Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by axe View Post
    Jel ima nešto što mogu jest umjesto zobenih ujutro? Jeo sam ih s mlijekom i primjetio sam da me napuhuju i da onda samo prdim Da li postoji nesto drugo, a opet kvalitetno?
    Vjerovatno si netolerantan na laktozu

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Ne znam tko ne prdi od zobenih! Ne mora biti od mlijeka, ako ti do sada nije smetalo.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Nije od mlijeka jer kad popijem casu mlijeka, nista sve je normalno, a kad u njega stavim zobene onda to nakon par sati bude ajme A zobene s vodom je užasno, šteta, nemam onaj blender pa bi to lako promiješao i pojeo, ali ovako nema šanse.

        Nesto sam citao da je dobar i onaj gris/griz (kako ko kaze)...jel to istina?

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Pa sa vremena na vrijeme ga je dobro pojesti, al to je pšenična krupica, tako da je "sa vremena na vrijeme" dobar izraz

          Pročita san da ga ronnie jede za doručak
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Jel to neki lik s foruma ili Ronaldinho?

            Ako ima jos nesto slobodno predlozite.

            EDIT: Hahaha, gugla sam ronnie , i to je neki bilder...cool onda.
            Last edited by axe; 05-09-12, 17:28.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Jedi jaja,pileca prsa....

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Ovako,imam pitanje.Ako pojedem ujutro kad se probudim bananu i jabuku,te nakon sat vremena npr. 3 kuhana jaja i zobene pahuljice (kupio sam baš od dr. Oetkera neke Vitalis crunchy pillows,poprilično skupe,30 kn dođu) i ako nakon toga ne treniram,znači,ne potrošim te kalorije,dali će ići što od toga u mast?Mislim,sigurno da nešto ide,samo dali je sad to zanemariva količina,tj. mogu li imati takav doručak a da nakon toga ne treniram?

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Krešimir View Post
                  Ovako,imam pitanje.Ako pojedem ujutro kad se probudim bananu i jabuku,te nakon sat vremena npr. 3 kuhana jaja i zobene pahuljice (kupio sam baš od dr. Oetkera neke Vitalis crunchy pillows,poprilično skupe,30 kn dođu) i ako nakon toga ne treniram,znači,ne potrošim te kalorije,dali će ići što od toga u mast?Mislim,sigurno da nešto ide,samo dali je sad to zanemariva količina,tj. mogu li imati takav doručak a da nakon toga ne treniram?
                  Prvo, ne kupuj te Vitalise, Muslie i ko zna koje jos imaju, bila je masovna rasprava oko toga i definitivno su obične zobene pahuljice (koje su i najjeftinije) najbolji izbor koji moš uzet. Tako da se drži "odvratnih" žutih pahuljica

                  Drugo, doručak je najvazniji obrok u danu, zajedno sa PWMom, tako da sam doručak dopušta malo veću unesenu količinu, jer smo proveli noć bez kalorija. E sad, opet dolazimo do jednostave računice: Ako uneseš više nego šta potrošiš, debljas se. Jednostavno, ako se ne potroši, ide u pohranu.
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Bio članak u Jutarnjem jučer da su nakon 25 godina eksperimenta na majmunima zaključili da ipak kalorijski ograničen unos ne produljuje život, odnosno da ne spriječava pojavu simptoma starenja.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Kako vi izdrzite petak/subotu kad izadete u grad il malo negdje,sto jedete prije?..
                      Ja se najdem posnog i piletine oko 9 navecer i u ponoc sam vec gladan da je to nesto strasno haha

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Redovno vikendom maznem 1-2 hamburgera..nemogu si pomoći

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Ja gotov sa defkon i evo već 5 dan se gušin sranjima
                          Dobro, nisu to sranja tipa burgeri, ćevapi (doć će i oni na red majku im **bem), bureci, več ono klasično. Sinoć san satra dobru vrićicu brusketa, pa ono... Jutros san se probudija koma, i cili dan kad god se pogledan, pari mi se ko da san se uprasija.

                          Moran se pribrat..........








                          ...... aj za dva dana ću
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            jel bolje jest 2 puta u danu po 250g ili jednom po 500g piletine ?? (ja mislim da je bolje 2 puta, radi metabolizma, al et da pitam )
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              nema to veze sa metabolizmom, ali lakse je pojesti po 250g u dva obroka
                              osim toga, tu su onda i dva obroka sa proteinima, a onako samo jedan

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Mene zanima što pijete ujutro,mislim na kavu i ostalo.Zanima me što mislite o Nescafe 3 u 1,da ili ne?
                                Jer ja njega pijem.

                                Comment

                                Working...
                                X