Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    OMG HAHAHA,dobra onda kad imas takvo glupo razmisljanje onda ti radi svaki dan i biceps,triceps,leda,noge,ramena ma sve pa ionako si rekao da si na definicij,savjetujem ti da jos punoo citas pa da onda dodes postavljati pitanja

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Samo pitam da se neće pretrenirat, zanam da se ta skupina najbrže oporavlja. Do trbušni mi je najmanje stalo i do sad ih nisam ni radio ovo sam samo ubacio da potrosim još par dodatnih kcal.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        gledaj radi 2x trbusne na tjedan ali ih posteno razvali kako sam ti rekao a ako zelis potrositi par dodatnih kalorija onda ubaci jos vise kardija

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          pozdrav ovako, naso sam doma cla tablete kojima je isteko rok 6 mjesecu 2011, jel ih mogu konzumirat ili da bacim?

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by pro_beginer View Post
            pozdrav ovako, naso sam doma cla tablete kojima je isteko rok 6 mjesecu 2011, jel ih mogu konzumirat ili da bacim?
            To je 2 godine, baci to.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Latisimus

              Bok , da pitam u vezi dobivanja latisimusa , da bi se izrazio latisimus da li treba vježbat s većom ili manjom težinom i po koliko ponavljanja , na univerzalnoj spravi?
              U mirin?

              Comment


              • Re: Latisimus

                sa manjom kilazom i sto vise ponavljanja.....
                Ajd-citaj malo-postavljas glupa pitanja
                http://www.building-body.com/forum/t...odaci-prehrani
                MYPROTEIN

                Comment


                • Mala pomoc

                  Dal je dosta ako na tjedan npr. imam 2 kondicijska treninga 2 treninga nogometa i jos ako kod kuce bildam..??

                  Comment


                  • Re: Mala pomoc

                    hajde i meni reci kako se to kuci bilda da i ja probam malo haha... za sto dosta neznamo uopce tvoj cilj ni nista pa ti nemozemo odg,ako zelis samo smrsaviti ono maknuti koju kilu onda je dosta ako zelis dobro defku odraditi i pravi posao za ljeto nije dovoljno,a o masi necemo ni pricati hehe i naravno sve to pada u vodu ako nemas sredenu prehranu za svoj cilj

                    Comment


                    • Re: Mala pomoc

                      Originally posted by loky123 View Post
                      Dal je dosta ako na tjedan npr. imam 2 kondicijska treninga 2 treninga nogometa i jos ako kod kuce bildam..??
                      Dosta za sta?
                      ako bildas tako da radis sklekove i tako nesto onda zaboravi misice

                      Ako ti je cilj masa onda samo ove kalorije sto potrosis na nogometu nadoknadis vecinom sa UH al to je po tvom izboru. Ja također treniram nogomet i masa je isla odlicno (trenutno sam na defki) jer sam sve nadoknadio hranom!
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • Re: Mala pomoc

                        primjer adekvatnog zagrijavanja za teske cucnjeve

                        i neke dodatne sitnice, tipovi itd.
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Evo ovako nakon mjesec i pol treniranja najvise sam nezadovoljan naprekom bicepsa..odbija rasti kako treba.Za biceps radim biceps pregib sjedeci,pregib sa z sipkom stojeci i cekic pregib da mijenjam program,dodam jos jednu vjezbu??

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by redthunder View Post
                            Evo ovako nakon mjesec i pol treniranja najvise sam nezadovoljan naprekom bicepsa..odbija rasti kako treba.Za biceps radim biceps pregib sjedeci,pregib sa z sipkom stojeci i cekic pregib da mijenjam program,dodam jos jednu vjezbu??
                            iskreno, ne čudi me da je jedan početnik nezadovoljan rastom bicepsa !!
                            i kako je, po tvom mišljenju, dosad trebao narasti ??

                            jesi uopće uzimao mjere prije nego što si počeo vježbati ??

                            kako znaš da si na drugim mjestima napredovao ? prsa, leđa, noge ??
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by redthunder View Post
                              Evo ovako nakon mjesec i pol treniranja najvise sam nezadovoljan naprekom bicepsa..odbija rasti kako treba.Za biceps radim biceps pregib sjedeci,pregib sa z sipkom stojeci i cekic pregib da mijenjam program,dodam jos jednu vjezbu??
                              Sam si odgovorio
                              Daj radi, sta je 1,5mjesec ...... samo ti radi i rezultat ce doci

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by domagoj View Post
                                iskreno, ne čudi me da je jedan početnik nezadovoljan rastom bicepsa !!
                                i kako je, po tvom mišljenju, dosad trebao narasti ??

                                jesi uopće uzimao mjere prije nego što si počeo vježbati ??

                                kako znaš da si na drugim mjestima napredovao ? prsa, leđa, noge ??
                                Znam jer je vidljivo ne puno,al vidljivo.Vjerovatno pretjerujem i bice je do toga da treba vremena

                                Comment

                                Working...
                                X