Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    jucer sam uradio propadanja/dips sa +45kg oko struka, 8 ponavljanja (135kg total)


    novi rekord
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      http://www.youtube.com/watch?v=OJ8Gtx45Fmc
      evo vam jedna pjesmica za vašu playlistu za trening =)
      evo vam još od nekih sa moje playliste da nisu toliko poznate tipa Till i Collapse pa da osvježite svoju kolekciju ako vam se neka dopadne
      Clash of the Titans trailer soundtrack
      E.S. Posthumus -Pompeii
      E.S .Posthumus -Unstoppable
      GymClassHeroes -The Fighter
      Hollywood Undead- Undead
      Rock- I m Rock
      Jay-Z Linkin Park- Points of Authorty 99 problems one step closer
      MC Hush- All Igot
      Ner- Rockstar Jason rmx
      P.O.D.- Boom
      Professor Green - Monster Camo rmx
      Saw Theme rmx - Bonecrusher
      Fort Minor- Shootem up
      Skillet - Hero
      Skillet -Monster
      Sick Puppis- Your going down
      Snowgoons- The Hatred
      Wikluh Sky- Pazi šta radiš
      THCF- Himna KBK Pobjednik
      THCF- Opekoa sam se
      Three Days Grace- Animal I have become
      12 Stone - Antheme of the underdog
      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        http://magazin.net.hr/zdravlje/preve...najvise-ucinka

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Jel misle na aeroban ili anaeroban trening?

          Baš sam htjela pitati nešto, a nadovezuje se na ovo..dakle, sutra imam situaciju kada trening moram odraditi ujutro nakon dizanja..imam pola sata prije treninga pa me zanima što da jedem ili je najbolje ništa? prvi izbor mi je bila banana, al se sad mislim da probam bez ičega..može savjet?
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by gavranka View Post
            Jel misle na aeroban ili anaeroban trening?

            Baš sam htjela pitati nešto, a nadovezuje se na ovo..dakle, sutra imam situaciju kada trening moram odraditi ujutro nakon dizanja..imam pola sata prije treninga pa me zanima što da jedem ili je najbolje ništa? prvi izbor mi je bila banana, al se sad mislim da probam bez ičega..može savjet?
            Misle na aeroban.

            Jer da radimo anaeroban trening ujutro na prazan stomak, salo bi islo dolje sigurno, al šta je sa mišićem? Katastrofalno.
            Kad radimo s utezima, već nakon 45-50 minuta počinje proces raspadanja mišića, navečer kad je glikogen pun, a kamoli da radimo ujutro prazni. Naravno, iz čega će se uzimat energija kad nema glikogena? Mišići i salo.

            Ako se bazira samo na salo, to je super, super je i cardio radit 9 sati dnevno, samo valja znat da mišić u mirovanju sagorijeva 3x više kalorija od sala, znači veći mišić-salo ide brže. (Osim kad nismo prasci). Dakle ipak pripazit na mišić i njegov katabolizam
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Archiv3r View Post
              znam na sta mislis, vjerovatno si visi ili imas takvu mehaniku tijela, ako nije to onda si krivo radio.
              uglavnom viši ljudi se nebi trebali slijepo drzat onog da ti koljena ne prelaze prste na nogama. to je samo "cue" da krenes u cucanj sa kukovima. ja imam 193-195 cm i radim cucanj najbolje sto mi tijelo dopusta, a to je granica koljena-prstiju ili mozda 1 cm koljeno ide ispred. svako je individualan.

              tako je i kod lungesa, bitno je da ti core stoji ravno, da se ne ljuljas i koristi MM na glut, uzmi veci korak itd.

              source: http://www.acefitness.org/article/2589/

              NE MOGU TI ODG U INBOX JER TI JE PUN PA MISLIM DA CES OVDJE VIDJETI

              Originally posted by Archiv3r
              zasto si u prvom danu power day-a zamijenio raspored, to si vjerovatno krivo napisao.
              ok, mislim da sam pohvatao sve.
              i da bilo mi je cudno da pise u programu radit bench sa bucicama, p stavit cu i ja sipku

              1: nisam, to sam namjerno uradio - imam duge ruke pa su mi vjezbe extenzije (bench, dips) najteze za naredovanje, a posto nije dan na kojem pumpam nego power day zamijenio sam raspored da bi lakse napredovao jer mi je to krizno podrucje

              2. bucice su bolje za hipertrofiju, i manje su sanse povrede
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Opadne ti bučica na zube, i di si onda?

                Šalim se, nedaj Bože nekome takvog zla (nek ih rađe Slavonka kresne po Božićnim kuglicama :P )

                Inače, i ja sam za bučice!
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by gavranka View Post
                  dakle, sutra imam situaciju kada trening moram odraditi ujutro nakon dizanja..imam pola sata prije treninga pa me zanima što da jedem ili je najbolje ništa? prvi izbor mi je bila banana, al se sad mislim da probam bez ičega..može savjet?
                  možeš pojesti dva bjelanjka ili popit whey,
                  nemoj bananu

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Pozz . ljudovi :P . Evo zanima me kolko se moze vidjet vecina bodybuildera ne samo oni koji se bave profesionalno nego i vecina rekreativaca izgleda dosta starije u licu ??? Ajd za profesionalne body buildere to je vecinom zbog anabolika . Ali zasto kod rekreativaca da li mozda zbog bb rezima ili nesto drugo ????

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      čini ti se brate, ekipa koja se aktivno bavi sportom cijeli život izgleda najmanje 5 godina mlađe.
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        http://www.building-body.com/trening...m-za-masu.html Sta mislite o ovoj podjeli ??
                        Originally posted by Rocky""
                        Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
                        Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
                        Jedem ih al ne bas cesto
                        Hvala ona odgovoru

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Mikyy View Post
                          Pozz . ljudovi :P . Evo zanima me kolko se moze vidjet vecina bodybuildera ne samo oni koji se bave profesionalno nego i vecina rekreativaca izgleda dosta starije u licu ??? Ajd za profesionalne body buildere to je vecinom zbog anabolika . Ali zasto kod rekreativaca da li mozda zbog bb rezima ili nesto drugo ????
                          Razmisli,

                          oni koji se profi bave BB-om, nastoje imati niski postotak masnog tkiva (kako u tijelu, tako i u licu).
                          S toga, nema one masnoće pod kožom koja bi ti dala onaj "baby look".
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by kingpin View Post
                            čini ti se brate, ekipa koja se aktivno bavi sportom cijeli život izgleda najmanje 5 godina mlađe.
                            Buraz ne bi bas rekao vecinu bb koju ja poznajem pa cak i vidim ovako kao rekreativci mi izgledaju starije prema svojim godina

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by DarioChoki View Post
                              Program mase i definicje je isti .Stvar je u kalorijskom deficitu i suficitu.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by Mikyy View Post
                                Program mase i definicje je isti .Stvar je u kalorijskom deficitu i suficitu.
                                i jest i nije

                                kontraproduktivno je raditi snagu i full body training na deficitu npr. al to je speicjalan slucaj...ugl. imas pravo
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X