Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Desni list mi je veci 3 cm od drugog i to se bas vidi
    Sta da radim:
    -da forsiram lijevi
    -da nastavim ravnomjerno da ih treniram
    ?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Veći u obimu 3 cm???

      Boga mi, to se onda lepo vidi...

      Skoro je neko od trenera pisao o tome, ako nema simetrije, da bi trebalo trening uvek počinjati i završavati slabijom stranom.

      Tako slabija strana uradi seriju više, a i diktira tempo što se tiče težina.

      Tako da bi trebao levi i desni list raditi u posebnim serijama.
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        moze mi netko rec jel dobro radim cucanj inace nemamo squat rack u teretani pa jedino mogu na smithhu radit ? btw radiio sam u rabatinkama haha jer sam došo iz skole https://www.youtube.com/watch?v=YqJsCOckNUU
        Last edited by Sickzz; 13-09-13, 18:43.
        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Sickzz View Post
          moze mi netko rec jel dobro radim cucanj inace nemamo squat rack u teretani pa jedino mogu na smithhu radit ? btw radiio sam u rabatinkama haha jer sam došo iz skole https://www.youtube.com/watch?v=YqJsCOckNUU
          Ništa mu ne fali, nego, jel kod vas običaj da se trenira u farmerkama?
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Dača View Post
            Ništa mu ne fali, nego, jel kod vas običaj da se trenira u farmerkama?
            Haaha da zasto ne* :O hahahaha
            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              e duje, duje
              vježbaš u hlačama, a poziraš za forum u šorcu, ne može to tako, drugi put pozing isto u nekim hlačama

              hahahahahaha



              fali puno mesa, samo jedi i vježbaj
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Dača View Post
                Ništa mu ne fali, nego, jel kod vas običaj da se trenira u farmerkama?
                kod mene svi u trenerci.puno mi je prakticnije.rebatinke me stisnu ne mogu se mrdnit.kako sam noge dosta ojaca sve rebatinke mi male jucer sam kupio nove sad nosim broj 52 xD

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  a što sve neću vidjeti
                  samo jos fale cipele....

                  obavezno stavljaj video kako budes napredovao
                  sa opremom, ne tezinama, naravno
                  napredni level - odijelo i leptir kravata
                  mega napredni level - skafander i naočale za skijanje
                  super mega napredni level - ronilačko odijelo i boca sa kisikom

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    žao mi je vas po teretanama, po ljeti sam nerijetko gol vjezbao, nenadjebiv osjecaj
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      sljedeci put cu u odjelu za svemir od felixa..
                      IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Evo me opet , sad da pitam uvezi super setova? znaci što je to? i za koje vjezbe se odnosi i na koji mišić , jel cujem jednog lika u teretani kaze sad cu odradit superset a ne kontam sta je...
                        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Sickzz View Post
                          Evo me opet , sad da pitam uvezi super setova? znaci što je to? i za koje vjezbe se odnosi i na koji mišić , jel cujem jednog lika u teretani kaze sad cu odradit superset a ne kontam sta je...
                          uradis jednu seriju, i odmah bez odmora krenes drugu seriju raditi...moze biti za svaki misic ili kombinirati razlicite misice, npr. biceps triceps

                          edit: drugu seriju znaci na drugoj vjezbi....tj. npr. biceps pregib sipkom 10 ponavljanja pa podignes bucice i s njima radis jos malo
                          Last edited by TripleZ; 15-09-13, 12:53.
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Okee , a za sto sluzi to'? za brzi pump effekt ili ? i cuo sam da su super setovi dobri za ramena jel to istina?
                            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Sickzz View Post
                              Okee , a za sto sluzi to'? za brzi pump effekt ili ? i cuo sam da su super setovi dobri za ramena jel to istina?
                              zato sto bilderi ne rade vise od 12 ponavljanja u jednoj seriji jer tako je rekao neki profic prije 20 godina, ali zato naravno mogu uraditi 12 ponavljanja u jednoj seriji, otrcati do druge sprave i tamo uraditi jos 12, ukratko fuck logic



                              salim se...ma nista posebno, valjda neko jednostavno voli pumpati dok je u teretani...ja sam to zadnji put radio kad sam zurio negdje pa da prije zavrsim, sastavio biceps/triceps
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Super set ili super serija može da se radi i kad imaš lagani zastoj u napredku...

                                Ja sam često radio za triceps, potisak sa čela 8 ponavljanja., pa onda nastavim sa uskim bečom 8 ponavljanja.

                                To je bio jedini način da upalim triceps...
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X