Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Francuski potisak!!

    Samo često čitam neke gluposti da nakon 6 mjeseci se mora prestati s vježbom, jer je kao rizična za ozljedu lakta.

    Ako nekom smeta, mislim da tu vježbu treba izbjegavati u širokom luku, a kom odgovara ne vidim razloga zašto ne raditi stalno.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by mile View Post
      Francuski potisak!!

      Samo često čitam neke gluposti da nakon 6 mjeseci se mora prestati s vježbom, jer je kao rizična za ozljedu lakta.

      Ako nekom smeta, mislim da tu vježbu treba izbjegavati u širokom luku, a kom odgovara ne vidim razloga zašto ne raditi stalno.
      Moji poceci su bili grozni sa tom vjezbom. Lakat tetive oko lekta sve je to boljelo. Uzeo steznike nosio ih 2 mjeseca i prestalo. I nikad vise lakat nije zabolio.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by 50-kilas View Post
        Koje su vam omiljene vježbe, a koje ne volite raditi, ali ih ipak radite jer morate? Recimo ja obožavam deadlift i cross mašinu, a mrzim lateralno dizanje bučicama za bočno rame.
        omiljene: ravni potisak bucicama, cross, ekstenzija sa sipkom na sajli za triceps, francuski potisak, jednorucni kontra pregib na skotovoj, veslanje, arnoldov potisak

        mrzim: iskorak a ni s cela za triceps mi nije nesto draga
        If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          stojeca ekstenzija iza glave za triceps na sajlama sa sipkom ili konopcem, fenomenalna, skotova siroki hvat light weight insain pump , i kosi s bucicama
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            volim čučnjeve, mrtvo, iskorake, leg curl...sve za noge i gluteuse
            mrzim trbušnjake, mrzim LI cardio
            ne volim vježbe za triceps jer ga nekako teško pogodim
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by 50-kilas View Post
              Koje su vam omiljene vježbe, a koje ne volite raditi, ali ih ipak radite jer morate? Recimo ja obožavam deadlift i cross mašinu, a mrzim lateralno dizanje bučicama za bočno rame.
              Najviše volim radit čučanj i sissy čučanj je se tu pravo iživim , a najgore vježbe su mi podizanje bučicama za prednje rame i biceps pregib sipkom.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by GruYsoN View Post
                omiljene: ravni potisak bucicama, cross, ekstenzija sa sipkom na sajli za triceps, francuski potisak, jednorucni kontra pregib na skotovoj, veslanje, arnoldov potisak

                mrzim: iskorak a ni s cela za triceps mi nije nesto draga
                Pa šta je to boldano nego francuski potisak?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by mile View Post
                  Francuski potisak!!

                  Samo često čitam neke gluposti da nakon 6 mjeseci se mora prestati s vježbom, jer je kao rizična za ozljedu lakta.

                  Ako nekom smeta, mislim da tu vježbu treba izbjegavati u širokom luku, a kom odgovara ne vidim razloga zašto ne raditi stalno.

                  Mene su prije zglobovi dosta boljeli, ali odjedanputa samo prestalo
                  Rome wasn't built in a day.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Volim: Biceps pregib ravnom šipkom, francuski potisak, hack čučanj na spravi.
                    Ne volim: Biceps pregib EZ šipkom, čučanj.

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Treniram ruke 2x tjedno.e sad,koliko bi puta moga trenirati podlaktice..isto kad i ruke ili uzet neki drugi dan pa ih doobro pogodit..jer bi ih htio trenirat vise puta tjedno da bolje rastu.znam da ce te rec da je to previse ali necu tadit previse setova i vjezbi da ih bas tako izmorim

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by RyderBB View Post
                        Treniram ruke 2x tjedno.e sad,koliko bi puta moga trenirati podlaktice..isto kad i ruke ili uzet neki drugi dan pa ih doobro pogodit..jer bi ih htio trenirat vise puta tjedno da bolje rastu.znam da ce te rec da je to previse ali necu tadit previse setova i vjezbi da ih bas tako izmorim


                        ne kuzim zasto ruke radis 2 puta tjedno? znaci odradis 2 puta u tjednu a jos ti rade kad radis zgibove, veslanje, bench itd...

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by RyderBB View Post
                          Treniram ruke 2x tjedno.e sad,koliko bi puta moga trenirati podlaktice..isto kad i ruke ili uzet neki drugi dan pa ih doobro pogodit..jer bi ih htio trenirat vise puta tjedno da bolje rastu.znam da ce te rec da je to previse ali necu tadit previse setova i vjezbi da ih bas tako izmorim
                          Znači ruke radiš 4x tjedno (s prsima i leđima ih isto radiš), ali ih ne želiš previše izmoriti? Zašto ih onda radiš ako se ne želiš umoriti??? Teorija ti ne drži vodu.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Nisam reko da ne zelim umorit ruke,ja jako dobro izmorim ruke ...zelim rec za podlaktice...ali sad nema veze niste ovako i onako zavraga :P

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by RyderBB View Post
                              Treniram ruke 2x tjedno.e sad,koliko bi puta moga trenirati podlaktice..isto kad i ruke ili uzet neki drugi dan pa ih doobro pogodit..jer bi ih htio trenirat vise puta tjedno da bolje rastu.znam da ce te rec da je to previse ali necu tadit previse setova i vjezbi da ih bas tako izmorim
                              napisi ovde svoju trening rutinu, kako treniras, bas me zanima koje dane treniras ruke toliko, ja imam problem kako ubacit 1 trening odvojit ruke od ostatka tijela a ti 2 x sedmicno deres ih ?
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by RyderBB View Post
                                Treniram ruke 2x tjedno.e sad,koliko bi puta moga trenirati podlaktice..isto kad i ruke ili uzet neki drugi dan pa ih doobro pogodit..jer bi ih htio trenirat vise puta tjedno da bolje rastu.znam da ce te rec da je to previse ali necu tadit previse setova i vjezbi da ih bas tako izmorim
                                ti bi da ih pogodis ali da ih ne izmoris ima li tu barem malo logike
                                a i skontaj malo svoju gradju i da li ima potrebe uopste dodatno raditi na podlakticama
                                If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                                Comment

                                Working...
                                X