Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Dali smatras da bi to bilo preporucljivo naturalcima? Odraditi 2 treninga dnevno istu misicnu skupinu?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by WTF View Post
      Pffffff... to su podjele za pocetnike Prava podjela s pravim treninzima bi otprilike izgledala ovako:

      Pon: Prsa
      Uto: Leđa
      Sri: Odmor
      Čet: Biceps/Triceps
      Pet: Noge
      Sub: Odmor
      Ned: Ramena

      Bez uvrede momci, ali kad pocnete raditi brutalne treninge '' u vecini slucajeva'' ce te moci raditi samo jednu misicnu skupinu po treningu, jer kad razvalis prsa energija je toliko low da za kvalitetan trening bicepsa nema snage....Isto vrijedi i za leđa pa triceps...

      Frende lako je tako, aj utrpaj sve to u 3 dana, a da trening ne traje više od 1 ipo sat, pa da vidin onda te "brutalne treninge".
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by bot1950 View Post
        Frende lako je tako, aj utrpaj sve to u 3 dana, a da trening ne traje više od 1 ipo sat, pa da vidin onda te "brutalne treninge".
        Zasto bi trpao u 3 puta? ili cu ici kako treba ili uopce necu ici
        I treninzi mi nikad ne traju 1 ipo sat, vec oko 45-50 min , max 1 h ....

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          To se odnosi na onaj komentar o odlasku 3x tjedno
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by WTF View Post
            Dali smatras da bi to bilo preporucljivo naturalcima? Odraditi 2 treninga dnevno istu misicnu skupinu?
            Da, ali s dobrom suplementacijom i puno antikatabolika i s pretpkstavkom da neces istovremeno raditi na poboljs
            anju : ) svih misicnih skupina odjednom, na 1 do max 2 je preporucljivo!

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by bot1950 View Post
              To se odnosi na onaj komentar o odlasku 3x tjedno
              Ne vidim taj komentar Ti imas program vidim za 4x tjedno a Mamlaz placa 3 a ide 4 na lipe oci
              Ma kako god, da skratim, nista od toga nije loše, sve je to super, najgore je sjediti doma i ne raditi nista...

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by TitanGym_BP View Post
                Da, ali s dobrom suplementacijom i puno antikatabolika i s pretpkstavkom da neces istovremeno raditi na poboljs
                anju : ) svih misicnih skupina odjednom, na 1 do max 2 je preporucljivo!
                Znaci ako bih odabrao noge recimo, znaci uz kako kazes hrpu antikatabolika i dobrom suplementacijom da ih odradim u ponedjejak 2x u danu, kad bi bio sljedeci trening nogu u tom tjednu? i kako bi izgledao takav trening nogu u jednom danu?
                Ako ti nije tlaka napisati, bas me zanima, thanks

                OT: Jesi 2009 god mozda slucajno bio u Dubaiu?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  možda najtužnija stvar u svemu tome je šta nemam lijepe oci =(
                  Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by WTF View Post
                    Ne vidim taj komentar Ti imas program vidim za 4x tjedno a Mamlaz placa 3 a ide 4 na lipe oci
                    Ma kako god, da skratim, nista od toga nije loše, sve je to super, najgore je sjediti doma i ne raditi nista...
                    Nećeš se izvuć
                    Originally posted by WTF View Post
                    Koje gluposti to u teretanama za 3x tjedno... pa tko ide 3 tjedno? I totalnim polurekreativcima je to malo...
                    Nema sanse utrpati sve u 3x tjedno...

                    Iden 3x tjedno, onaj program san napisa mamlazu kako bi ja iša da iden 4x, al jbg, nema se


                    Originally posted by Mamlaz View Post
                    možda najtužnija stvar u svemu tome je šta nemam lijepe oci =(
                    Moraš imat zelene
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by Mamlaz View Post
                      krivo si vidio imam odmora između ako bolje pogledaš utorak je solobodan između =)
                      svejedno premalo je 1 dan odmora između, kao sto sam rekao 3 dana je optimalan neki razmak, vodi se nekakvom logikom i slusaj svoje tijelo, a ne kako ti program kaze, napravi si program tako da tebi pase, ali najbitnije od svega tj. trebas se zabrinuti, ako mozes napraviti trening prsa, ako si dan-dva prije radio triceps, isti takav princip je i za druge skupine, npr. neces odraditi ramena, a sljedeci dan ici prsa di je opet puno pokreta u ramenog zglobu
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Interesantno da varijanta treniranja svake misicne skupine posebno na svakom treningu je cista amerikanizacija zadnjih godina na podrucju bb treninga, strenght trening npr. nije imao toliko utjecaja treninga iz usa casopisa jer rijec je o jednoj znanstveno utemeljenijoj disciplini od bb i same hipertrofije, bez njekanja da i trening 1 trening samo 1 misicna skupina ima i neke svoje prednosti!

                        Naime, ako pogladete treninge vrhunskih europskih bb natjecatelja kao sto su Stefan Havlik, Lukas Osladil itd. mozete vidjeti da velika vecina kvalitetnih europskih bb svjetskog glasa od kojih su mnogi otisli i u pro, cijelu svoju karijeru treniraju gotovo stalno bar 1 veliku i 1 malu misicnu skupinu na treningu i nastoje bar 2x u tjednu odraditi cijelo tijelo, a da ne kazem da je to u jednom weightliftingu koji je srodan s bb gotovo pravilo i kad se sjetim da smo prije 5-6 godina.gotovo svi tako trenirali, a nista se znacajno globalno na formi nije promijenilo, nije da se nije za upitati da li je trening 1 misica svaki trening bas toliko neupitan i dobar jer nelezi.bas.na.nekim neupitnim dokazima u teoriji treninga.
                        Ujedno neki stari bb su trenirali i cijelo tijelo svaki dan cijelu svoju karijeru, a danas ima cak i natjecatelja u natural bb koji tako treniraju i ono sto je najvaznije konstantno napreduju. Uglavnom. u vecini europskih bb i strenght skola npr. u Ceskoj i Slovackoj gdje je ovaj dio."znanosti" dosta razvijeniji i ima tradiciju jos iz 50 i 60-tih, a da.ne spominjen brojna istrazivanja.na podrucju sporta i strenght treninga u istocnoj Njemackoj, trening 2 ili vise misicnih skupina na treningu je gotovo postulat i njima se nikada nije uspjela "prodati" ova toliko popularizirana americka varijanta!

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          E pa kolega bot1950 nemoj se uvrijediti sada, ali vidis i sam koliko si napredovao bar u razdoblju od kad si dosao ovdje...
                          Znaci nesto radis lose, ne radis kako treba, mislim da je vrijeme da nakon 1 godine i 7 mjeseci promijenis nesto.
                          Ocito ti je 3 x tjedno malo, ali kako kazes '' nema se '' , pa radije namakni jos malo da imas za vise i bolje jer ovako bacas novce .... jer promjena nema, a trebalo bi biti...
                          Sve napisano je napisano s dobrom namjerom.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Sad kad sam malo bolje procitao, pa nije upala najcesci razlog tj. pokazatelj da mozemo forsirati 3 dana upper body u mikro ciklusima, nitko ne pita zglobove i ligamente kako su, a kad se istegnu, joooj gdje sam pogrjesio, treba razmisljati o sinergistima da ih u razumnom razmaku aktivirate, pogotovo se to odnosi na vanjske rotatore ramena koji su najcesce kriticni kod vecine, nek mi neko kaze, ak ubaci koju vjezbu za navedeno u treningu ramena ja cu biti sretan ili barem par serija prije treninga prsa/leđa
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by TitanGym_BP View Post
                              Naime, ako pogladete treninge vrhunskih europskih bb natjecatelja kao sto su Stefan Havlik, Lukas Osladil itd. mozete vidjeti da velika vecina kvalitetnih europskih bb svjetskog glasa od kojih su mnogi otisli i u pro, cijelu svoju karijeru treniraju gotovo stalno bar 1 veliku i 1 malu misicnu skupinu na treningu i nastoje bar 2x u tjednu odraditi cijelo tijelo
                              Heh, ovdje je ipak rijec o 98% amatera naturalaca koji ne mogu odraditi profi treninge niti se kljukaju hrpom antikatabolika...
                              Moze se odraditi leđa i triceps ili prsa i biceps, normalno da moze. Ali sto nije pametnije nama naturalcima amaterima da posvetimo svu energiju koju imamo na prsa, da ih u 45 minuta ubijemo kako treba te da triceps..biceps ostavimo za neki drugi dan i posvetimo im jednaku paznju u 45 minuta? Činjenica je da u vecini slucajeva ako odradis neku vecu misicnu skupinu kvalitetno da jednostavno nemas vise taj fokus i takvu pocetnu energiju da bi to odradio mocno....
                              Zato i dalje mislim da je bolje odvojiti vece od manjih, bar u slucaju nas amatera naturalaca....

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Nema potrebe da se uvrijedin, dapače, i sam znan di su bili nedostatci, zato se svašta učilo i gledalo, pa se ove godine ide opasno trenirat. Napredak zagarantiran 100 %
                                "What the mind believes the body achieves."

                                Comment

                                Working...
                                X