Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    kolikodugo treniras??

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      pa zavisi ti od programa, netko radi 3, neko 4 puta i mislim da ti je to vise nego dovoljno ukoliko posteno odradis treninge. Ako radis 5-6-gdje je onda tu odmor za misice????
      Ja sam imao dobar napredak i s 3 i sa 4 puta tjedno-probas jedno neko vrijeme pa nakon par mjeseci probas drugo i vidis sto ti vise odgovara
      MYPROTEIN

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        treniram oko sat i petnaest minuta

        pa svaki dan bi radio drugu misicnu skupinu
        WHEN YOUR GOING THROUGH HELL, KEEP GOING.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Kolega je pitao koliko dugo treiras---godinu, mjesec, stoljece???
          Nema veze sto bi trenirao svaki dan drugu skupinu, osim zamora misica postoji i zamor CNS-a, a njemu za oporavak treba vremena tu i tamo inace zaboravi na napredak
          Osim......zna se u kakvim slucajevima.onda moze i 15 treninga tjedno
          MYPROTEIN

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Da li je za mene koji imam 14 godina, dovoljno 3 treninga sedmicno s utegama...

            Pon:
            Grudi, biceps

            Utorak:
            Ledja, triceps

            Srijeda:
            Noge, ramena

            Cetvrak:
            Trbusne misice i raditi na vratilu...
            Last edited by Hopzz.; 07-03-13, 17:12.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Hopzz. View Post
              Da li je za mene koji imam 14 godina, dovoljno 3 treninga sedmicno s utegama...

              Pon:
              Grudi, biceps

              Utorak:
              Ledja, triceps

              Srijeda:
              Noge, ramena

              Cetvrak:
              Trbusne misice i raditi na vratilu...
              http://www.building-body.com/forum/t...162#post936162
              zar nisi u ovoj temi riješio šta ti odgovara ???
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                da, ali sam napravio izmjene, jer nisam u mogucnosti imati bas 5 treninga tjedno pa ovdje pitam...

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by diinnoo View Post
                  mjera.....
                  Originally posted by pro_beginer View Post
                  ne kuzim? sta mjera?
                  Originally posted by diinnoo View Post
                  znači da si dobro odradio
                  hahaha
                  Originally posted by sanchez View Post
                  Nakon koliko preporučaš napravit tjedan odmora? Ja već radim 6 mjeseci u komadu, prije te ljetne pauze sam radio osam mjeseci u komadu.
                  ''personal preference'' - za vecinu to bi bilo negdje poslije 8-10 sedmica


                  da te pitam, koliko si ove sedmice jaci i vise dizao nego prosle sedmice, i koliko si jaci i vise dizao nego sedmicu prije toga ?
                  ako je odgovor ''tu je to negdje'' onda malo promjeni intenzitet treninga, forsiraj progressive overload pa ces vidjeti kako ces nakon par sedmica forsiranja da se osjecas bolje sa odmorom
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Hopzz. View Post
                    da, ali sam napravio izmjene, jer nisam u mogucnosti imati bas 5 treninga tjedno pa ovdje pitam...
                    Originally posted by Hopzz. View Post
                    Ponedjeljak
                    - Prsa, triceps

                    Utorak
                    - Ledja, biceps

                    Srijeda
                    - Noge, trbušni

                    Četvrtak
                    - Ramena, ledja

                    Ovako cu staviti ...
                    ovo je za 4 bilo, ahaa, a sad bi tri? pa ako ne možeš više, onda radi tri dana
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Jucer napravio noge (inace traje oko 1h) za 32min (jer bi se zatvorila teretana).
                      Nešto najodvratnije dobro kaj sam ikada napravio! Doslovce nisam ni nakon svake serije stigao popiti vode, jer odmah bježim na drugu spravu.

                      Sljedeći tjedan ću još malo povećat kilažu (i hoću vidjeti da za nekoliko tjedana stavljam još 2x25lbs ploče gore)! Bwahahahaha
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        hahaha


                        ''personal preference'' - za vecinu to bi bilo negdje poslije 8-10 sedmica


                        da te pitam, koliko si ove sedmice jaci i vise dizao nego prosle sedmice, i koliko si jaci i vise dizao nego sedmicu prije toga ?
                        ako je odgovor ''tu je to negdje'' onda malo promjeni intenzitet treninga, forsiraj progressive overload pa ces vidjeti kako ces nakon par sedmica forsiranja da se osjecas bolje sa odmorom
                        Konstantno mjenjam način treniranja. Izbjegavam učestalost i nekakvu jednoličnost-stagnaciju. I šta je zanimljivo, nisam ništa puno jači, a mišići rastu. Kao naturalac zapea sam na nekakvom svom maxsimumu šta se tiće kilaže utega, i pretežno se baziram da vježbu izvedem maximalno pravilno uz koje ponavljanje više. Tako da nakon godinu i pol dana kontinuiranog treninga i dalje imam upale .

                        E sad, mislim da mi nebi loše došao jedan tjedan odmora.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Krivo razmisljas... Snaga je prvenstveno funkcija zivcanog sustava i samim time ne mora nuzno bit proporcionalna masi. Sta je i logicno jer inace nebi bas bilo objasnjivo kako oly weightlifter od 80ak kg moze i u nabacaju i trzaju izbacit cca 200kg, dok vecina "kutija" polovinu te tezine ne moze ni cucnit a kamoli ista drugo. Nas zivcani sustav je (za razliku od hormonalnog recimo) jako brz i ekspresno se prilagodjava promjenama tako da bi ti preporucia da probas trening snage. Dok si na masi tesko da ces nabacit 10kg mesa u 2 miseca, a u 2,3 miseca kvalitetnog programa snage bi se usudia rec da ces na svaki lift dodat 15-20kg. Sta znaci da ces kasnije bit u stanju sa vecim tezinama opteretit misice.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Krivo razmisljas... Snaga je prvenstveno funkcija zivcanog sustava i samim time ne mora nuzno bit proporcionalna masi. Sta je i logicno jer inace nebi bas bilo objasnjivo kako oly weightlifter od 80ak kg moze i u nabacaju i trzaju izbacit cca 200kg, dok vecina "kutija" polovinu te tezine ne moze ni cucnit a kamoli ista drugo. Nas zivcani sustav je (za razliku od hormonalnog recimo) jako brz i ekspresno se prilagodjava promjenama tako da bi ti preporucia da probas trening snage. Dok si na masi tesko da ces nabacit 10kg mesa u 2 miseca, a u 2,3 miseca kvalitetnog programa snage bi se usudia rec da ces na svaki lift dodat 15-20kg. Sta znaci da ces kasnije bit u stanju sa vecim tezinama opteretit misice.
                            Mogu provat, ali upravo to i kažen, dok god mi masa ide gori nije me toliko briga za snagu i velike težine.
                            Zadovoljan san da zadržin ovo šta imam. Plus šta ne opterećujem tjelo jako velikim težinama.
                            Opet sve ovisi šta je nekome puno kila za dizanje, a šta malo.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              A da, uvik zaboravin da je vecini ljudi ovde snaga nebitan faktor u zivotu, masa je mama i to.
                              Da nebi bilo da se rugan, postujen svaciji odabir i mislin da je to skroz ok... Ne mislin sad propovidat i pokusavat ti naturit svoju filozofiju, ali puno je smjerova u kojima se moze napredovat,zasto se ogranicavat samo na velicinu i eventualno izdefiniranost...

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by sanchez View Post
                                Konstantno mjenjam način treniranja. Izbjegavam učestalost i nekakvu jednoličnost-stagnaciju. I šta je zanimljivo, nisam ništa puno jači, a mišići rastu. Kao naturalac zapea sam na nekakvom svom maxsimumu šta se tiće kilaže utega, i pretežno se baziram da vježbu izvedem maximalno pravilno uz koje ponavljanje više. Tako da nakon godinu i pol dana kontinuiranog treninga i dalje imam upale .

                                E sad, mislim da mi nebi loše došao jedan tjedan odmora.
                                s onim sto sam rekao ne mislim na trening ''snage a nista masa'' nego najefikasniji nacin da opteretis misce, progressive overload ( +suficit = masa)



                                sto me dovodi do tacke da time dajes i veci stimulus na CNS (sto kaze maximus) i time i vecu potrebu imas za tu sedmicu ili par dana odmora - a bez toga imas manju potrebu....nije ni penzionerima neophodan odmor od igranja šaha


                                iiii upala /= hipertrofija i ne znaci da je trening bio dobar.
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X