Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    ovo je perutnina ptuj

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Maslačak View Post
      ovo je perutnina ptuj

      nekih do 15-tak kuna je cijela jelda?

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        mislim da je ona nešto malo više...ali do 20kn

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Da se vratimo malo na pileća prsa,danas sam pojeo već 3 sendviča sa purećim prsima i sirom,znači,svaki sendvič 2 šnite integralnoga kruha.5-10 dag pilećih i 2 šnite sira u listićima,dali je to previše i ima li više koristi ili štetnosti sa tim sendvičima?

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Nevalja to nista...ako vec pravis sendvic stavi min. 20 dg salame i posnog sira

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Bjelanjak View Post
              Nevalja to nista...ako vec pravis sendvic stavi min. 20 dg salame i posnog sira
              Posni jedem kao zadnji obrok i bezveze mi ga u sendvič stavljati,pa nakon 3 sendviča pojedem i više od 20 dag salame,samo bi bilo bolje da je to dimcek

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Okani se sendvica, jedi pravu hranu

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  baš danas gledao s čim da iskombiniram puretinu s obzirom da nisam imao nikakvo povrće a i malo mi je trebalo promjene pa sam u pasiranu rajčicu stavio puretinu, skroz malo nasjeckanog luka i slatkog feferona..odlično je, baš sam uživao..

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    taj sir u listicima ti ima previse masti..puno bolje posni

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      http://danas.net.hr/svijet/djevojcic...vodenog-pokera
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        nego, razmisljam o tome kako je na definiciji velika zelja za slatkim... i sjetim se kak sam jucer cuclao werthers original, malo progooglam, kad ispadne da jedan bonbon ima 21kcal... 5g secera i 0,2M, sto je zanemarivo obzirom sto dobivas njime (rijesis zelju za slatkim...).
                        neka, 2 minute vise na traci
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Coffey View Post
                          nego, razmisljam o tome kako je na definiciji velika zelja za slatkim... i sjetim se kak sam jucer cuclao werthers original, malo progooglam, kad ispadne da jedan bonbon ima 21kcal... 5g secera i 0,2M, sto je zanemarivo obzirom sto dobivas njime (rijesis zelju za slatkim...).
                          neka, 2 minute vise na traci
                          Jedan bonbon 5 g secera? A sto je to malo secera? Za uspjesnu i pravu defku nema secera, trpi kolega trpi, vise ces cijeniti defku kad ju odradis kako treba, kakvi bonboni....

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by wtf View Post
                            jedan bonbon 5 g secera? A sto je to malo secera? Za uspjesnu i pravu defku nema secera, trpi kolega trpi, vise ces cijeniti defku kad ju odradis kako treba, kakvi bonboni....
                            +1 :d...........

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Jel jedete kuhani kukuruz?

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                kukuruz kao izvor uh osobno samo ujutro ako mislin jest, ili kao pwm u obliku kukuruznog kruha sa sejkom iza treninga.

                                Comment

                                Working...
                                X