Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Last edited by kelly; 09-09-13, 18:43.
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      ooo gospode bože..kakav lik.. :kolutočima: kakvo razmišljanje....samo daj da se nabildam da me curice primijete..kupiću usku majicu da mi što više ide uz tijelo ahahhahahhahah očaj očaj očaj
      ako vam nešto znači, i ja koja se razumijem ponešto u mišiće i moje drugarice koje nemaju pojma prevrćemo očima na likove u uskim majicama
      taj neki aestethic as fuuuaaaaark i zyzz i ti fazoni...omg

      edit: pošto sam dobre volje, odaću vam jednu tajnu KOŠULJE KOŠULJE I KOŠULJE
      Last edited by Megara; 09-09-13, 19:28.
      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Da da, sigurno ces se prije okrenuti za vrecom govana od 110 kila s burekom u ruci nego za zyzz tipom muskarca, mos misliti...
        Ako je ta uska majica roze boje naravno da izgleda kao pede.rcina i da je fuj i bljak ali fina crna uska majica + traperice ( neki casual look ) na lijepo građeno tijelo, da.. Bas je fuj...
        A te kosuljice mozes slobodno u Italiji potraziti. Samo ponesi gela za kosu jer im je nestašica.

        P.S ne vidim o komu je rijec, tko to trenira radi curica? Uostalom tko god bio ima moju podrsku. Ako je njemu to motivacija onda super.
        A ako ce tako lakse doci do one stvari jos bolje za njega.
        Last edited by WTF; 09-09-13, 19:46.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Svako ko se ozbiljnije bavi dizanjem tegova zna da su košulje totalno nepraktične... Na može biti taman na svim mestima, pa taman da je i po meri šivena...

          Jedino ako je stretch, ali onda je to sintetika, pa mi je to još nepraktičnije...

          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by WTF View Post
            Da da, sigurno ces se prije okrenuti za vrecom govana od 110 kila s burekom u ruci nego za zyzz tipom muskarca, mos misliti...
            Okrenuti? Ja sam devojka, ne okrećem se ni za kim. Nisam nigde poredila momke koji ne vode računa o sebi i da mi se više sviđaju debeli tipovi.
            Originally posted by WTF View Post
            ali fina crna uska majica + traperice ( neki casual look ) na lijepo građeno tijelo, da.. Bas je fuj...
            Naravno da jeste fuj, ali meni. Sigurna sam da ima i onih kojima se to sviđa.
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by WTF View Post
              Da da, sigurno ces se prije okrenuti za vrecom govana od 110 kila s burekom u ruci nego za zyzz tipom muskarca, mos misliti...
              Ako je ta uska majica roze boje naravno da izgleda kao pede.rcina i da je fuj i bljak ali fina crna uska majica + traperice ( neki casual look ) na lijepo građeno tijelo, da.. Bas je fuj...
              A te kosuljice mozes slobodno u Italiji potraziti. Samo ponesi gela za kosu jer im je nestašica.

              P.S ne vidim o komu je rijec, tko to trenira radi curica? Uostalom tko god bio ima moju podrsku. Ako je njemu to motivacija onda super.
              A ako ce tako lakse doci do one stvari jos bolje za njega.
              ogromna plusčina

              To je teški šupljak kao ne vole te "napuhane". Isto kao što i mi muški volimo kad se djevojka utegne da su tu atributi, i djevojke vole to isto. Realno za većinu koji treniraju izgled, tj. da u očima drugog izgledaju dobro je glavni motiv treniranja, barem u početku,što je normalno jer smo socijalna bića. Bez uvrede te priče "da djevojke vole pločice spavale bi u kupatilu" su prijče običnih jadnika koji nemaju ni volje ni muda da treniraju.

              edit

              samo nemojte crno oblačiti drama vas smanji, neke svjetlije boje, najbolje bijela
              Last edited by diinnoo; 09-09-13, 22:21.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by Megara View Post
                ooo gospode bože..kakav lik.. :kolutočima: kakvo razmišljanje....samo daj da se nabildam da me curice primijete..kupiću usku majicu da mi što više ide uz tijelo ahahhahahhahah očaj očaj očaj
                ako vam nešto znači, i ja koja se razumijem ponešto u mišiće i moje drugarice koje nemaju pojma prevrćemo očima na likove u uskim majicama
                taj neki aestethic as fuuuaaaaark i zyzz i ti fazoni...omg

                edit: pošto sam dobre volje, odaću vam jednu tajnu KOŠULJE KOŠULJE I KOŠULJE
                daj nemoj pricat price
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Megara View Post
                  Okrenuti? Ja sam devojka, ne okrećem se ni za kim. Nisam nigde poredila momke koji ne vode računa o sebi i da mi se više sviđaju debeli tipovi.

                  Naravno da jeste fuj, ali meni. Sigurna sam da ima i onih kojima se to sviđa.
                  Cuj ti si djevojka i ne okreces se ni za kim.. e svasta

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Megara View Post
                    edit: pošto sam dobre volje, odaću vam jednu tajnu KOŠULJE KOŠULJE I KOŠULJE
                    a potKOŠULJE?
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      O ukusima se ne raspravlja!!!
                      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                      Instagram: @shredded_dario

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        niste shvatili poentu, poenta je u oblacenju i uskim majicama
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Danas sam radio trapez.

                          Uveo sam si jednu novu vežbu, koju mi je pokazao jedan prijatelj, powerlifter, koji je inače neko vreme živeo u Americi...

                          Radi se na lat mašini... Slično je kao klasično vučenje prema čelu, s tim što se radi sa ručicama za vučenje na sajli, tako što se obe zakače za karabinjer.



                          Zašto je bitno da se radi sa tim ručicama, a ne sa klasičnim trouglastim nastavkom za vučenje?

                          Zato da bi se u zadnjem delu putanje pokreta, dobio efekat razvlačenja, slično kao kao kad radite triceps sa konopcima...

                          Vežba pogađa trapez brutalno, te je svima preporučujem...
                          Last edited by Dača; 10-09-13, 18:53.
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            ^^face pulls se to zove



                            jesi li mu poslije toga rekao da je powerlifting seljana ?
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              ^^face pulls se to zove



                              jesi li mu poslije toga rekao da je powerlifting seljana ?
                              Da, face pulls, ali naglasak je na onim ručicama ili kanapima za triceps...

                              @seljana

                              Naravno da jeseam... I pre i posle... Stalno vodimo takve rasprave...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X