Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Složim ti ja trening za trbuh. Traje samo 5 min i garantiram da ćeš vrištat na kraju.
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by ScuderiaBull View Post
      Složim ti ja trening za trbuh. Traje samo 5 min i garantiram da ćeš vrištat na kraju.
      hajde molim te,baš me zanima nešto takvo

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Aquila_hr View Post
        plus zagrijavanje prije i istezanje nakon = 60-70 min
        pa nece ti ruka odpasti ako produzis 5-10 minuta, i to zagrijavanje ne racunaj u tih 60 minuta treninga svakako


        meni je licno vecina treninga 90 minuta(trenutno) imao sam ih i po 45...sve zavisi sta trenutno radim
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Hamzzza View Post
          pa nece ti ruka odpasti ako produzis 5-10 minuta, i to zagrijavanje ne racunaj u tih 60 minuta treninga svakako


          meni je licno vecina treninga 90 minuta(trenutno) imao sam ih i po 45...sve zavisi sta trenutno radim
          Dobro SKUŽAJ, cili forum onda za kur.ac govori o tom okviru od uru vrimena da bi se sad vi pojavili sa svojin tezama. Vama tako odgovara, okej, ne vidim vas puno koji na masi profitiraju od sat i 45 minuti teretane.
          Shvacas da sve price o katabolizmu misica bacate u vodu a nas drzite za budale?

          Konac, to sta vi radite tako ne znaci da je to ispravno, to mozda vama odgovara, ne ostatku, sta cini jako veliki postotak. NHF, pricamo.


          I da, nece mi ruka otpast ako produzin trening 5-10 min
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Davno je rečeno da je katabolizam precijenjen.
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Aquila_hr View Post
              Dobro SKUŽAJ, cili forum onda za kur.ac govori o tom okviru od uru vrimena da bi se sad vi pojavili sa svojin tezama. Vama tako odgovara, okej, ne vidim vas puno koji na masi profitiraju od sat i 45 minuti teretane.
              Shvacas da sve price o katabolizmu misica bacate u vodu a nas drzite za budale?

              Konac, to sta vi radite tako ne znaci da je to ispravno, to mozda vama odgovara, ne ostatku, sta cini jako veliki postotak. NHF, pricamo.


              I da, nece mi ruka otpast ako produzin trening 5-10 min
              pa zato sam i posebno napomenuo ''meni licno''

              cini mi se da si malo ljut, ne znam u cemu je problem
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Duzina treninga je sekundarna stvar i ukoliko ste pravilno "parametrizirali" volumen,pauze i intenzitet, samo trajanje treninga je stvar oko koje ne treba razbijati glavu. Naravno da nema smisla biti 2h u teretani,ali u takvu situaciju ne bi niti trebali doci,jer ukoliko je intenzitet pravilno pogodjen,pauze u zadanim okvirima i volumen unutar odredjenih, unaprijed zacrtanih granica, ubit cete ciljane misicne skupine puno prije isteka vremena koje se smatra "dozvoljenim" za trajanje treninga.
                Puno stvari ovisi i o tipu treninga,pa nije isto radite li trening po principu GVT-a ili radite HIIT. Treninzi i trajanje istih nisu direktno usporedivi,pa onda i nema pretjerano smisla medjusobno usporedjivanje i opaske kao sto su "nema ti previse smisla biti u teretani 1:30min".
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Hamzzza View Post
                  pa zato sam i posebno napomenuo ''meni licno''

                  cini mi se da si malo ljut, ne znam u cemu je problem
                  Niko ljut nije, propustija si "nhf, samo razgovaramo" dio.

                  Ja jedem posni sa jogurtom, to ne znači da bi svi trebali to uzeti za normalu. Neko voli drugačije, neko ga jede samog, tako i ovo. Ako tebi paše bit sat i po u teretani i dobivas rezultate uz to, super za tebe, samo dalje.
                  Uvik se govorilo da je anaerobni trening najbolje držat u okviru od 60 minuti da bi vi sad dosli govorit da je to glupost. Je, glupost je, kako za koga i kako zbog cilja i namjene. Sad oladite oboje, ciljajte svoj bijes negdi drugdi, ne na meni, ok?
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    525997_4516147818402_1690287882_n.jpg

                    Znači proba si više od 60 min treninga i nisi napredova, naprotiv, propada si?
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Trening traje onoliko koliko mi je potrebno da "unistim" misice koji su na rasporedu taj dan, vecinom 40-60 min. racunajuci zagrijavanje i istezanje, cilj je iskoristiti svaku seriju max. i onda si napredak evidentiram zapisujuci u biljeznicu i sljedeci put samo pokusam bolje odraditi, bilo to vise ponavljana, veca kilaza, odmor između serija itd., za trening od 1.5h nema potrebe osim, ako treniras snagu
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Mislim da je sve jasno i da ovdje ne treba puno trositi rijeci. Opce je poznata stvar da kako je i Igy rekao, citiram
                        ukoliko je intenzitet pravilno pogodjen,pauze u zadanim okvirima i volumen unutar odredjenih, unaprijed zacrtanih granica, ubit cete ciljane misicne skupine puno prije isteka vremena koje se smatra "dozvoljenim" za trajanje treninga.
                        pa da nadovezem, mozes ti trenirati 2 sata, nitko ne brani nikom, ali koliko ces rezultata izvuci iz ta 2 sata?
                        U 45 min do 1 h, ukoliko su pauze 45 sec do 1 min, misic je non stop pod pumpom i ti ga koljes i koljes i koljes, i to je najbolji nacin za treniranje. To sto neki provode 2 sata u teretani, imaju pauze po 4-5 minuta ne valja! Misic ugrijes, pa ga ohladis u 5 minuta, pa dizes brutalne tezine... Bezveze rasprava, s 2 sata provedena u teretani neces nazadovati, jer neces katabolirati. Zasto neces katabolirati? Jer nemas pojma trenirat.... Onaj tko zna trenirati, taj ce svoje obaviti u sat vremena.
                        Mislim, realno... koji ku.rac imas raditi u teretani sat ipo s utezima?

                        ( ovo pisem globalno, ne pikiram na nikoga )

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Ja sam u samom početku treniro po 90 minuta, al upravo ovo što WTF kaže pauze po 3-4 minute. Sad 3 put tjedno po 55-60 minuta i stigne se sve, a i osjećaj je nakon treninga duplo bolji, baš osjećaš kako krv struji niz tijelo. Stoga ja dajem glas za treninge u okviru jednog sata

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Da wtf za 1 mišićnu skupinu po treningu...
                            "What the mind believes the body achieves."

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by bot1950 View Post
                              [ATTACH=CONFIG]13891[/ATTACH]

                              Znači proba si više od 60 min treninga i nisi napredova, naprotiv, propada si?
                              Da, nisan ima bas neke koristi od toga, problem?
                              Mislin da su hardy i watafak ponovili sve, ako cete vas dvoje i dalje po svom,....

                              P.S: bot, zar se ti nisi žalia da nemoš napredovat kako bog zapovida u malo dužen razdoblju? Mislin da moš pristat krivit "gene"
                              Just saying
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by IgyBoy View Post
                                Duzina treninga je sekundarna stvar i ukoliko ste pravilno "parametrizirali" volumen,pauze i intenzitet, samo trajanje treninga je stvar oko koje ne treba razbijati glavu. Naravno da nema smisla biti 2h u teretani,ali u takvu situaciju ne bi niti trebali doci,jer ukoliko je intenzitet pravilno pogodjen,pauze u zadanim okvirima i volumen unutar odredjenih, unaprijed zacrtanih granica, ubit cete ciljane misicne skupine puno prije isteka vremena koje se smatra "dozvoljenim" za trajanje treninga.
                                Puno stvari ovisi i o tipu treninga,pa nije isto radite li trening po principu GVT-a ili radite HIIT. Treninzi i trajanje istih nisu direktno usporedivi,pa onda i nema pretjerano smisla medjusobno usporedjivanje i opaske kao sto su "nema ti previse smisla biti u teretani 1:30min".
                                kako ja tebe volim mame mi ( no homo)
                                Originally posted by Aquila_hr View Post
                                Niko ljut nije, propustija si "nhf, samo razgovaramo" dio.

                                Ja jedem posni sa jogurtom, to ne znači da bi svi trebali to uzeti za normalu. Neko voli drugačije, neko ga jede samog, tako i ovo. Ako tebi paše bit sat i po u teretani i dobivas rezultate uz to, super za tebe, samo dalje.
                                Uvik se govorilo da je anaerobni trening najbolje držat u okviru od 60 minuti da bi vi sad dosli govorit da je to glupost. Je, glupost je, kako za koga i kako zbog cilja i namjene. Sad oladite oboje, ciljajte svoj bijes negdi drugdi, ne na meni, ok?

                                nigdje nisam napisao da je 'glupost' LOL..procitao sam svoj post 5 puta samo da vidim na sta ti mislis a nista nisam mogao da nadjem
                                Originally posted by bot1950 View Post
                                [ATTACH=CONFIG]13891[/ATTACH]

                                Znači proba si više od 60 min treninga i nisi napredova, naprotiv, propada si?
                                hahaha
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X