Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    nema to veze
    mozes treinrati i nakon jednog obroka

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by Conte7 View Post
      Koliko je pametno trenirati posle samo 2 obroka? Ima li to veze? Citao sam nedje da je najbolje vrijeme za gvozdje posle 4-5 obroka.
      Pa većini ljudi trening najbolje odgovara predveče, ali možeš i nakon jednog obroka, mada je nekakva preporuka najmanje dva.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Jel ovo dobar plan treninga za prsa? Razvlačenje bučicama 3x10 , cross sprava 3x10 , bench kosi 3x10 , bench kosi na smith spravi 3x10 , sklekovi koliko god mogu 3 serije, leptir 3x10 , i propadanja na kraju dok god mogu.?
        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Sickzz View Post
          Jel ovo dobar plan treninga za prsa? Razvlačenje bučicama 3x10 , cross sprava 3x10 , bench kosi 3x10 , bench kosi na smith spravi 3x10 , sklekovi koliko god mogu 3 serije, leptir 3x10 , i propadanja na kraju dok god mogu.?
          Nije, nemoj izmišljati nego si uzmi pravi trening.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by kelly View Post
            Nije, nemoj izmišljati nego si uzmi pravi trening.
            A sad gdje da ga nađem... koji sam god gledao ili ukljucuje kardio ili je neki program 5x5,kad pitam na bb forumu kazu Hard training 4times a week",...
            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Sickzz View Post
              A sad gdje da ga nađem... koji sam god gledao ili ukljucuje kardio ili je neki program 5x5,kad pitam na bb forumu kazu Hard training 4times a week",...
              Ne moras uzimati trening sto je neko smislsio. Mozes raditi po svom ali moras imati redoslijed i znati koje vjezbe ubaciti. Ti pocinjes trening kako ga mnogi zavrsavaju. Uz to ima i previse vjezbi.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Viper View Post
                Ne moras uzimati trening sto je neko smislsio. Mozes raditi po svom ali moras imati redoslijed i znati koje vjezbe ubaciti. Ti pocinjes trening kako ga mnogi zavrsavaju. Uz to ima i previse vjezbi.
                Al kako bi iša taj redosljed? posto je dosta mala teretane i nekad bas nemogu ic na sve sprave..? i ja se bas osjecam pump poslje tih vjezbi
                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Sickzz View Post
                  Jel ovo dobar plan treninga za prsa? Razvlačenje bučicama 3x10 , cross sprava 3x10 , bench kosi 3x10 , bench kosi na smith spravi 3x10 , sklekovi koliko god mogu 3 serije, leptir 3x10 , i propadanja na kraju dok god mogu.?
                  Originally posted by Sickzz View Post
                  Al kako bi iša taj redosljed? posto je dosta mala teretane i nekad bas nemogu ic na sve sprave..? i ja se bas osjecam pump poslje tih vjezbi
                  Napisane vježbe su ok, samo raspored nevalja, na to ti sugeriramo.

                  Prvo idu potisci, tek onda vježbe tipa razvlačenje, cross masina... Logika, uvijek kad radis neku misicnu skupinu počinješ sa složenijim, "compbound" vježbama, tek onda izloacije na kraju radit.

                  Od tvojih navedenih vježbi, pravilniji raspored bi bio:
                  Bench kosi, Bench kosi smith, dipsevi, razvlačenje pa cross. Sklekove bi ubacio kao drugu vježbu i napravio superseriju sa jednom od razvlačenja., koja god je prva.


                  Za pametno napravit lijepi raspored, program treninga treba imat iskustva, i to dosta, prvo razumjet kako nase tijelo funkcionira općenito, što raditi što ne, kako pristupiti određenim skupinama mišića, znači razviti opće znanje o našem tijelu, pa tek onda se pozabavit sa sobom, jer ne reagiraju svi isto na određen trening i vježbe, treba testirat sebe i vidjet sta najbolje djeluje.
                  "Moji treninzi" na forumu, malo prošaraj tamo i probaj neke primjere treninga od ljudi koji znaju više.
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Sickzz View Post
                    A sad gdje da ga nađem... koji sam god gledao ili ukljucuje kardio ili je neki program 5x5,kad pitam na bb forumu kazu Hard training 4times a week",...
                    http://www.building-body.com/programi.html
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Desavaju li se i vama nekad desavaju oscilacije sa tezinama?
                      Ja sam imao slucaj da jedan trening odredjenu tezinu dignem 3*12, a sledeci trening ne mogu sa istom tom tezinom odraditi dvije serije sa 5 ponavljanja. Znaci nevjerovatno. Je li sve to normalno?
                      Ja mislim da je to u redu, naprosto imam dane kad se osjecam spremno, maksimalno motivisano, popijem i koju kaficu jos, a nekad sav umrtvljen, nego eto da pitam i vas.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        evo pitanje - s kojom skupinom misica pocinjete trenirati nakon duze pauze?
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Conte7 View Post
                          Desavaju li se i vama nekad desavaju oscilacije sa tezinama?
                          Ja sam imao slucaj da jedan trening odredjenu tezinu dignem 3*12, a sledeci trening ne mogu sa istom tom tezinom odraditi dvije serije sa 5 ponavljanja. Znaci nevjerovatno. Je li sve to normalno?
                          Ja mislim da je to u redu, naprosto imam dane kad se osjecam spremno, maksimalno motivisano, popijem i koju kaficu jos, a nekad sav umrtvljen, nego eto da pitam i vas.
                          Dešava se....

                          A jel vežbaš u teretani ili kući?
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Teretana

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Coffey View Post
                              evo pitanje - s kojom skupinom misica pocinjete trenirati nakon duze pauze?
                              svi misici (ili sto vise) u jednom treningu,
                              kružni trening

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by Coffey View Post
                                evo pitanje - s kojom skupinom misica pocinjete trenirati nakon duze pauze?
                                Upper body Nakon dosta vremena. Ili trening cijelog tijela mozda. Onda kasnije izolujem.

                                Comment

                                Working...
                                X