Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Ma svaka čast Kellyju,ali ipak,ja sam početnik,neke stvari me još zanimaju,jesu osnove,ali ipak,došao sam na forum nešto naučiti pa nije potrebno da mi se spušta.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Krešimir View Post
      Ma svaka čast Kellyju,ali ipak,ja sam početnik,neke stvari me još zanimaju,jesu osnove,ali ipak,došao sam na forum nešto naučiti pa nije potrebno da mi se spušta.
      Ako su osnove- onda SIGURNO ima neđe na forumu to detaljno objasnjeno, pogotovo o mliku, gdje nakon masu tema i dalje se raspravlja jel dobro ili ne, a poanta je u volji pojedinca: kome se pije-nek pije, ko nema nekakvih losih posljedica na nj- ne pije ga i rijesena stvar. Mliko je za neke dobro, a za neke lose, i tu niko nikome nemoze pomoc jer se svak drzi svog misljenja i svak ima odgovor na sve

      Sve oke, uči se dok si živ, ko i svak, imaš pitanja, al pogledajte dobru stvar:
      - Barem nije otvorio novu temu već je pitanja postavia u CHAT
      Pohvalno, zaista, da je ovakvih vise na forumu.....
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Vecina je nas pocetnika pa necemo nikad reci tako nesto nekom na forumu, pogotovo ne kellyu.
        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Aquila_hr View Post
          Ako su osnove- onda SIGURNO ima neđe na forumu to detaljno objasnjeno, pogotovo o mliku, gdje nakon masu tema i dalje se raspravlja jel dobro ili ne, a poanta je u volji pojedinca: kome se pije-nek pije, ko nema nekakvih losih posljedica na nj- ne pije ga i rijesena stvar. Mliko je za neke dobro, a za neke lose, i tu niko nikome nemoze pomoc jer se svak drzi svog misljenja i svak ima odgovor na sve

          Sve oke, uči se dok si živ, ko i svak, imaš pitanja, al pogledajte dobru stvar:
          - Barem nije otvorio novu temu već je pitanja postavia u CHAT
          Pohvalno, zaista, da je ovakvih vise na forumu.....
          Morat ću te razočarati,Kelly je premjestio u chat

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Krešimir View Post
            Morat ću te razočarati,Kelly je premjestio u chat


            Btw, veliki Arnie je jednom rekao "Mlijeko je za djecu"
            Očito je Arnie jeo čokolino sa vodom....

            I da, mislim da kad ovo kažem, velika većina ce se slozit, al kelly je u samom vrhu ovog foruma, covjek je uvijek bio spreman za pomoci, i mnogima je pomoga sa svojim savjetima. Ne zasluzuje takav odnos, nitko, a pogotovo ne on


            EDIT: On ti primisti temu u CHAT, a ti njemu ovako...
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Imam pitanje, nabavio sam prije par dana Delimano keramicku tavu. Svi ih hvale da ne treba ulja, da se lagano peru itd. I nakon 3. pecenja (danas pekao meso na njoj) ju vise ne mogu nikako oprati. Sve sam probao. Deterdenta 3 vrste, octom, trljanjem (spuzvicom, da ne zagrebem) itd... zna tko kako da operem? Znaci ima masne mrlje po cijeloj unutrasnjosti koje ne idu dolje... :S
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                damko ti ima tu tavu, sačekaj njega
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Aronnax View Post
                  Imam pitanje, nabavio sam prije par dana Delimano keramicku tavu. Svi ih hvale da ne treba ulja, da se lagano peru itd. I nakon 3. pecenja (danas pekao meso na njoj) ju vise ne mogu nikako oprati. Sve sam probao. Deterdenta 3 vrste, octom, trljanjem (spuzvicom, da ne zagrebem) itd... zna tko kako da operem? Znaci ima masne mrlje po cijeloj unutrasnjosti koje ne idu dolje... :S
                  Probaj sa sodom bikarbonom.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    pozzz ljudi imam jedno pitanje posto sam iz crne gore nema svugdje bas da se kupi posni sir pa sam kupio neki sir rekli su mi za njega u marketu da je posni pise URDA ispod njega pise sitni sir biljnog porijekla Sastav: Biljna mast,proteini i sol. Da li mogu njega da koristim jel to taj posni sir?

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Pogledaj sastav, posni sir ima 2-3 grama masti najviše , na 100g.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        ne pise sastav samo urda i iznad alternative whey cheese i izgleda kao da je vakuumirano znaci pise samo sta je sastav a ne koliko cega pa me to malo buni inace nije nesto posednu skup 1,30 eura 400g

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          nadjoh nutritivnu vrijednost:

                          Serving Size 100 g (100g)

                          Amount Per Serving
                          Calories from Fat 36 Calories 136

                          % Daily Values*
                          Total Fat 4g 6%
                          Saturated Fat -
                          Cholesterol -
                          Sodium -
                          Total Carbohydrate 6g 2%
                          Dietary Fiber 0g 0%
                          Sugars -
                          Protein 18g

                          Vitamin A - Vitamin C -
                          Calcium - Iron -
                          Last edited by didza; 26-07-12, 16:34.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Sir BILJNOG podrijetla?! http://www.google.hr/#hl=hr&sa=X&ei=...w=1366&bih=587
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              evo naletio sam na ovo na jednom forumu...koliko ima istine u ovome??

                              Prvo pitanje i od mene ovdje .

                              Ako ja unesem poslije treninga recimo 30g proteina, ali uz još nešto tipa coca-cola (prvo mi palo na pamet) da li ona može usporiti na neki način ''absorpciju'' tih proteina, izgradnju mišića ili nešto slično?

                              Nadam se da ste me shvatili, možda je malo čudno sročeno pitanje.
                              Ne.
                              Samo ako već piješ coca-colu onda nek to bude standardna, a ne zero.

                              Već je par puta bilo rečeno da se u PWM (obrok nakon treninga) može, čak je poželjno, jesti što veći junk (sve dok taj junk je bogat UH i nema soli).
                              a7x foREVer

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Synyster Gates View Post
                                evo naletio sam na ovo na jednom forumu...koliko ima istine u ovome??

                                Prvo pitanje i od mene ovdje .

                                Ako ja unesem poslije treninga recimo 30g proteina, ali uz još nešto tipa coca-cola (prvo mi palo na pamet) da li ona može usporiti na neki način ''absorpciju'' tih proteina, izgradnju mišića ili nešto slično?

                                Nadam se da ste me shvatili, možda je malo čudno sročeno pitanje.
                                Ne.
                                Samo ako već piješ coca-colu onda nek to bude standardna, a ne zero.

                                Već je par puta bilo rečeno da se u PWM (obrok nakon treninga) može, čak je poželjno, jesti što veći junk (sve dok taj junk je bogat UH i nema soli).
                                Sine samo jedi što više čipsa i koka kole...

                                Pa šta je ovo danas, ja ne vjerujem...
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X