Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    pa neznam za tebe al ja sam se šalio da smanji whey u doručku...

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Šjor Bepo View Post
      pa neznam za tebe al ja sam se šalio da smanji whey u doručku...
      A fala bogu haha, sarkazam ludi.
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Godzilla View Post
        Ako je minimalno 40g p po obroku, sta ti je optimum ... ?!
        ... sta ce nekome od 70kg preko 150g proteina?
        Kratko i jasno da bi NAPREDOVAO....... ja neznam tko se još drži one ko pijan plota da tijelo ne može sintetizirati više od 30 g proteina u jednom obroku može i pet puta više a kamoli ovih bijednih 30 g....

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Dr. Suplementus Treningus View Post
          Kratko i jasno da bi NAPREDOVAO....... ja neznam tko se još drži one ko pijan plota da tijelo ne može sintetizirati više od 30 g proteina u jednom obroku može i pet puta više a kamoli ovih bijednih 30 g....
          Jesi baš siguran u to ? Možeš li mi dati neke dokaze da je to istina.

          Pročitaj ovu studiju : http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129150/

          U studiji imaš usporedbu unosa proteina od 0,8g/kg zatim 1,4 te 2,4g/kg

          Sinteza proteina se povečala sa 0,8 na 1,4 i to značajno ali sa 1,4 na 2,4 baš i nije svega cca 9% se povečala. Uzevši u obzir uloženi novac u hranu mislim da je totalno neisplativo

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            2g/kg je sasvim dovoljno, pretjerivanja sa P je prema mom misljenju besmisleno, mislit ces da bolje napredujes od veceg unosa P, a zapravo unosis vise kcal i onda dajes zaslugu vecem unosu P, a zapravo ni sam ne znas koliko se iskoristilo, moje iskustvo govori da treba varirati sa UH i M, a P drzati stalno iste osim na dijeti kada postepeno smanjujemo UH, a povecavamo P
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Upravo tako,jedino na dijeti treba povečavati P , u mom slučaju to je do nekih 3g/kg ali definitivno se mora ići visoko

              Comment


              • Masti

                Raja samo da vas pitam ja zelim da smrsam ne zalim se ide mi dobro smanjio sam unos kalorija,ali posto idem u skolu i na odmoru pojdem komad pice koji ima 400 kalorije i 23 masti ti je otprilike sve masti na dan sto unesem jeli to puno imali neka kolicina koliko bi se smjelo masti unijeti ja unesem pola manje kalorija neg sto trebam ali nez brinu me te masti..
                Hvala


                lp

                Comment


                • Re: Masti

                  Izbaci tu pizzu i pojedi 500g posnog. Cijenom skoro isto,nutritivnom vrijednošću neusporedivo!

                  Comment


                  • Re: Masti

                    Hvala ti drug ali mozes li mi reci koliko dnevno mogu unjeti masti otprilike igram fudbala navece jedem slabo skroz...

                    Comment


                    • Re: Masti

                      Jedno kratko pitanje dok lutam forumom i jedem,
                      Kupus sa mljevenim mesom + palentom... BB hrana? Tko se slaže...

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Nevidim razlog zašto ne.
                        Originally posted by Songoku
                        najbolji pwm je burek

                        Comment


                        • Re: Masti

                          Originally posted by newlife View Post
                          Jedno kratko pitanje dok lutam forumom i jedem,
                          Kupus sa mljevenim mesom + palentom... BB hrana? Tko se slaže...
                          na defki ili masi? jer ako si na defki, ova palenta bi mogla pravit problemčić - diže inzulin u nebesa

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            http://www.building-body.com/forum/t...hlight=palenta

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Ne dirajte palentu. Palenta FTW.
                              Originally posted by Songoku
                              najbolji pwm je burek

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Pošto se tijelo nakon 15 mjeseci zasitilo mase, krenuo bih lagano na definicju da spržim to salo pa mogu nastaviti masu
                                Kalorijski unos je 3500 kcal, cca 220 P, 440 UH, masti što ulete kroz jaja i ostalo.. sad sam počeo 3 puta L.I. aerobni ujutro po 40 minuta, prije toga zeleni čaj.. da krenem drugi tjedan spuštat UH i koliko ili još i drugi tjedan da budu visoko pa tek onda ili? U početku mislim raditi pon/uto/sri po 40 minuta, nedjeljom 1 h.. kasnije sve po 1h..

                                Comment

                                Working...
                                X