Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • definicija

    Pozdrav! novi sam u svijetu BB-a i teretane uopće pa me zanima što je zapravo definicija? laički?

    Comment


    • Re: definicija

      Skidanje masnih naslaga uz max ocuvanje misica, laicki rezbarenje vlastitog tijela.

      Comment


      • Re: definicija

        Ev baš čitam članke s portala i naletim ponovno na HST program. I čini mi se ok, budući da i imam tri dana na raspolaganju u tjednu, a i volio bi malo split sistem promjenit. Zanima me jel netko možda radio po tom program i kakva su mu iskustva? pozz

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          To je nešto slično šta je iggy govoria, sveukupni broj serija raspodijeljen na 3 dana. Svakako triba probat.
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by DarioChoki View Post
            ne kužim jednu stvar, da odradim sve vježbe pravilno meni treba oko 1h i 30min preko toga ne idem da nebi napravio preveliko opterećenje,dok ovdje piše da bi trening trebo trajat upola manje od mog - 45min..koliko vama koji ste na masi traje trening?

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by domagoj1808 View Post
              ne kužim jednu stvar, da odradim sve vježbe pravilno meni treba oko 1h i 30min preko toga ne idem da nebi napravio preveliko opterećenje,dok ovdje piše da bi trening trebo trajat upola manje od mog - 45min..koliko vama koji ste na masi traje trening?
              Ovisi, leđa za 45 min, noge 1h, ruke 40-tak min, prsa 45 min.
              To je samo rad s utezima, ne racunam 10 min zagrijavanje na traci ni trbuh.
              Pauze nikad preko 1 min, uvijek intenzivno i u superserijama.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by domagoj1808 View Post
                ne kužim jednu stvar, da odradim sve vježbe pravilno meni treba oko 1h i 30min preko toga ne idem da nebi napravio preveliko opterećenje,dok ovdje piše da bi trening trebo trajat upola manje od mog - 45min..koliko vama koji ste na masi traje trening?
                90 minuti radis teretanu? Puno ti je to, gornja granica za trening sa utezima nek ti bude 60 minuta, tako da nešto krivo radiš. Počni štopat štopericon vrime, nek ti bude točno kako piše, bez priče po teretani i trening ne traje duže od uru vrimena.
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Glupost je to ograničenje od 60 min.
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by bot1950 View Post
                    Glupost je to ograničenje od 60 min.
                    Za BB nije glupost.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by bot1950 View Post
                      Glupost je to ograničenje od 60 min.
                      Npr. na dijeti nepostivanje kratkih i intenzivnih treninga moze biti skupo. A opcenito, onaj tko radi dobar i kvalitetan trening i zna sto mu je raditi kad uđe u teretanu, taj ne radi preko 1h.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        a gledaj, netreba se toga striktno drzat. vidi kako ti odgovara. i sam markopolo je rekao da mu trening traje duze od 1 sata.

                        ja otkako sam povecao volumen u svakom treningu duze treniram a i bolje napredujem. najkraci trening mi traje oko sat a najduzi sat i 45 min ukljucujuci zagrijavanje, istezanje i ab work.

                        to da trening nesmije biti duzi od 1 sata je smjernica za pocetnike koji bi inace radili labavo i zapricali se 10 min s nekim. da se razumijemo treninzi su mi uvijek intenzivni.
                        just my 2 cents.
                        Originally posted by Bilderčić
                        Originally posted by Dehydronator
                        sve do grama tjedno je natural
                        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Aquila_hr View Post
                          90 minuti radis teretanu? Puno ti je to, gornja granica za trening sa utezima nek ti bude 60 minuta, tako da nešto krivo radiš. Počni štopat štopericon vrime, nek ti bude točno kako piše, bez priče po teretani i trening ne traje duže od uru vrimena.
                          ja ti prsa-biceps kako sam ti napiso i stvarno ne znam dali bi mogao to odradit u 60min..koliko da mi bude odmor između serija i koliko između prelaska s prsa na biceps?

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by domagoj1808 View Post
                            ja ti prsa-biceps kako sam ti napiso i stvarno ne znam dali bi mogao to odradit u 60min..koliko da mi bude odmor između serija i koliko između prelaska s prsa na biceps?
                            - 1 minuta
                            - nista




                            4 vjezbe za prsa, 3 za biceps...po 3-4 etova, recimo ukupno 25 - 1 minut set, 1 minut odmor = 50 min
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Hamzzza View Post
                              4 vjezbe za prsa, 3 za biceps...po 3-4 etova, recimo ukupno 25 - 1 minut set, 1 minut odmor = 50 min
                              plus zagrijavanje prije i istezanje nakon = 60-70 min
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by Hamzzza View Post
                                - 1 minuta
                                - nista

                                4 vjezbe za prsa, 3 za biceps...po 3-4 etova, recimo ukupno 25 - 1 minut set, 1 minut odmor = 50 min
                                Originally posted by Aquila_hr View Post
                                plus zagrijavanje prije i istezanje nakon = 60-70 min
                                mogu onda odradit trbuh još 20 min?

                                Comment

                                Working...
                                X