Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    jeli dosta jedna vjezba,za trapez i za podlakticu?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Zavisi sta si jos taj dan radio i koliko si u stanju ostvarit mind-muscle vezu-tj koliko si u stanju kvalitetno pogodit odredeni misic,ali moze bit sasvim dovoljna po jedna vjezba... zasto ne-no to ces morat sam isprobat da bi dobio pravi odgovor.
      MYPROTEIN

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by redthunder View Post
        jeli dosta jedna vjezba,za trapez i za podlakticu?
        po m3ni za trapez nikako nije dovoljna jedna vjezba ,pogotovo ako dobro izoliras ledja i ramena ,gornji dio trapeza neces tako dobro moci pogoditi ,ali podlakticu po meni nebi niti trebao posebno vjezbati jer se prakticki koristi u svim vjezbama gdje treniras gornji dio tijela
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          jedna nikako ali dvije bi već mogle biti OK ako je prethodio trening leđa, DL ili zadnjeg ramena. Ako ne onda 3 vježbe.

          Za podlakticu se slažem s priestom, premda ju ja radim posebno poslje bicepsa
          Znoj štedi krv

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            priest koja je vjezba po tebi najbolja za trapez'?

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              najbolje standardne slijeganje sipkom ili bucicama makar sam znao i raditi jos uz to zgibove ali gbrada da mi je na prsima i to samo gronji dio pokreta ,odlicno pogadja trapez ili letenje bucicama za ramena s time da sam ramena skroz opustio a trapez stisnuo do kraja u cijelom pokretu i tu sam isto jako dobro znao osjetiti trapez
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Pazi ovo, meni je nakon prsa/ramena trapez napuhnutiji nego dok radim baš njega za vrijeme leđa i trapeza.
                Vrlo vjerojatno radi letenja bučicama i uspravnog veslanja.

                Daje dobar 3d efekt dok se pogledaš s profila.
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by ScuderiaBull View Post
                  Pazi ovo, meni je nakon prsa/ramena trapez napuhnutiji nego dok radim baš njega za vrijeme leđa i trapeza.
                  Vrlo vjerojatno radi letenja bučicama i uspravnog veslanja.

                  Daje dobar 3d efekt dok se pogledaš s profila.
                  Same here. Jučer radio prsa, danas trapez cili tvrd i napuhnut. Isto je i kod ramena.

                  Može bit zbog latimussa, jer kad radimo ciljano kompletna leđa, raspodjela se radi na svaki dio, posebno lat (ovisi), dok kod ramena i prsa, premda se ne cilja na to, trapez radi...

                  Btw, kod ramena i njihovog treninga je poželjno smanjit sta vise ulogu trapeza, jer se tako više fokusiramo na ramena. Primjerice kod lateralnog dizanja, većina njih uhvati lipu komadinu utega i doslovno se vrpolje za vrime izvođenja vježbe. Tako san i ja prije radia, i otkad koristin manju težinu, ne samo da se kontrola pokreta bolja i sama efikasnost vježbe, nego je i uloga trapeza minimalna.
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Komadina utega!?

                    Bitch please, radim letenja sa 3, 4 ili 5kg max!
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      Pazi ovo, meni je nakon prsa/ramena trapez napuhnutiji nego dok radim baš njega za vrijeme leđa i trapeza.
                      Vrlo vjerojatno radi letenja bučicama i uspravnog veslanja.

                      Daje dobar 3d efekt dok se pogledaš s profila.
                      Mindmuscle that shit!
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by ScuderiaBull View Post
                        Komadina utega!?

                        Bitch please, radim letenja sa 3, 4 ili 5kg max!
                        ja u svakoj ruci po 2,5kg s tim da mi je to skoro pa zadnja vježba..nakon što umrem na ostalima
                        I know i can be what i wanna be,
                        if i work hard at it,
                        i'll be where i wanna be
                        i know i can, i know i can <3

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by ScuderiaBull View Post
                          Pazi ovo, meni je nakon prsa/ramena trapez napuhnutiji nego dok radim baš njega za vrijeme leđa i trapeza.
                          Vrlo vjerojatno radi letenja bučicama i uspravnog veslanja.

                          Daje dobar 3d efekt dok se pogledaš s profila.

                          Sto bi ja rekao, meni trapez bukne kad radim je.bene noge?!
                          Ja ga vise uopce ne radim, bar ne ciljano.. Odradi se on po putu ostalih vjezbi...
                          U biti ja ne radim nista samo zderem i odbrojavam dane do dijete (11 dana )...
                          Dijeta ce mi pokazati gdje sam i sto sam radio na masi.. Bas se veselim...
                          ( al ga lazem samog sebe )

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Letenje bučicama ti aktivira trapez?
                            wtf prvi put čujem,dali dobro radiš vježbu?

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Zaboravio sam napomenuti " od čučnja "...
                              A valjda radim hehe, bit ce od pritiska bukne :P

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by ScuderiaBull View Post
                                Komadina utega!?

                                Bitch please, radim letenja sa 3, 4 ili 5kg max!
                                Pa tako i triba radit, pod "komadina utega" san mislija likove sta uzmu po 15-20 kg pa se grče cili da napravi iti pola pokreta...
                                komično je za gledat

                                Originally posted by T.A.T.A. View Post
                                Letenje bučicama ti aktivira trapez?
                                wtf prvi put čujem,dali dobro radiš vježbu?
                                Aktivira se ako se nepravilno radi, sa tim "komadinama od utega" kad dižu previsoko primjerice


                                Mislin, ako već radimo ramena, radimo ramena, ne trapez i ramena
                                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                                Comment

                                Working...
                                X