Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    bench press-55 Kg
    dead lift-80 kg
    squat-70 kg

    s obzirom na moju kilazu 59Kg(koja raste iz dana u dan) i visinu 175cm sam zadovoljan, naravno ovo nije maximala nego sa ovoliko kila radim ponavljanja 3x5 , maximalno jos nisam probavao posto sam mlad pa da se nebi ozljedio ode sve vragu.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by ASD View Post
      bench press-55 Kg
      dead lift-80 kg
      squat-70 kg

      s obzirom na moju kilazu 59Kg(koja raste iz dana u dan) i visinu 175cm sam zadovoljan, naravno ovo nije maximala nego sa ovoliko kila radim ponavljanja 3x5 , maximalno jos nisam probavao posto sam mlad pa da se nebi ozljedio ode sve vragu.

      svakim treningom podizi kilazu , za 1 kg za 1kg ako treba.. tako ces prije potaknuti misice na rast, znaci uvijek postepeno podizi kilaze....

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Naravno bez promjena nema rezultata
        Radio sam jedno vrijeme starting strenght sad cu ga opet pocet kad zavrsi skola preko lita 3 mj posto cu bit redovniji

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          ljudi imam jedan bitan problem.Pošto vježbam kod kuće i nemam mogućnost kontra kosog benča zanima me koje vježbe da radim da potaknem na rast i donji dio prsa? jer imam osjećaj da upalu dobijam samo u gornjem dijelu ako me razumijete.Također sam i primjetio da kosi bench moram raditi sa puno manjim težinama i da mi je vrlo ga nezgodno raditi, tako da većinom od bencha radim obični bench, i uz to razvlačenje i potisak bučicama i onu vježbu ( neznam joj ima ali u ležećem si položaju i uteg držiš iznad glave i polako spuštaš iza) Ima li netko sličnih problema ?

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Za doljni dio prsa radi diseve(propadanja) .. Napravi sebi spravu za propadanja nije teško ..

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by WTF View Post

              svakim treningom podizi kilazu , za 1 kg za 1kg ako treba.. tako ces prije potaknuti misice na rast, znaci uvijek postepeno podizi kilaze....
              Treba imati pogled na napredak u smislu da gledas da svaki slijedeci trening bude bolji od prethodnog u bilo kojem smislu, od kontrole izvođenja pokreta, jacih kontrakcija, tempa dizanja/spustanja utega do povecanja kilaze, broja ponavljanja itd. jer nije sve u kilazama, treba znati stimulirati misic
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                u redu hvala...ali vjerovatno postoji još kakva vježba sa utezima ili dvoručnim utegom ?....a što se ostalog dijela tiće,ako ima netko iskusan i da ima vremena,bio bi zahvalan da prokomentira malo

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by hardstyle91 View Post
                  Treba imati pogled na napredak u smislu da gledas da svaki slijedeci trening bude bolji od prethodnog u bilo kojem smislu, od kontrole izvođenja pokreta, jacih kontrakcija, tempa dizanja/spustanja utega do povecanja kilaze, broja ponavljanja itd. jer nije sve u kilazama, treba znati stimulirati misic
                  To da. Svaki trening druge vjezbe radim al osnovne su mi bench , cucanj, dl.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    MOze meni netko pomoc oko pravilno izvodenja treninga. trenirao sam do sada 3 puta tjedno, sad sam nabavio nesto suplemenata i malo bih se ozbiljnije prihvatio svega toga. trenirao bi doma 4 puta tjedno. ono sto imam doma su klupa za ravni bench, ravna sipka, z sipka, 2 male sipke za bucice i sipka za zgibove te 100 kg utega.
                    mogu li pravilno radit sav potreban trening? sto bi jos trebalo nabavit?
                    Kako bi trebao izgledat taj trening? hvala

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
                      MOze meni netko pomoc oko pravilno izvodenja treninga. trenirao sam do sada 3 puta tjedno, sad sam nabavio nesto suplemenata i malo bih se ozbiljnije prihvatio svega toga. trenirao bi doma 4 puta tjedno. ono sto imam doma su klupa za ravni bench, ravna sipka, z sipka, 2 male sipke za bucice i sipka za zgibove te 100 kg utega.
                      mogu li pravilno radit sav potreban trening? sto bi jos trebalo nabavit?
                      Kako bi trebao izgledat taj trening? hvala
                      Preporuka: uzmi dnevnu kartu za neku teretanu, iskoristi ju da izmaltretiras nekoga tko radi da ti pokaze kako ces ispravno raditi vjezbe, kad vidis, odes doma i udri... eto..
                      A ako neces ona google, imas na youtubeo milijardu videa....

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by WTF View Post
                        Preporuka: uzmi dnevnu kartu za neku teretanu, iskoristi ju da izmaltretiras nekoga tko radi da ti pokaze kako ces ispravno raditi vjezbe, kad vidis, odes doma i udri... eto..
                        A ako neces ona google, imas na youtubeo milijardu videa....
                        E kad bi ja bio u blizini neke teretane nebi ja sebe maltretirao sa vlasitom garazom...
                        Jedva sam nabavio i ovo sto doma imam... a teretana mi nije blizu

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Ljudi, koliko je pametno raditi HIIT odmah noć prije treninga nogu u teretani?

                          (da se razumijemo), sada bih radio HIIT, a sutra ujutro pravac teretana (leg day)
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Ja ga uredno radim, ne vidim razloga za ne...
                            Da si rekao poslije nogu ajde...ali prije nema nikakve veze....
                            Mada ja Cardio+HIIT radim i dan poslije nogu... sve ovisi kako se noge osjecaju...

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Noge sam imao u utorak, i mogu ti reći da sam ih taaaaaako napravio da tek danas mogu normalno sjesti na stolicu ili opće leći na krevet bez pomoći ruku i odvratnog stenjanja...to ti sve govori.

                              Ali danas se ipak osječam ok, nešto sitno još osjetim noge, ali imam onaj osječaj da žele letit trčat, puno energije, moram van...itd...

                              Idem onda ipak napraviti neki HIIT, pa kak bude bude, noge su mi (osobno) svakako najvažnija mišična grupa, i da me bole ko 3 šiptara sutra ću ih ubiti u teretani!
                              Jedva čekam
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Noge radio u nedjelju... još mi je loža upaljena. Mislim da ću odustati od treninga nogu dok sam na defki... jedva se penjem po stepenicama...nemogu kardio raditi... sve su to neke sitnice, al jbg bitniji mi je cardio ujutro nego trening nogu
                                Originally posted by Songoku
                                najbolji pwm je burek

                                Comment

                                Working...
                                X