Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Sad kad je kreno fax imam stvarno loš raspored, tak da u teretanu mogu ić 3 puta i to srijedom, petkom i subotom. Dosad sam radio 4X tjedno i sad moram to mjenjat, pa me zanima vaše mišljenje dal da izaberem nekakav 3-dnevni split il da radim nekakav fullbody?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by TomyBravo View Post
      Sad kad je kreno fax imam stvarno loš raspored, tak da u teretanu mogu ić 3 puta i to srijedom, petkom i subotom. Dosad sam radio 4X tjedno i sad moram to mjenjat, pa me zanima vaše mišljenje dal da izaberem nekakav 3-dnevni split il da radim nekakav fullbody?
      Prsa, srednje rame, biceps - leđa, zadnje rame, triceps - noge.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by PatrickStar View Post
        Ne paranoiraj se. Radi onako kako najbolje osjetiš prsa.
        dakle sigurno nema veze ako spustim do kraja uteg? ti isto tako spuštaš?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by arny45 View Post
          dakle sigurno nema veze ako spustim do kraja uteg? ti isto tako spuštaš?
          To su 2 razlicite vjezbe. Ovo sto govoris da spustis par cm povise prsiju se zove board press i primarno ga koriste PL-eri jer oni imaju majce koje im daju snage u krajnjem polozaju tako da im board press najvaznija stavka.

          Za nas smrtnike board press je dobar za iskljucit prednje rame koliko-toliko da bi se prsa vise umorila(tj da ona otkazu umjesto ramena). To sve tolike *****rije da se s time netreba previse zanemarat. Ako dobro pogodis misic i imas dobru upalu vjerovatno si dobro odradio trening.
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            aha dakle isključe se rameni mišić, a što se tiče povećanja mogućnosti ozljede to tu dakle nema nikakve veze ako sam dobro shvatio..
            ja sam shvatio da se kost troši..

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              ako se pravilno izvodi nema nigdje ozljede.
              A to da se kost trosi je glupost, tjelovjezba povecava gustocu kostiju time sto im zadajes napor pa se popravljaju (nesto slicno ko i misici).
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Koja je razlika između bench pressa i potiska bućicama na ravnoj klupi?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  bench press je kompletniji pogađa vise misica i možeš dizati vece težine

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Zar nije potisak bučicama nešto kompleksnija vježba od benča?
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      ne...pa bench,mrtvo i čučanj su osnovne vježbe...
                      bench pogađa kompetni prednji dio prsa,prednje rame,triceps.stabilizatorski mišići..i možeš dizat vece težine te je automatski veci rad misica

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Uh, hvala na ispravku, vidiš ja sam bio uvjeren drugačije (da je potisak bučicama kompleksniji jer radiš full range pokrete, veći opseg nego na benču, i bar mi logika govori da bi stabilizatori više trebali raditi na potisku bučicama (da ih drže u ravnini i da se ne klimaju) nego na benču), samim time ne možeš podizati tolike težine kao na benču...

                        Ali evo, cijeli život se uči :/
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Aquila_hr View Post
                          Ljudi dobijate li upalu prsa ikako? mislim bas ciljanu upalu pecsa?

                          Znan da ona nema veze sa direktnin rastom misica, al jq ih nikako pogodit. Teze ih razvijan nego ostatak.

                          Sinoc radin prsa, dobijen upalu trapeza.:O
                          nije jedini put.
                          Evo mali update, napravia san sinoc trening po WTFovom prijedlogu (hvala stari) i sigurno san ih bolje pogodija nego inace. Koncentrira san se na MM vezu i pazia na tehniku, uzea i dobar komad utega tako da sam zadnju vježbu (potisak bučicama na ravnoj klupi) svaku seriju odradia sa 6-7 ponavljanja od propisanih 12 jer nisan moga više, ispada je uteg iz ruke. Sve 4 vježbe, a pogotovo zadnje dvi su bile mrkotrpne, dosta se pomučilo za tih 12 ponavljanja.
                          Tokon treninga i trenutno osjećan kao neku nabubrelost prsnog mišića, ko da je "nateka", pogođen je, al nema upale nikakve. Sad neznan oće bit ikakvog napretka nakon ovoga, kad se dobije upala onda smo sigurni da smo dobro napravili trening i da će nešto bit iz toga, a ovako mi preostaje samo nada.
                          Onda?
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            nemora bit svaki put upala da bi rad proizvea učinak,i inače tu upalu najmanje osjećan na prsima i osjetin na djelu di se spajaju ramena i prsa,dok naprimjer kad radin noge skoro uvik dobijen upalu da se nemogu niz skale spustit

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              imal gdje kakva tablica koja valja sa proporcijama koje bi trebale bit (da vidim sta trebam popravit) naso sam jednu al mislim da nije dobra (nisam znao gdje cu ovo napisat pa sam napiso ovde ,posto nemogu otvoorit novu temu ,neznam zasto)

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Je li bolje raditi pregib sa Z šipkom ili obicnom za biceps ?

                                Comment

                                Working...
                                X