Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by Conte7 View Post
    Radim ja ledja sa bicepsom uvijek, ali sam izgleda malo perforsirao biceps prosli put, pa sad imam upalu koja me vise drzi, a ledja su dobro
    Inace, podjela: prsa/triceps, ledja/biceps, ramena, noge

    Ja nikako i nikako da imam upalu bicepsa, dok triceps, spašavaj majko..
    Rome wasn't built in a day.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      znam čovjeka u 50 -im godinama koji se bavi biciklizmom i trčanjem. kaže da obavezno nako duže trkačke ili biciklističke ture drugi dan radi drugu aktivnost i da se na taj način godinama riješava upala. npr nakon 50+km bicikle drugi dan lagani jogging...
      Znoj štedi krv

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        pozz, kolko vas ima sto radite ruke za jedan trening, ajd napisite ukratko kako to odradite, vjezbe serije ponavljanja, kako radite jel u super serijama, i tako, malo da vidim, posto sam i ja kreno evo petkom ruke da radim da vidim kod vas kako je stanje :P
        mnogi kazu da je to najbolja metoda za najbrzi rast ruku
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by SemaMare View Post
          pozz, kolko vas ima sto radite ruke za jedan trening, ajd napisite ukratko kako to odradite, vjezbe serije ponavljanja, kako radite jel u super serijama, i tako, malo da vidim, posto sam i ja kreno evo petkom ruke da radim da vidim kod vas kako je stanje :P
          mnogi kazu da je to najbolja metoda za najbrzi rast ruku
          http://www.building-body.com/trening...ike-ljude.html
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by SemaMare View Post
            pozz, kolko vas ima sto radite ruke za jedan trening, ajd napisite ukratko kako to odradite, vjezbe serije ponavljanja, kako radite jel u super serijama, i tako, malo da vidim, posto sam i ja kreno evo petkom ruke da radim da vidim kod vas kako je stanje :P
            mnogi kazu da je to najbolja metoda za najbrzi rast ruku
            To je čista genetika. Neko ih vrlo slabo radi a ima 45+ a neko se muči pa nikako napretka.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              hvala keli, ovako nesto slicno i ja radim, samo sto sam ja na nekih 9 produzenih super serija,i radim sa sipkom
              malo jaci trening, ovo mi je malo premalo, totalno pocetnicki, al bitna je osnova, na ovakom principu
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Pozz , mozete mi rec kad počnem trening da li da prvo dižem max npr bench prvu seriju 50kg i onda smanjujem na 40..30.. ili prvo 30 pa 40 i onda na kraju 50 kg?
                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Sickzz View Post
                  Pozz , mozete mi rec kad počnem trening da li da prvo dižem max npr bench prvu seriju 50kg i onda smanjujem na 40..30.. ili prvo 30 pa 40 i onda na kraju 50 kg?
                  prvo idi 30,40,50

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Ellio Hulse je imao neki video o nadutosti. Mogu biti problemi s plinovima nastalima jedenjem određenih namirnica, ali može biti i problem s unutarnjim organima. Imao je prijatelja s takvim problemom, nisu ga mogli riješiti, pazili na prehranu i sve, ali kaj je napravio pretrage, saznao je da ima još mjesec dana života. Da, umro je na kraju.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Long time no see raja
                        Kako ste mi
                        kako zdravlje ^^
                        Originally posted by servantess
                        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Najbolja cardio mashina? Praktikujem Orbitrek ali danas sam saznao da orbitrek u mojoj gym izdrzava do 90kg a ja sam 85 pa da ne polomim nesta hahaha Imam dostupnost Orbitrek i Sobni bike... Za bike plasim se zasto znate za muskarce nije bas najbolji...
                          I live for BODYBUILDING

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Mario1707 View Post
                            Long time no see raja
                            Kako ste mi
                            kako zdravlje ^^
                            Dobro nam se vratio.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by TheShadow View Post
                              Najbolja cardio mashina? Praktikujem Orbitrek ali danas sam saznao da orbitrek u mojoj gym izdrzava do 90kg a ja sam 85 pa da ne polomim nesta hahaha Imam dostupnost Orbitrek i Sobni bike... Za bike plasim se zasto znate za muskarce nije bas najbolji...
                              Traka za hodanje.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Koliko je pametno trenirati posle samo 2 obroka? Ima li to veze? Citao sam nedje da je najbolje vrijeme za gvozdje posle 4-5 obroka.

                                Comment

                                Working...
                                X