Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    ja koristim podijelu :
    - prsa , trbuh
    - biceps , triceps
    - noge , trbuh
    - ramena
    - leđa , trbuh
    s obzirom da ponekad ubacim vjezbe za podlakticu i nadlakticu , npr. svaki drugi dan ..

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Vege, probaj sve vježbe raditi u high repu, 15 - 20 ponavljanja.
      probao i tako...a opet ništa misterija su te upale... recimo, nikad nisam uspeo neku upalu listova da napravim, a onda dobijem takvu upalu listova od trčanja, da ne mogu da siđem niz stepenice sutra... i sad zašto to?
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Puno ti hvala!!

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by PatrickStar View Post
          Trenirao sam 4, 5 i 6 puta tjedno. 4 puta mi je optimalno. I to on, on, off, on, on, off, off. Najdraža podjela mi je prsa-biceps, zadnje rame-loža, leđa-triceps, srednje rame-kvad. Treninzi do sat vremena i doviđenja.
          Gdje ubacis listove ?
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Pa sa nogama, da ne mos da hodas kako treba, moj lični favorit, kombo serija, cučanj - stand calf raize po izlasku iz čučnja.
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by blento View Post
              Gdje ubacis listove ?
              Listove, podlaktice i trapez ne treniram posebno.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                da li je bolje radit iza ili ispred glave sa sajlom? i razlog

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Whatissomething View Post
                  da li je bolje radit iza ili ispred glave sa sajlom? i razlog
                  Imaš posebnu temu o tome gdje je detaljno sve objašnjeno o potiscima i povlačenjima iza glave, samo potraži.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Piramidalne serije: rastuće ili obrnute? Kojima dajete prednost?
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Osobno ponekad koristim padajuće iz razloga jer kada svaku sljedeću seriju smanjim težinu, puno lakše aktiviram željeni mišić i postižem puno bolji pump. No, zbilja rijetko to radim jer vježbam solo doma, pa mi se ne da svako malo dizati s klupice i namještati utege jer često prekoračim pauzu onda.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Ma i ja vježban solo doma, radija san dugo vrimena takve padajuće jer bolje pogode mišić (mijenjanje opterećenja), a ove rastuće mi se činu vraški teške, pa reko da pitam koja je bolja varijanta.

                        Ti si odan flat serijama ahhahaa
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Aquila_hr View Post
                          ...a ove rastuće mi se činu vraški teške, pa reko da pitam koja je bolja varijanta.
                          Uglavnom je ono što mrzimo raditi, jer nam je teško, vjerojatno i najbolje za nas.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by PatrickStar View Post
                            Uglavnom je ono što mrzimo raditi, jer nam je teško, vjerojatno i najbolje za nas.
                            Istina kolega

                            No za te obrnute rastuće, sigurno su bolje od flat i obične piramide, al neznam baš bili ih se moglo odraditi ni približno glatko ka ove dvi gore spomenute. Težina s kojom se vraški pomučim (bez spottera) u prvoj seriji-ne vidin baš da je SAM mogu dizat u zadnjoj seriji, kad je mišić već izmučen

                            Jadni mi vukovi samotnjaci
                            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Podjela :

                              Pon: noge - biceps - daleko najbolji dan sta zbog cucnjeva sta zbog mrtvog umora nakon treninga
                              Uto: prsa - triceps
                              Sri: OFF
                              Cet: leda-biceps
                              Pet: OFF
                              Sub: ramena - trbuh - listovi
                              Ned: OFF

                              Za mene je nekako ova podjela najbolja,najvise mi odgovara

                              EDIT: bicepsi mi malo odstupaju pa zato 2 puta tjedno,a ne zbog toga da ih sad najvise razvijem pa da se kur.... okolo

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Neces bas imati nekakav znacajan napredak radeci biceps 2 puta tjedno, bolje poradi na kvalitetnijem izboru vjezbi i mm vezi, probaj odvojiti triceps da radis s leđima i bic. s prsima da onda indirektno pogodis ruke, a ne ih ciljano raditi 2 puta tjedno...iako ja nisam kompetentan za dati savjet posto su mi ruke slabija strana, ali barem znam kako odlicno pogoditi misic, meni ruke jednostavno bas i ne reagiraju koliko ostale skupine i tu mogu kriviti samo genetiku kad postujem sve ostale faktore od ishrane, odmora itd.

                                Sto se tice piramidalnih serija, iako su teske, nebi ih cesto prakticirao, prije sam tako radio i bio sam puno snazniji nego sto sam danas, ali nisam postizao nikakav znacajni napredak nasprom toga da se dan danas vise fokusiram na to da ne gledam koja je kilaza u igri, nego da max. stimuliram misic s određenim brojem ponavljanja koji meni odgovara eksperimentiranjem, ali povecavam kilazu sto je cesce moguce i mijenjam broj ponavljanja iz treninga u trening, po meni bolja opcija za mjerilo napredka i sam napredak, ostalo je vec spomenuta ishrana i odmor, ti s opadajucim serijama mozes lijepi posao napraviti, ali nemoj drasticno smanjivati kilazu samo da bi dobio nekakav *****i pump jer od pick.astih kilaza i silovanja ne znam ni ja koliko ponavljanja ti nije bas od koristi osim u neku svrhu oporavka, ako je misic prezamoren i "nespreman" za odraditi trening navedene skupine max.

                                Zakljucak je da sam sebi puno ne pametujes i probas neke stvari, a ne da lutas kao ja i jos neki clanovi koji su u pocetcima vjezbali u "prazno"
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X