Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by FEARiTseLF View Post
    dehy zvjerko super je to
    ej fala

    za koji tjedan opet maxanje i opet neke nove brojke
    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

    Overload Strength team

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by Dehydronator View Post
      Jučer čučanj 3x3 @210, 2x5 @200, samo pojas od opreme
      Meni je već dosadilo stalno te hvalit *****e brojke
      Chill bro

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Soner View Post
        Meni je već dosadilo stalno te hvalit *****e brojke
        haha hvala stari! prava drama kreće sljedeći tjedan

        a deadlift ne smijem ni probat radit kontam da će opast na razinu benča
        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

        Overload Strength team

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          kolko vas ima jos na forumu koji vise na bench mozete izbaciti nego u cucnju , il sam ja jedini ...
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by SemaMare View Post
            kolko vas ima jos na forumu koji vise na bench mozete izbaciti nego u cucnju , il sam ja jedini ...
            meni oboje 140, jos vucen ozljedu noge od prije par miseci pa mi cucanj naizgled zaostaje ali rapidno ide prema gore doslovno po treningu a bench 140 nece sad bit napretka posto san na defki ali cilj je 150 cin prije

            to ti je normalno ako si zapostavlja noge, ko sta vecina i uradi, al s vremenon ce ti se izbalansirat tj. doc kako treba ako kvalitetno treniras nogice

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by FEARiTseLF View Post
              meni oboje 140, jos vucen ozljedu noge od prije par miseci pa mi cucanj naizgled zaostaje ali rapidno ide prema gore doslovno po treningu a bench 140 nece sad bit napretka posto san na defki ali cilj je 150 cin prije

              to ti je normalno ako si zapostavlja noge, ko sta vecina i uradi, al s vremenon ce ti se izbalansirat tj. doc kako treba ako kvalitetno treniras nogice
              bio sam zapostavio ih skroz, mislio sam sto su masivne, da ima snage u njima,i nema potrebe za radom, al evo poceo sam brutalno sqatat u zadnje vrijeme, jedva odem do kuce iz teretane
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                eo doso sa nogu, sav sretan.. relativno dobro odradio s obzirom na ozljedu lijevog koljena i svojih tankih štapića

                6 min brz tempo bicikli za zagrijavanje, nakon toga squat 50 kg x 10, pa 90 kg x 7, pa 2 serije po 110 kg x 5
                ovo od 110 kg po 5 ponavljanja na squatu nisam ocekivao da cu moc, napomena, radio sam na smithu..
                ne mogu ovako sa šipkom ni 20 kg zbog ravnoteže...
                sljedeci puta polako povećavam squat.

                poslije toga sam radio ono za zadnju ložu pa odma poslije toga ono sjedečki što podižeš nogama
                60-70-80 kg sam radio serije 10-8-6 i nakon toga ono što legneš na spravu pa se nogama odguruješ od ono klizno, to sam krenio sa 70 i završio na 2 serije po 150 kg, nakon te druge serije zavrtilo mi se u glavi i samo što nisam sašio u nesvjest

                od sljedeceg tjedna se ubijam maksimalno na svakom treningu, pa i na nogama..
                cuda cini naš pokojni zyzz <3

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  cucanj na smithu nije cucanj

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    hah druze, smjesan si sa tim objasnjenjima vjezbi koje radis,

                    toga ono što legneš na spravu pa se nogama odguruješ od ono klizno,
                    -nozna presa
                    sjedečki što podižeš nogama
                    -nozni pregib ?
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      @ sema pogodio si sve XD
                      ne znam za noge jer se ne bavim inace nogama xD prije sam volio preskakat noge i otic na stolni tenis u teretani XD

                      @fear jebiga čučnem, kako da ga zovem onda xD ?
                      nemam ravnotežu samo sa šipkom, probao sam ali upadam xD

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        @pavlek - poanta šipke je da se naučiš balansirat težinu, jer balans je....važan

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          dosta sam visok iliti izdužen pa mi je teško balansirat iako nosim 48 broj šuza..
                          tu i tamo ako krenem skroz ozbiljno vo no, ako bude napretka itd malo kasnije cu krenit sa šipkom... mislim, sa šipkom ode puno na balans, no na smithu je isto opterećenje i nemaš brige s tim = nemoguce ozljedit se..
                          tako ja mislim, a uvjerit cu se kad krenem samo sa solo šipkom :SD

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            nekako mi smrdi taj cucanj :/
                            nezelim ulazit u to jesi ili nisi, al zapostavljas noge i onda dojdes pa cucnes 110x5

                            btw. ima tko da je radio ili zna za neki fullbody treninge 4 ili 5 x tjedno ?
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              a sta da ti kazem... ako bude prilike snimit i to je to, nemam se šta dokazivat.. ja sam sretan jer sam tako krenio s nogama i nadam se da cu s vremenom povećavat težinu, i to mi je cilj.. iako cu se klonit šipke jer mi je balans očajan

                              odo na pivo zz

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by pavlek View Post
                                dosta sam visok iliti izdužen pa mi je teško balansirat iako nosim 48 broj šuza..
                                tu i tamo ako krenem skroz ozbiljno vo no, ako bude napretka itd malo kasnije cu krenit sa šipkom... mislim, sa šipkom ode puno na balans, no na smithu je isto opterećenje i nemaš brige s tim = nemoguce ozljedit se..
                                tako ja mislim, a uvjerit cu se kad krenem samo sa solo šipkom :SD
                                Nemoj se izvlačit na visinu i gluposti oko balansa. Kolko si uopće visok? Ako si niži od 190cm pokret možeš izvest sa najnormalnijom mogućom formom. I kakve veze ima broj stopala s balansom na čučnju? Nikakve. Ojačaj trbušni zid i posterior chain pa nećeš kukat da te šipka baca na pod. Čučanj na smith mašini je glupost i možeš se itekako ozlijedit na smithu. Uči tehniku čučnja tako što ćeš prvo počet radit box čučanj a onda pređi na verziju čučnja za koju Thib kaže da je najprimjerenija visokima:

                                http://www.youtube.com/watch?v=j-T6nXPBxCU

                                @Dehydronator

                                Čisto usmnjam da tvoja dedliftčina može znatno opast
                                Last edited by Soner; 30-09-11, 21:46.
                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X