Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    10min anaerobne aktivnosti ne moze nikako biti problem,a narocito kada su u pitanju trbusnjaci koji trose mizerne kolicine energije.
    Vise bi energije potrosio da si 10min produzio sa kardiem,nego trbusnjacima.
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Ok,onda ću počet sa trbušnjacima od sljedečeg ponedjeljka.Imam osječaj da su mi trbušnjaci malo slabiji pa bi ih radio ovako ujutro dok sam odmoran.Dali možda znaš dali se može povrijedit kralježnica ako se vježba ovako rano u jutro?

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Nema svrhe raditi stotine i tisuće trbušnjaka, trbušnjaci se rade sa opterećenjem kao i svi drugi mišići.

        A ako želiš skidati salo onda poslušaj Igyja:
        Originally posted by IgyBoy View Post
        Vise bi energije potrosio da si 10min produzio sa kardiem,nego trbusnjacima.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Ne pratis bas zbivanja na ostatku foruma,jel' ?

          Ako si vec odradio kardio,opasnost od ozljede zbog trbusnjaka su jednaki kao i da ih radis poslijepodne ili u bilo koje drugo doba dana.
          A da ne kazem da,ako radis neadekvatne vjezbe,bez obzira u koje doba ih radis, riskiras ozljedu.Medju tim "neadekvatnim" vjezbama su i klasicni trbusnjaci. Postoji puno vjezbi za trbusnjake koji ne stavljaju bitno opterecenje na kraljeznicu,ali klasicni trbusnjaci nisu medju njima.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Hvala na odgovorima.Počet ću radit ovako od ponedjeljka pa ako nevidim napredak tamo negdje do 3.11. onda ću počet radit trbušnjake sa opterečenjem ali u poslijepodnevnom treningu.
            Last edited by rayray; 30-08-12, 16:09.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Ako sam jucer radio triceps,a proslo je 48 sati od kad sam radio biceps,leđa-Dali mogu onda nakon 48 sati odmora raditi opet biceps..

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Nixa2210 View Post
                Ako sam jucer radio triceps,a proslo je 48 sati od kad sam radio biceps,leđa-Dali mogu onda nakon 48 sati odmora raditi opet biceps..
                A, ono, po meni ako već hoćeš 2 puta tjedno ruke, onda bar 3 dana odmora i pazi da ti trening bude različit - npr., jednom veće težine, manje ponavljanja, 6 - 8, a drugi put nešto manja težina i više ponavljanja 10 - 12. Iako nema pravila, možda će ti biceps baš super rasti ako ga "siluješ" više puta. Probaj kak' ti odgovara.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  htio bih podjeliti gornji dio tjela na 2 treninga, pa bi trebao par prijedloga kako, dvoumim se između ova dva, ako imate neki drugi prijedlog zanima me:
                  1.prsa/triceps/prednje i srednje rame --- leđa/zadnje rame/biceps
                  2.prsa/leđa --- ruke

                  Comment


                  • Gigantske serije za gubenje sala??

                    Procitao sam na bodybuilding.com da sa gigantskim serijama mozes izgubit salo ali dali je ok da ih ja koristim posto sam pocetnik..? Znaci isti trening iste vjezbe samo dodam gigantske serija odnosno razlicit nacin izvodjenja .... Mislenja??
                    I live for BODYBUILDING

                    Comment


                    • Re: Gigantske serije za gubenje sala??

                      Originally posted by TheShadow View Post
                      Procitao sam na bodybuilding.com da sa gigantskim serijama mozes izgubit salo ali dali je ok da ih ja koristim posto sam pocetnik..? Znaci isti trening iste vjezbe samo dodam gigantske serija odnosno razlicit nacin izvodjenja .... Mislenja??
                      Salo se gubi u kuhinji, milijun puta rečeno.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Koliko zgibovi utjecu na razvoj trapeza , tj. da li ga ta vjezba pogađa puno?

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          http://answers.yahoo.com/question/in...0202132AAEfFXM

                          A ovi pogotovo:
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • Re: Gigantske serije za gubenje sala??

                            Originally posted by kelly View Post
                            Salo se gubi u kuhinji, milijun puta rečeno.
                            kuhinja je sredjena ali ljudi koi ne paze na kuhinji ... gube salo a ja pazim a ne gubim... trening je pogresan. Vidim ljute u gym koi rade super serija i ostalo pa gube salo... nema veze... Moje pitanje je bilo dali mogu da koristim gigantske setove ili ne .... to je to a za ostalo sam cu se pobrinut
                            I live for BODYBUILDING

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Nije kuhinja sređena, očito jedeš više nego trošiš.

                              Ja sam nakon ozljede nakupio bio hrpu kila...kad je oporavak prošao sredio kuhinju i povećao potrošnju kalorija i whooop nema više sala.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                cek malo nisam rekoa da bas nema promjene... na telo vidi se promjena znaci nije sala kao sta je bilo ispred vjezbanje ali je*ena vaga pokazuja tako... to me zivcira!! duri promenila mi se i faca ... sad sam mrsav u facu ali nije to to ..
                                I live for BODYBUILDING

                                Comment

                                Working...
                                X