WTF View Post
                                Mislim da cu se usr.ati koliko sam ovog Milboninog posnog pojeo... nemogu stati...
                                Ja sad po Zdenkinom..Svakih dva tjedna mjenjam sir jer inače kod mene dolazi do zasićenja. I počinje mi se dizati želudac na sir. Pa i na Milbonu. S tim da ja pojedem kilu i pol dnevno

                                Comment

                                Working...
                                X