Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    http://www.youtube.com/watch?v=rn-x0d4chdA

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      imam jedan problem koji je vezan za ruke.ja ne kužim svoje ruke a i nez oću ih ikad i skužit.sve ostalo mi napreduje ko ludo ali ruke su nešto posebno.da pojednostavim,prije sam radio gomilu vježbi za ruke i to je bilo sra.nje,dok nisam skužio da treba malo polakše.već duže vremena radim 2-3 vježbe za ruke i napredak je vidljiv tj. ruka raste,ali ne mogu doć do oblika mišića (biceps triceps)imam frenda koji radi samo klasični pregib šipkom i hammer i to po nekih 4 setova.njegov biceps izgleda nevjerojatno ali bit je u tome što to radi skoro svaki dan.on to voli naziva prison workout jer se tako radi i u zatvoru.e sad bih vas ja htio pitat dal ja mogu radit bic i tric svaki treći dan ali za bic 2 vježbe a za tri 3 vježbe.inače moje ruke se odmaraju jako brzo i inače sam jedan od jačih u armwreslingu iako nema nekih mišića...hvala na odgovorima

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        mozes i svaki dan ako hoces(ali ne mora znaciti da ces tako brze napredovati nego svaka 2-3 dana)...ali nema potrebe da to bude dan samo za ruke, mozes te 2 vjezbe za biceps staviti na kraj treninga, pa sutradan te 2-3 za triceps isto tako, pa ponovo


        kad skontam, najcesce ruke pogadjam 3x sedmicno a nikad nisam imao dan samo za ruke(ako ne brojimo pocetke u teretani koji su u svakom smislu za mene bili katastrofalni)
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by RyderBB View Post
          imam jedan problem koji je vezan za ruke.ja ne kužim svoje ruke a i nez oću ih ikad i skužit.sve ostalo mi napreduje ko ludo ali ruke su nešto posebno.da pojednostavim,prije sam radio gomilu vježbi za ruke i to je bilo sra.nje,dok nisam skužio da treba malo polakše.već duže vremena radim 2-3 vježbe za ruke i napredak je vidljiv tj. ruka raste,ali ne mogu doć do oblika mišića (biceps triceps)imam frenda koji radi samo klasični pregib šipkom i hammer i to po nekih 4 setova.njegov biceps izgleda nevjerojatno ali bit je u tome što to radi skoro svaki dan.on to voli naziva prison workout jer se tako radi i u zatvoru.e sad bih vas ja htio pitat dal ja mogu radit bic i tric svaki treći dan ali za bic 2 vježbe a za tri 3 vježbe.inače moje ruke se odmaraju jako brzo i inače sam jedan od jačih u armwreslingu iako nema nekih mišića...hvala na odgovorima
          Probaj prvo napraviti podjelu kako sam ja tj kako meni lezi ne znam da li ce i tebi.
          Prsa triceps, leđa biceps odmor, ramena, ruke, noge,odmor.
          S tim da kood tricepsa i bicepsa probas da forsiras opadajuce serije. A mozes i super serije. Najbolja vjezba za biceps po meni biceps pregib sipkom, nastavljam seriju tako sto smanjim kilazu i onda kao zavrsna ubacim pregib bucicama tj bez odmora. A triceps mi je najbolja francuska extanzija i propadanja. S tim da propadanjima napravim predzamor pa onda krenem dalje. A na francuskoj pravim opadajuce setove nesto slicno kao za biceps pregib. imao sam problema sa rukama ali otkako to radim ruka je dosta narasla. Naravno nekad treba odmoriti i od super serija i opadajucih serija. nemoj se fokusirati na tezinu i to je to Pozz

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Jel se netko ovdje susreo s ovim programom prije, ili netko zna o ovome vise od mene, slucajno naletio malorpije na njega i zaintigira me je, misljenja? :

            http://www.bodybuilding.com/fun/docs...setraining.pdf
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Šta kažete na ovo?

              http://www.menfitnessnews.com/hr3/

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by mile View Post
                Kažem samo još jedna reklama u moru istih...

                http://www.building-body.com/shop/su...dusicni-oksidi
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Gdje ima da se kupi ona kreda za ruke koja povecava trenje izmedju tega i ruka pa samim tim cvrsce drzimo sipku?

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    u skoli ispod ploce, dobis besplatno

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by jozo13 View Post
                      u skoli ispod ploce, dobis besplatno
                      Misli covjek na magnezij

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Da magnezijum Upravo to, onaj bijeli prah.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          hahahha kazem ti uzmi i kredu dobraa je i ona

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Magnezijev karbonat.
                            Ne povecava trenje nego sprijecava znojenje.

                            Bilo je u Hervisa jedno vrime al su povukli iz prodaje, barem u Splitu, sada ima u Iglu Sport ducanu (ducan za alpiniste ili tako nesto). Kocka krede od nekih 60g je 20kn(u hervisa je bila 30!) a 300g magnezija u prahu je 60kn. U prahu je na prvu isplativije ali ima skrivenih troskova, triba kupit spuzvicu koju ces svako toliko napunit tim prahom, i kesicu u kojoj ces to spuzvicu drzat da sve ne uneredis.
                            Kockica od 60g ce ti vrlo vjerojatno bit dovoljna za nekoliko miseci, tako da uzmi i to u obzir pri kupnji, pogotovo ako ne zelis stvarat petogodisnje zalihe opreme.
                            Isto tako vodi racuna kad kups kredu i pocnes je koristit da se to nece svidit vlasniku/zaposleniku teretane, ostavljat ces bijele tragove po utezima i kreda ce se mrvit po podu, pogotovo ako budes pretjeriva. Pa budi pazljiv

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Conte7 View Post
                              Gdje ima da se kupi ona kreda za ruke koja povecava trenje izmedju tega i ruka pa samim tim cvrsce drzimo sipku?
                              a šta će ti to uopće ?
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Pozz mozete mi rec , znaci vjezbe za podlakticu , jel je za povečanje podlaktice potrebno radit posebne vježbe ili se podlaktica može povečati npr kroz vjezbe za druge mišiće , bench,curl ...
                                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                                Comment

                                Working...
                                X