Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    odradio sam trening nogu,i ja se istezao na kraju treninga kao i obicno i dodje meni jedan nogometas i kaze: daj da te ja istegnem,ja prihvatim,ajde brate i doslovno me ''ubio'' i shvatio sam da sam prekrut,to mi je i on rekao! jel ima neki video da se moze pogledati istezanje ? al to se mora u dvoje radit,nemoze jedan sam! kako se vi istezeze i jeste li prekruti? s tim da ste bodybuilder a ne nogometas ?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      -i da,rekao mi je da radim nabacaj i trzaj(to je snaga ),to dosad nisam radio niti uopce znam radit! bi li trebao to ubacit u svoj program ? vidim da Maximus pise gore o tome .) thx

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Jel se mogu lijepo oblikovati misici street workoutom?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Hopzz. View Post
          Jel se mogu lijepo oblikovati misici street workoutom?
          zavisi ......

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by ibro10 View Post
            odradio sam trening nogu,i ja se istezao na kraju treninga kao i obicno i dodje meni jedan nogometas i kaze: daj da te ja istegnem,ja prihvatim,ajde brate i doslovno me ''ubio'' i shvatio sam da sam prekrut,to mi je i on rekao! jel ima neki video da se moze pogledati istezanje ? al to se mora u dvoje radit,nemoze jedan sam! kako se vi istezeze i jeste li prekruti? s tim da ste bodybuilder a ne nogometas ?
            Mobilnost i "istezljivost" mozes popraviti , imas brdo videa po yt-u sa detaljnjim objasnjenjima , ali za mobilnost igra ulogu i genetika.
            There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
            - Aldous Huxley

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              -a ma probao sam nac al nisam zadovoljan sta sam dosad nasao,potrudim se jos,ugl hvala.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Mene muče iskoraci...sa desnom nogom mogu bez problema, bilo statički ili dinamički...no, kada je lijeva nazad nema šanse.. užasno me zaboli gornji dio stopala..i ne mogu se "osloniti" na prste.

                I know i can be what i wanna be,
                if i work hard at it,
                i'll be where i wanna be
                i know i can, i know i can <3

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Davno sam nešto čitao o tome, ima i neki dokumentarac al nmg se sad sjetiti nema šanse. Uglavnom pošto imam sličan problem, nije baš da imam bol ali dese se grčevi u tabanu. To je skraćena neka tetiva ili šta već koja se nalazi u stopalu, u tom dokumentarcu je bila neka djevojka koja nije mogla normalno da hoda i u normlanoj obući zato što su joj te tetive bile skraćene, pa je nosil neku posbnu obuću koja bi joj nogu držala statičnom jer pri hodanju, ako ta tetiva nije dovoljno duga ili neki drugi poremećaj ima (nisam sad siguran davno sam to istraživao) kada se isteže stvara bol.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    A da, uvik zaboravin da je vecini ljudi ovde snaga nebitan faktor u zivotu, masa je mama i to.
                    Da nebi bilo da se rugan, postujen svaciji odabir i mislin da je to skroz ok... Ne mislin sad propovidat i pokusavat ti naturit svoju filozofiju, ali puno je smjerova u kojima se moze napredovat,zasto se ogranicavat samo na velicinu i eventualno izdefiniranost...
                    Zato prijatelju šta sam ima u životu milion lomova i ozljeda. Ispadala su mi oba kolina(nogomet ne smin igrat i to me ubija), zglob na nozi više puta, saobračajna s motorom, iščašenje ramena, reuma, leđa me bole od ribolova po ledu i vožnje motora bez majice itd.
                    Ako ikad vidiš čovika u teretani punog steznika i elastičnih zavoja to san ti ja . Nisan baš ni u cvitu mladosti (31 g.). I sve to je razlog šta se ne želim preopteretit velikim težinama, dok god ima napretka tj. dok god mogu održati ovo šta imam. Nova ozljeda bi me dotukla i zato se moran pazit.

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by TripleZ View Post
                      s onim sto sam rekao ne mislim na trening ''snage a nista masa'' nego najefikasniji nacin da opteretis misce, progressive overload ( +suficit = masa)



                      sto me dovodi do tacke da time dajes i veci stimulus na CNS (sto kaze maximus) i time i vecu potrebu imas za tu sedmicu ili par dana odmora - a bez toga imas manju potrebu....nije ni penzionerima neophodan odmor od igranja šaha


                      iiii upala /= hipertrofija i ne znaci da je trening bio dobar.
                      TripleZ @, u pravu si. Tvoji su odgovori uvik kvalitetni. Ne bi te ni pita da ne mislin tako.
                      U postu iznad možeš pročitat moju situaciju. Pozzz...

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Kojim vježbama za triceps pogađate lateralnu glavu istoga!

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          ekstenzijatricepsanagorna0.jpg
                          obrnutitricepspress1zl3.jpg
                          paralelnihvatfv6.jpg
                          triceps1dbpv0.jpg

                          Neke od vjezbi. Probaj jos lezeci tric.ekstenziju bucicama, tako da ti je hvat takav da dlan gleda prema dlanu. Laktove zakljucavaj (oprezno i kontrolirano) ali ruke,tj.uteg u polozaju zakljucano nek ti nebudu okomite na pod nego negdje iznad glave otprilike ako me kuzis.
                          Last edited by Corry; 09-03-13, 12:51.
                          MYPROTEIN

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by sanchez View Post
                            TripleZ @, u pravu si. Tvoji su odgovori uvik kvalitetni. Ne bi te ni pita da ne mislin tako.
                            U postu iznad možeš pročitat moju situaciju. Pozzz...
                            pa ja, nismo u istoj situaciji,tako je kako je ali eto samo da znas da onda ne moras toliko cesto praviti deload ili uzeti odmor, slusaj tijelo - ali jednom makar u 3-4 mjeseca ne bi bilo lose po meni - 1 korak nazad a 2 koraka naprijed
                            sretno
                            Originally posted by T.A.T.A. View Post
                            Kojim vježbama za triceps pogađate lateralnu glavu istoga!

                            oni kablovi - triceps pressdowns... laktovi sto blize tijelu
                            triceps pressdown sa uzetom kojeg rasiris na donjem dijelu kretnje
                            bench press uskim hvatom, laktovi van

                            pored toga ubacis propadanja i skull-crushers(po mogucnosti na kontra-kosom benchu) i odlicno mozes odraditi triceps

                            propadanja izmedju dvije klupe isto vise pogode lateralnu glavu ali ja mrzim tu vjezbu i mislim da je preopasna za rame
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              cekaj sto je opasno za rame propadanje izmedu 2 klupe,a ta mi vjezba najbolje pogada triceps barem meni

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by mate31 View Post
                                cekaj sto je opasno za rame propadanje izmedu 2 klupe,a ta mi vjezba najbolje pogada triceps barem meni
                                pa kad na normalnom propadanju okacim 50+kg na sebe, da radim izmedju dvije klupe moralo bi to bilo vise a ne volim taj polozaj ramena(kad ruke nisu spusteno kao normalno nego zarotirana)


                                btw rame je veoma ''slabo'' kada je ruka iza tijela(donji dio propadanja izmedju dvije klupe)... kada hrvac hoce protivniku da iscasi rame on mu ruke zaokrene iza ledja - ili kad policajac/specijalac uhvati nekog pa mu ruku povuce iza ramena i onda ga obori na pod
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X