Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Hvala dečki,uglavnom te vježbe radim,ubacit ću ovu corryevu vježbu koja je prva na slici!

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by TripleZ View Post

      btw rame je veoma ''slabo'' kada je ruka iza tijela(donji dio propadanja izmedju dvije klupe)... kada hrvac hoce protivniku da iscasi rame on mu ruke zaokrene iza ledja - ili kad policajac/specijalac uhvati nekog pa mu ruku povuce iza ramena i onda ga obori na pod
      - ovo je bas dobro receno

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Moram nesto reći,a pošto na podforum steroidi nemogu,onda cu tu napisati jer ima veze s trenigom

        Danas lijepo ja dođem u teretanum,sav se nabrusio na trening,odem u wc da se prvo ispraznim,kad ono u skoljci
        3-4 injekcije i bočica na kojoj piše deca durabolin.
        Ako se ne varam,to je anabolik?
        Zanima me jesam li trebao reći nekome,jer nisam,samo sam se okrenuo i otisao u drugi wc...

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          dekica hehe je to ti je aas,ali nevidim razloga zasto bi imao kome sto govoriti,to je po meni normalna stvar da neki iskusni vjezbac sa duzim stazom uzima

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Znam ja o tome,ali nemogu bas to otkrivati sve :'D
            neznam,mislim da nije u redu od korisnika da to baci u wc?

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              jao jao,haha pa sto ima veze covjek se zajebo malo haha

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Kak se moš zajebat i baciti INJEKCIJE u wc!? Kakav to papak moraš biti da se sramiš baciti u koš...da nebi netko možda vidio kako si ih bacio, uuuuu....
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Domsy View Post
                  kad ono u skoljci
                  3-4 injekcije i bočica na kojoj piše deca durabolin.

                  Originally posted by ScuderiaBull View Post
                  Kak se moš zajebat i baciti INJEKCIJE u wc!? Kakav to papak moraš biti da se sramiš baciti u koš...da nebi netko možda vidio kako si ih bacio, uuuuu....
                  Da je napisao jedna šprica i 2 igle ili moooožda 2 šprice i 4 igle... nego 3-4 injekcije? u školjci? Bočica koja bi se zagubila među 3-4 injekcije? 3 ili 4 koliko?
                  Tko piše? I koliko god ima? You trust?

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    scuderiabull moze se za******,kako nebi mogao covjek nije razmisljao i samo je bacio u wc

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by mate31 View Post
                      scuderiabull moze se za******,kako nebi mogao covjek nije razmisljao i samo je bacio u wc
                      Ne može se zaje.bati sigurno....

                      To je kao da se zaje.bes pa se poseres pored skoljke i uredno pustis vodu...ma da.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Eh ovako, stavio sam si vratilo, pricvrstio, pa me sad zanima sta da tacno radim da mogu ko od sale radit zgibove, kako da ojacam i koji misic tu najvise ucestvuje, ledja? biceps? triceps?... htio bih radit fazone ono kao u street workout, na vratilu da radim kao za trbusne misice itd...

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          nastavicu sa svojim log-om

                          power leg day:
                          highlights
                          cucanj 150kg 3x5(nastavio s dodavanjem od 5kg kao zacrtano) **snimio sam trecu seriju, mozda i postavim**
                          sumo deadlifts 160 kg 1x5 (i ovdje je 10 kg nadoslo od proslog puta)

                          pored toga jos iskorak, listovi - mnogo smanjem volume treninga usporedjeno sa prije 3-4 sedmice, ali dobro je za sad
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by WTF View Post
                            Da je napisao jedna šprica i 2 igle ili moooožda 2 šprice i 4 igle... nego 3-4 injekcije? u školjci? Bočica koja bi se zagubila među 3-4 injekcije? 3 ili 4 koliko?
                            Tko piše? I koliko god ima? You trust?
                            nije bila igla nego cijela injekcija,dakle i igla i spremnik il kako
                            se to vec zove
                            a jesu bile 3 ili 4 neznam zato jer nisam bas to proucavao,cim
                            sam vidio izasao sam.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Eh ovako, zanima me nesto... Otac mi je visok 175 a djed oko 172 ... Eh sad, ja imam 158 i otac hoce da izrastem, boji se da necu "stati" jer mi je stariji brat stao na 172 odjednom, prekinuo se baviti sportom i sjedio u sobi na laptopu, evo treca godina za redom... Eh sad, moj otac hoce da treniram sto vise itd... Poslije toga sam mu rekao da tu 95% igraju geni ulogu a on je na to dodao jer se on bavio sportom da je prerastao svog oca (mog djeda) 3-5 cm ... Zanima me da li tu aktivnost igra jednu od uloga...

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by Hopzz. View Post
                                Eh ovako, zanima me nesto... Otac mi je visok 175 a djed oko 172 ... Eh sad, ja imam 158 i otac hoce da izrastem, boji se da necu "stati" jer mi je stariji brat stao na 172 odjednom, prekinuo se baviti sportom i sjedio u sobi na laptopu, evo treca godina za redom... Eh sad, moj otac hoce da treniram sto vise itd... Poslije toga sam mu rekao da tu 95% igraju geni ulogu a on je na to dodao jer se on bavio sportom da je prerastao svog oca (mog djeda) 3-5 cm ... Zanima me da li tu aktivnost igra jednu od uloga...
                                Tata ti priča gluposti, nikakve veze nema sport sa visinom. Vjerovatno ti je želja da budeš visok pa ti je zato to rekao ili želi da se baviš sportom pa da te nekako natjera.
                                Evo čisto radi usporedbe da ti kažem da imam frenda koji se cijeli život bavi gimnastikom, sportski je građen i uvijek je bio nizak i sad je visok oko 170 cm i imam jednog frenda koji se ničim ne bavi cijeli život nego izgleda poput Žaka, a visok je kao i ja i uz to ima 120 kg. Znači govorim o svojim vršnjacima, 20 god.
                                A ti ćeš vjerovatno isto biti oko 175 cm jer kod visine uglavnom igra ulogu genetika!

                                Comment

                                Working...
                                X